Wpis z mikrobloga

@echelon_: dziwi mnie mocno premiera fr955* bo standardowo wersje fr pojawialy sie co druga iteracja fenixow. Rowniez dziwi mnie premiera f7 w styczniu, bo do stycznia zostalo nam 10 dni i siec juz by huczala od konkretnych przeciekow, fotek i danych. A nie chce mi sie wierzyc, ze w obecnych czasach gdzie wyswietlenia i bycie pierwszym, to najwazniejsze nawet kosztem merytorycznosc, nie ma zadnych fotek od tych ktorzy juz otrzymali wersje
@echelon_: @PurpleHaze: a macie pomysły co nowego można wprowadzić w nowej generacji zegarków?

Jeśli chodzi o same pomiary aktywności to temat jest już chyba wyczerpany. W przypadku niektórych funkcji powiedziałbym, że wręcz naciągany. Pozostaje pójście w funkcje smart, a to jest coś co mnie niekoniecznie napawa optymizmem. Będzie więcej bugów i większy drenaż baterii.
@majk_emigrant: Dotykowy ekran do obsługi mapy? To byłoby fajne. Zegarkiem sterujesz za pomocą przycisków ale mapę możesz obsługiwać dotykając ekran. Imho z zegarkami i licznikami rowerowymi jest podobnie jak z nawigacjami ręcznymi. Dodają rzeczy typu gallileo, dodatkowe częstotliwości gps, ale corowe funkcjonalności są takie same jak w urządzeniach sprzed paru lat
a macie pomysły co nowego można wprowadzić w nowej generacji zegarków?


@majk_emigrant: A gdybyś przeczytał artykuł to byś wiedział, że 955 może mieć pomiar mocy. Któreś suunto czy tam polar to już ma.