Wpis z mikrobloga

Mirki, od czwartku posiadam instincta solara jedynke. Naładowałem go od razu do 100% (ładował sie z ładowarki do samaunga s10e, przez jakąś godzinke).Przez dwa dni mi zeszły 2 dni baterii, wczoraj w sobote na trasie mi się doładował ze słonca do 23dni i od tego czasu przez caly szien i noc bateria spadła do 11 dni. Nie korzystalem z gps ani nic, jest mi ktos cos w stanie powiedzieć czy ona sie jakos układa, czy moze mam jakas opcje dziwna wlqczona ktora ma taki pobor ? #garmin #smartwatch
  • 3
@adamero93: pulsoksymetr się nie włączył? Możliwe, że pobrała Ci się jakaś aktualizacja. Spróbój zegar wyłączyć przez przytrzymanie 15 sekund przycisku light a potem włącz ponownie.
@skorlok Tak, pobrała się jedna aktualizacja. Ogolem problem jest raczej w tym, że ładował sie za krótko mimo że miał 100% po godzinie. Na stronie garmina pisza że zeby go ładować kilka godzin mimo pełnego stanu. Po tym 8 dniu wyraźnie spadek baterii zwolnił [tyle było też baterii po wyjęciu z pudelka]. Zobaczymy jak się bddzie zachowywał jak go poladuje na spokojnie przez kilka godzin, napięciem z USB z kompa a nie