#trojmiasto #hel #gdansk #gdynia #motoryzacja
Mirki, mam problem, jestem na szkoleniu w Helu do piątku. Przyjechałem swoim samochodem, w którym jak się dzisiaj okazało padł alternator... Jutro prawdopodobnie będę miał gdzie podładować akumulator.
W piątek muszę się dostać jakoś do Trójmiasta, a w niedzielę do Warszawy.
Wstępnie orientowałem się w mechanikach elektrykach we Władysławowie i jeden mi zaproponował lawetę do swojego warsztatu za 300 zł...
Zastanawiam się czy już nie lepiej podładować
@slaw99:
Nie ufaj handlarzom samochodów.
Brat kolegi z roboty prowadzi komis, kolega mu czasem pomaga -- jak sam szukałem fury dla siebie, zapytałem, czy mogę liczyć na szczerość przy zakupie po znajomości -- to dostałem szczerość -- nie warto brać od żadnego handlarza licząc, że się trafi okazyjnie perełka.
Handlarze jak sprowadzają fury do komisu -- to kupują je na aukcjach online w Niemczech, Włoszech, Francji, ale stan samochodu poznają dopiero
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lfc2209: Przeskanuj czymś system, sprawdź czy nie masz podmienionych serwerów DNS w ustawieniach połączenia, bo to raczej tylko u Ciebie są takie śmieci. Na innych stronach nic Ci nie dokleja?
Chyba, że to u nich na chwilę jakiś śmieszek coś podmienił, a Tobie skeszowało do do pamięci starą wersję strony, to w tym przypadku po prostu odśwież stronę, a jak nie pomoże to usuń ciastka z przeglądarki i adres z historii.
W którym mieście w Polsce najbardziej opłaca się targować cenę zakupu nieruchomości? Jak skutecznie przygotować się takich rozmów? O tym w naszym najnowszym materiale na stronie tutaj.

Po części odpowiadamy: wygrywa #gdynia, gdzie ceny ofertowe są o 24% wyższe niż transakcyjne. Na drugim miejscu #warszawa, a na trzecim #gdansk.

#nieruchomosci #sprzedaz #pieniadze #finanse #polska #mieszkanie #mieszkania #polak #handel #dom
Pobierz Projekt_Inwestor - W którym mieście w Polsce najbardziej opłaca się targować cenę zak...
źródło: comment_lJEG3zGh0lTAcNJB7UBm70ntJV0OFQcY.gif
@Wychwalany: swoją drogą co znaczy, że cena transakcyjna jest wyższa o -1% od ofertowej? To znaczy ja wiem co to znaczy tylko ogólnie co tam się wydarzyło? Klient przychodzi po mieszkanie za 300.000 a deweloper odpowiada, że chce 301 ?