via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie umiem wybrać zegarka. Potrzebuje do silowni głównie (4 razy w tygodniu, trening siłowy) + rowerek stacjonarny i bieganie w ograniczonym zakresie (2 razy w tygodniu).
Zupełnie nie interesuje mnie muzyka, liczy się jakieś daily aktywności.
Mam wybór: Garmin vivoactive 4 za 920zl, polar grit x za 1230zl i polar vantage V1 za 620zl. Różnica między V1 i grit x w cenie jest znaczna, ale wizualnie grit x bardzo mi się podoba.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alverini: nic bym nie bral, bo do silowni i rowerka stacjonarnego te zegarki sa niepotrzebne, one glownie sluza do biegania/normalnego roweru, na silce to w ogole smartwatcha sciagam bo przeszkadza jak sie usztywniacze/paski zaklada a nie mierzy zadnych istotnych parametrow.
  • Odpowiedz
Czy miał ktoś problemy z baterią w #zegarek #garmin forerunner 245?
Wczoraj było #bieganie przy około 70% baterii. Po bieganiu był tylko połączony na chwilę z telefonem żeby przesłać wyniki po czym wyłączyłem BT w telefonie (zawsze tak robię).
Dziś rano około 8:00 garmin dał komunikat, że zostało 10% a teraz jak to piszę to już jest tylko 2%. Wcześniej zegarek trzymał baterię około tygodnia przy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z ogarnięciem zegarka Garmin Forerunner 55. Chodzi o aktywność "ODdech". W tym modelu jest domyślnie tylko jeden tryb a ja chciałbym ustawić swój własny czas / interwały. Raz namotałem w zegarku / apce i pojawiło się coś takiego jak trening w ustawieniach tej aktywności. Tam mogłem (na zegarku) zmienić interwały (ich ilość i czas). Aktywność wykonałem i zapisałem. Potem za kilka dni patrzę a tam już tej opcji nie ma.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biegam sobie od marca i przyszedł czas na zakup pierwszego zegarka, najlepiej od Garmina (na chwilę obecną biegam z mi bandem 4 wraz z telefonem). Najpierw chciałem kupić fenixa 6 pro ale czytałem jak ludzie piszą o jakiś problemach z sygnałem GPS i fałszowaniem danych, no i jest drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałem też nad Forerunnerem 245 ale nie ma on wysokościomierza barometrycznego i czy to jest
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najpierw chciałem kupić fenixa 6 pro ale czytałem jak ludzie piszą o jakiś problemach z sygnałem GPS i fałszowaniem danych


@Hektar4: głupoty piszą, to najlepszy zegarek GPS, jaki obecnie istnieje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co sądzicie o Garminie Fenix 3? Słyszałem opinie, że 5, 6 itd. ma więcej bajerów, których się nie wykorzysta czy dłuższy czas trzymania baterii, itp. jednym słowem fenix 3 był optymalny? Jakie są wasze opinie? Czy warto kupić jego używkę w dobrej cenie (wiadomo dla każdego pod hasłem "dobra cena" może kryć się inna wartość) ewentualnie nowy?
#garmin #smartwatch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mfalme_Kitunguu: Wszystko jak zawsze rozchodzi się o budżet i Twoje oczekiwania co do zegarka. Kupując zegarki za 400-500 zł ciężko znaleźć sprzęt nie używany. Jeśli znajdziesz gdzieś na wyprzedażach jakąś mega promocję to będzie zegarek z poprzedniej epoki tzn. starsze technologicznie podzespoły, brak aktualizacji itd.

Co do firm to masz jeszcze Suunto i Coros ale historia jest taka jak wyżej. Jeśli masz takie możliwości to kup coś za ok 1000
  • Odpowiedz
  • 0
Mirasy zabieram się do kupna nowego zegarka i już byłem prawie zdecydowany na fenixa 6x pro dopóki go nie przymierzyłem... Wydaje się być zdecydowanie zbyt duży dla mnie, za to zwykły 6 pro pasuje idealnie. I teraz jestem w kropce bo za 6x pro przemawia lepsza bateria co jest dla mnie ważne ale za 6 pro znów względy estetyczne i jest zdecydowanie wygodniejszy ale znów trochę słabsza bateria :/ I teraz jestem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@i-marszi to fakt, to byłoby przydatne

@dzangyl dotykowy ponoć podczas jazdy w deszczu potrafi trochę świrować a przy guzikach masz kontrolę nad urządzeniem( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w jakie akcesoria się zaopatrzyć żeby mieć jak najdokładniejsze odczyty wszystkich wartości jakie Fenix 6 Pro rejestruje?
Mam zamiar dokupić pas HRM-Pro i Foot Pod Garmina.
Czy jest sens dobierać też running dynamics pod, czy może nie wniesie on już żadnej dodatkowej wartości jeżeli będę miał pas i Foot Pod?

Czy są jakieś akcesoria których Fenix 6 Pro nie obsługuje?

#garmin #bieganie #rower
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy taka cena (2062zł) za Garmin Fenix 6 Pro to super okazja, czy można oczekiwać że na Black Friday będzie jeszcze taniej? Tam albo w innym sklepie.
https://www.amazon.pl/Garmin-Fenix-multisportowy-zegarek-czarny/dp/B07VZZ3GW5/ref=mp_s_a_1_1?crid=1SQ9XW9OB4JL2&keywords=garmin+fenix+6+pro&qid=1637691126&sprefix=garmin%2Caps%2C137&sr=8-1

#garmin #fenix #amazon #blackfriday
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanko, jakiego garmina polecilibyście do 1000zl? Jestem dosyć aktywnie fizycznie bieg 2x w tyg, silka, liczę kroki, patrzę na kalorie, ale jakimś profesjonalnym biegaczem to nie jestem. Jeśli chodzi o stosunek jakość - cena, który będzie najlepszy (45,55,245)? Dzięki za odpowiedz, pozdro.
#bieganie #garmin #smartwatch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, jaką serie/model polecacie? Zależy mi bardziej na sportowych aspektach - bieganie, rower, piłka nożna, czasem pływanie. Na dzień dzisiejszy korzystam z Amazift Stratosa i powiedzmy, że mi wystarcza aczkolwiek denerwuje mnie przeciętny GPS. Dane automatycznie przerzuca mi na Strave więc powiedzmy interesowałaby mnie też komunikacja z tą platformą i ewentualnie wyświetlanie powiadomień żeby nie wyciągać telefonu. Budżet powiedzmy, że nieograniczony ale raczej nie czuje potrzeby wydawania więcej niż 1500 zł. Myślałem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@echelon_: nie przesadzajmy z ta nawigacja, w nieznanym terenie na jakis zawodach w lesie sprawdza sie dobrze, kwestia ustawienia i wykasowania punktow oraz znacznikow kierunku zeby nie przeszkadzaly na tarczy i wibracja.

@Dervorin: modeli s nie bierz pod uwage maja mniejsza tarcze i baterie, troche szkoda. Zwlaszcza ze na amazon.pl masz 935 za 1200zl, a on bedzie zdecydowanie lepszym wyborem niz 5s.

Garmin 935 = fenix 5 tylko
  • Odpowiedz
@Dervorin: jesli fenix 6 to tylko pro albo X pro, aktualnie na amazon.pl masz dokladnie za 2000zl. 945 to jego odpowiednik, tylko bez bezela a z bardziej plastikowym/sportowym wygladem.
Pomijajac fenix 6x pro, to sa najbardziej zaawansowane modele od garmina, wiec w sumie kupujesz high end.
Natomiast czy wykorzystasz wszystkie jego funkcje i rzeczywiscie jest sens w twoim wypadku placic ~2000zl, to juz musisz sobie sam odpowiedziec na to pytanie.
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby #garmin fenix 6x pro nawigował mnie do kursu którego są wgrałem na zegarek. Czy jest taka możliwość ?

Szukam tej opcji i nie mogę znaleźć
Testowałem bieganie podążając samym kursem i działa to strasznie wolno. Jak na urządzenie za 2k to jestem trochę zażenowany poziomem tych map

A może coś robię źle
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vel_Makarena: jest idealny
Ogólnie na początku trochę bolała mnie jego toporność

Drogi zegarek a toporny jak smartfony z 2009 roku

Aktualnie ten zegarek w lesie uratował mi tyłek i trochę
  • Odpowiedz
Chyba zapowiada się "gigantyczna" promocja na #blackfriday w MM na zegarek #garmin xd Od jakiegoś czasu monitoruję sobie ceny kilku modeli z zamiarem kupna jakiegoś sprzętu. Nie mam jakiegoś specjalnego parcia więc monitoruję i czekam czy pojawią sie jakieś promocje. Liczyłem (chyba naiwnie), że może coś się trafi na Black Friday ale jak wszedłem na stronę MM i zobaczyłem, że z dnia na dzień zegarek Fenix 6 podrożał
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@echelon_: Dokładnie tak zrobię nie mniej monitoruję wszystkie większe sklepy. Tam są jeszcze 3 lata gwarancji zamiast dwóch a w MM musisz za do dopłacić prawie 500 zł czyli cena zegarka o 1000zł większa xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@selectGwiazdkaFromTabelka: nie znam sie ale sie wypowiem.
Jest tu gość który wyznaczał sobie pułap tlenowy w laboratorium. I on nijak miał się do tego co pokazywał garmin. Więc wszystkie twoje rozważania są czysto teoretyczne.
  • Odpowiedz
Da się jakoś ustawić w aplikacji , żeby automatycznie nadpisywało Osobisty rekord na dany dystans i najdłuższy bieg czy za każdym razem trzeba ręcznie akceptować?
#garmin #bieganie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sz-n: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A już widzę, na garmin connect nie miałem pokazanych rekordów na 1km i 1mile i nie były zaakceptowane i za każdym razem wyświetlało nowy :D

Teraz powinno być gir :D
  • Odpowiedz