Czy miał ktoś problemy z baterią w #zegarek #garmin forerunner 245?
Wczoraj było #bieganie przy około 70% baterii. Po bieganiu był tylko połączony na chwilę z telefonem żeby przesłać wyniki po czym wyłączyłem BT w telefonie (zawsze tak robię).
Dziś rano około 8:00 garmin dał komunikat, że zostało 10% a teraz jak to piszę to już jest tylko 2%. Wcześniej zegarek trzymał baterię około tygodnia przy
Wczoraj było #bieganie przy około 70% baterii. Po bieganiu był tylko połączony na chwilę z telefonem żeby przesłać wyniki po czym wyłączyłem BT w telefonie (zawsze tak robię).
Dziś rano około 8:00 garmin dał komunikat, że zostało 10% a teraz jak to piszę to już jest tylko 2%. Wcześniej zegarek trzymał baterię około tygodnia przy





















Zupełnie nie interesuje mnie muzyka, liczy się jakieś daily aktywności.
Mam wybór: Garmin vivoactive 4 za 920zl, polar grit x za 1230zl i polar vantage V1 za 620zl. Różnica między V1 i grit x w cenie jest znaczna, ale wizualnie grit x bardzo mi się podoba.