Wpis z mikrobloga

Urzekło mnie to zdjęcie swoim klimatem i młodymi mechanikami na przyuczeniu... Warszawa, prawdopodobnie ulica Kielecka, fotografia wykonana w latach 70-tych przez Irenę Komar. Na głównym planie Syrena 104 (zwana; łapanka, łapigąska, kurołapka) i Moskwicz Azak z tyłu nieśmiało wygląda Polski Fiat 125p.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii lub zaplusuj ten komentarz, bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

#fotografia #fotografiaanalogowa #warszawa #zdjecia #historiajednejfotografii #historia #prl #motoryzacja #samochody #fso #fiat #fiat125p #klasykimotoryzacji #auto
Zwiadowca_Historii - Urzekło mnie to zdjęcie swoim klimatem i młodymi mechanikami na ...

źródło: comment_1590685289PEAlARQ9xi9urjVKJsBryP.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Zwiadowca_Historii: #!$%@?. mój ojciec miał taką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak za gówniaka gdzieś w pierwszej połowie lat 80 dostałem z bratem zjebę od ojca, bo wchodziliśmy na dach i zjeżdżaliśmy na dupskach po przedniej szybie (albo tylnej...nie pamiętam dokładnie) XD. Do dziś czuje zapach skórzanego paska XD
  • Odpowiedz
Pamiętam jak za gówniaka gdzieś w pierwszej połowie lat 80 dostałem z bratem zjebę od ojca, bo wchodziliśmy na dach i zjeżdżaliśmy na dupskach po przedniej szybie (albo tylnej...nie pamiętam dokładnie)


@asdfghjkl: ja z kolei pamiętam, że uwielbialiśmy zapach spalin z Syrenki :-D
  • Odpowiedz