Niby jestem zwolennikiem ##!$%@? to jednak dla tych widoków to ##!$%@?
#gdansk #gdynia #trojmiasto #maszynista01
- konto usunięte
- Swojegonieznacie
- StachuStach
- WroTaMar
- Marines91
- +30 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
ja dzisiaj cały dzień wrzescz - Gdynia
499

Kobieta zauważyła samochód, w którym trzy osoby, w tym kierowca, paliły skręta. Zadzwoniła na policję. Przez pół godziny, na prośbę policjantów, jeździła za vw golfem i przekazywała informacje o jego lokalizacji. Mimo to kierowcy nie udało się zatrzymać.
z
4

Urzędnicy kasy nie mięli na reprezentacyjną ulicę, to sobie ludzie sami skombinowali. Postawa godna naśladowania w zalewie informacji o "złych" deweloperach.
z1

Długa jest główną ulicą Gdańska, przy której dawniej mieszkali najbogatsi i najbardziej znamienici gdańszczanie. Dzisiaj ta ulica wcale nie jest już taka elegancka. Diabli wzięli cały splendor."
z
24

Do 120 żołnierzy ma liczyć pierwsza zmiana polskiego kontyngentu, który w marcu ma rozpocząć udział w unijnej misji Sophia w rejonie Morza Śródziemnego. Do Włoch wyruszyć mają m.in. komandosi Formozy i samolot patrolowo-rozpoznawczy z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.
z14

Zakup nowych okrętów podwodnych jest kluczową sprawą nie tylko dla sił morskich które obecnie dysponują głównie przestarzałym sprzętem, ale i dla bezpieczeństwa całego państwa. Przenoszone przez nie pociski manewrujące są skutecznym orężem odstraszania...
zTa treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
Wykop.pl
Mirki, mam problem, jestem na szkoleniu w Helu do piątku. Przyjechałem swoim samochodem, w którym jak się dzisiaj okazało padł alternator... Jutro prawdopodobnie będę miał gdzie podładować akumulator.
W piątek muszę się dostać jakoś do Trójmiasta, a w niedzielę do Warszawy.
Wstępnie orientowałem się w mechanikach elektrykach we Władysławowie i jeden mi zaproponował lawetę do swojego warsztatu za 300 zł...
Zastanawiam się czy już nie lepiej podładować