Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 2
Siema mircy, wytlumaczy mi ktos dlaczego po jednym wlaczeniu i wylaczeniu diva, za kazdym kolejnym razem div znika odrazu jak sie pojawil? Jak to naprawic? #css #frontend #webdev #programowanie #javascript #jquery
http://jsfiddle.net/3k9sx6tf/
http://jsfiddle.net/3k9sx6tf/
Halo POZNAŃ :) :)
Przedstawiamy ciekawe oferty pracy od @Egnyte
Android Eng | EGNYTE | 4-6K nett -> https://bit.ly/2wGN9t3
Back-end Software Eng.| EGNYTE | 6-12K nett ->
Przedstawiamy ciekawe oferty pracy od @Egnyte
Android Eng | EGNYTE | 4-6K nett -> https://bit.ly/2wGN9t3
Back-end Software Eng.| EGNYTE | 6-12K nett ->
Pytania na których najczęściej wykładają się ubiegający się o pracę jako front-end / js / react developer? Szczególnie juniorzy.
Ostatnio zadałem podobne pytanie, ale nie uzyskałem satysfakcjonujących odpowiedzi. Może tak sformułowane da lepszy rezultat. Pytam, żeby samemu nie popełnić podobnych błędów na nadchodzącej rozmowie.
#pytanie #javascript #react #frontend #programowanie
Ostatnio zadałem podobne pytanie, ale nie uzyskałem satysfakcjonujących odpowiedzi. Może tak sformułowane da lepszy rezultat. Pytam, żeby samemu nie popełnić podobnych błędów na nadchodzącej rozmowie.
#pytanie #javascript #react #frontend #programowanie
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@warning_sign: mają wykute na blachę co odpowiadać, a na rozmowie nie zawsze masz jak sprawdzić zrozumienie (bo do tego z reguły jest potrzebny jakiś przykład)
@Garg84: jak tak patrzę po rozmowach które ja przeprowadzam, to ficzery z ES6 są dla większości tajemnicą, o dziwo. A jeśli chodzi o Reacta to jakieś mniej znane koncepty, typu portale, refy, optymalizacja (
@Garg84: jak tak patrzę po rozmowach które ja przeprowadzam, to ficzery z ES6 są dla większości tajemnicą, o dziwo. A jeśli chodzi o Reacta to jakieś mniej znane koncepty, typu portale, refy, optymalizacja (
shouldComponentUpdate). O dziwo prawie żaden z kandydatów nie- 3
Od kilku lat siedzę w #aspnetmvc (bardziej backend) i do tej pory korzystałem tylko z Razora/ręcznie mieszałem w DOM za pomocą jquery. Mam już tego powoli dosyć, chcę podnieść kwalifikacje a i przy okazji nie bez znaczenia jest fakt, że w ofertach pracy pojawia się często para #aspnet + #react. Zacząłem więc naukę reacta i o ile sama mechanika i użycie wydaje mi się w
- 3
Mamy już nową listę ofert dla frontendowców :D
Kraków
• Senior React Developer | DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]
https://crossweb.pl/job/5iKQr
• Web Developer | Miquido | 4500-5500
Kraków
• Senior React Developer | DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]
https://crossweb.pl/job/5iKQr
• Web Developer | Miquido | 4500-5500
@Crossweb: jest jakaś szansa na zdalną rekrutacje w jedenej z firm która mnie zainteresowała w tym poście ?
- 0
@blackredwhite: Musisz dowiedzieć się u źródła, bo my niestety nie mamy takich informacji. Możesz zapytać przez formularz aplikacyjny lub formularz kontaktowy na profilu firmy w naszym serwisie. Trzymamy kciuki za owocną rekrutację! :D
- 1
Łapcie listę ofert z Wrocławia!
Front-end
• Principal Front-end Engineer | intive
https://crossweb.pl/job/d1gL4
Back-end
Front-end
• Principal Front-end Engineer | intive
https://crossweb.pl/job/d1gL4
Back-end
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@erayman: Wiesz wszędzie znajdą się kiepscy pracownicy, a dużo tych stron to kopiuj wklej, ja zawsze jak dawałem nr tel to był wpisany ręcznie z obrazkiem telefonu i po kliknieciu na obrazek lub na numer wykonywalo sie"tel:", rozwazalem jeszcze dodanie obok przycisku do skopiowania nr ale odpuscilem.
- 2
najlepsze jest to mielenie contact form WordPress, to kręcące kółeczko i (krzywy lub mniej krzywy) komunikat "jedno z pól jest błędnie wypełnione" chociaż nie wypełniłeś żadnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo próba dodania komentarza i oddzielna strona błędu php, wordpress ma 20 lat i serio nie można tego było zrobić w jakimś ajaxie/jquery/js? ( ͡º ͜ʖ͡º)
albo próba dodania komentarza i oddzielna strona błędu php, wordpress ma 20 lat i serio nie można tego było zrobić w jakimś ajaxie/jquery/js? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 4
Lista ofert z Krakowa :)
Front-end
• JavaScript Developer | Making Waves | 6000-9000
https://crossweb.pl/job/8uZKY
• Senior Front-end Developer | Grand Parade part of William Hill
Front-end
• JavaScript Developer | Making Waves | 6000-9000
https://crossweb.pl/job/8uZKY
• Senior Front-end Developer | Grand Parade part of William Hill
Cześć! Dzisiaj mamy dla Was nowości w kategoriach: Backend, Fullstack i Frontend.
`
BACKEND JOBS
-
`
`BACKEND JOBS
-
- 3
@losBamberos88: Netto ale przeważnie B2B.
@jjstok: @losBamberos88: brutto.
- 18
#53 DevRSS.com - zbiór popularnych blogów związanych z programowaniem. Zapisz się na mirkoListę, aby otrzymywać powiadomienia.
Posty publikowane z tagiem #devrss są zbiorem wpisów z aktualnego tygodnia.
Polub również naszego Facebooka, gdzie znajdziesz wybrane wpisy oraz aktualne informacje na temat rozwoju
- 1
Wołam zainteresowanych (76) z listy devrss
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów
Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.
Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów
Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen
- 1
Mirki mam pytanie dla osób zajmujących się #frontend. Otóż używam sobie Firefoxa na Debianie i często zdarza mi się - ale: nie na każdej stronie,że pola kontaktowe do wpisywania komentarzy/rozmowy ze sprzedawcą/logowaniu na pocztę itp są białe (co jest jeszcze ok) i jak piszę tekst to on też jest biały (a to już ok nie jest !). Nie jest tak jednak zawsze,choćby jeśli chodzi o pisanie komentarzy tutaj.Więc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
jestem na grupach juniorskich na fejsie i wszyscy są zgodni - znaleźć pierwszą pracę to cud
Nie będzie to wpis o sytuacji juniorów na rynku pracy także spokojnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: No rzeczywiście, wcale nie.
- 2
Oferty pracy dla frontendowców :)
Kraków
• Senior Frontend Developer | WEBCON | 10000-15000
https://crossweb.pl/job/2K5eJ
• UI Developer with React.JS | GlobalLogic Polska
Kraków
• Senior Frontend Developer | WEBCON | 10000-15000
https://crossweb.pl/job/2K5eJ
• UI Developer with React.JS | GlobalLogic Polska
- 4
#programowanie #frontend #javascript #intellij #webstorm
Może mi ktoś ogólnikowo powiedzieć czy warto inwestować w Webstorma kiedy ma się IntelliJ w wersji Ultimate? Co przemawia za dodatkowym zakupem?
Może mi ktoś ogólnikowo powiedzieć czy warto inwestować w Webstorma kiedy ma się IntelliJ w wersji Ultimate? Co przemawia za dodatkowym zakupem?
- 3
Webstorm to okrojona wersja Ultimate. Nie ma sensu kupować.
@Dominias: doinstaluj pluginy
Mirasy,
Pracuję nad frontem pewnej aplikacji. Przychodząc do firmy niejako odziedziczyłem kod po developerze, który został oddelegowany do innych projektów. Aplikację przedstawiono mi uprzednio, jako jego "cudowne dziecko", w którym zastosowano najnowsze technologie webowe, a całość jest super wydajna, szybka i piękna. Chociaż wiedziałem, że te "najnowsze" technologie takowymi nie są to firma płaci mi solidne pieniądze.
Rzeczywistość jest taka, że kod jest dramatyczny, a aplikacja jest szybka tylko na najwydajniejszych komputerach i
Pracuję nad frontem pewnej aplikacji. Przychodząc do firmy niejako odziedziczyłem kod po developerze, który został oddelegowany do innych projektów. Aplikację przedstawiono mi uprzednio, jako jego "cudowne dziecko", w którym zastosowano najnowsze technologie webowe, a całość jest super wydajna, szybka i piękna. Chociaż wiedziałem, że te "najnowsze" technologie takowymi nie są to firma płaci mi solidne pieniądze.
Rzeczywistość jest taka, że kod jest dramatyczny, a aplikacja jest szybka tylko na najwydajniejszych komputerach i
Jednak coś umknęło i jest bug na produkcji... Jutro zostałem wezwany na rozmowę z przełożonymi.
@PIENSCI_WONSZA: wzywają cię, bo zrobiłeś buga? Mnie wezwali na dywanik tylko raz w życiu, gdy pobiłem się z innym deweloperem. Uciekaj z tej firmy ziomek.
- 3
@mattttx: Kodowanie newsletterów to masochizm. Albo musisz poszukać kogoś świeżego na desperacji albo będzie drogo
- 2
#programowanie #frontend #javascript #angularjs #angular
Mirki zaczynam swoją przygodę z frontem i mam problem jeśli chodzi o instrukcje warunkowe, konkretnie chodzi o ngIf. Mam endpoint który zwraca albo pustą mapę albo normalną mapę z oczekiwanymi danymi. Utworzyłem takiego ngIfa, przy testach response jest pustą mapą ale mimo to nie wykonuje się 'else'. Czy może ktoś rzucić okiem? https://paste.ofcode.org/U5pLAvsgVSSmWvrVh7DJqt
Mirki zaczynam swoją przygodę z frontem i mam problem jeśli chodzi o instrukcje warunkowe, konkretnie chodzi o ngIf. Mam endpoint który zwraca albo pustą mapę albo normalną mapę z oczekiwanymi danymi. Utworzyłem takiego ngIfa, przy testach response jest pustą mapą ale mimo to nie wykonuje się 'else'. Czy może ktoś rzucić okiem? https://paste.ofcode.org/U5pLAvsgVSSmWvrVh7DJqt
źródło: comment_Jp8oddL477lhtWPw9mqFTo2HOrMMpyQX.jpg
PobierzCo trzeba ustawic w vscode zeby mi podpowiadlo skladnie reacta ? Jakies ustawienie, dodatkowy plugin ? #programowanie #react #frontend #vscode




















źródło: comment_oIXKMSJ67ou2bRTbVoGfCdItWqD5a0lS.jpg
Pobierz