Są tutaj jacyś aktywni Wykopowicze, którzy uczestniczyli w Złombolu i wybierają się na przyszłoroczną edycję? Kilka osób "zdradziło się" w komentarzach pod niedawno dodanym znaleziskiem z mega zajebistą relacją z podróży do Norwegii.
Macie już jakiekolwiek przecieki co do wypadu w 2014 roku? Północ, południe, wschód czy zachód Europy? A może Azja? :)




















źródło: comment_wvE6rjAiiibNRYz7yJUlLMyQ8rWM6VQT.jpg
Pobierz