#frajerzyzmlm TL:DR o co z tym chodzi?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
kiszczak
via Android- 17
@Riquele Standard na Wykopie: fajny pomysł został zruchany przez autystów ( ͡º ͜ʖ͡º)

alexander-dantes
via Wykop- 54
@Riquele: MLM jest formą toksycznego, pseudobiznesu. Głównie implementuje piramidę finansową (Schemat Ponziego). Wszystko polega na tym by przechwalać się jak to nie jest super, jak się to dużo nie zarabia tylko po to żeby zmanipulować innych by pracowali za Ciebie i robili to samo - i tak w kółko. Zarabiają głównie założyciele takiego schematu oraz kilka osób z "górnych" warstaw kierowniczych. Najczęściej trzeba zainwestować jakieś pieniądze na start np. 500
- 17
Znajomy opowiadał mi jak w moim mieście powiatowym zorganizowano spotkanie informacyjne dla chcących wejść w #mlm. Nawijano tam tyle makaronu na uszy tym biednym kretynom, którzy łykali to jak pelikany. Efekt taki, że jeszcze tego samego wieczoru jeden gołodupiec wysłał zapytania o oferty leasingu do salonów Audi, Mercedesa i BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak można się domyślić z milionowych zarobków nic nie wyszło, a
@klintoniusz: poszedłbym na takie spotkanko, darmowa kawka i masa dupeczek 20+
@krystian87: 12k za sprzedanie życia na stacjach benzynowych? xD
to nie jest rozmowa na telefon
@iluvmypickle: Jesteś naiwnym frajerem, który uwierzył że za rok będzie jeździł własnym lambo, ja Ci daje wodę z jonami srebra w fikuśnej butelce, Ty mi płacisz 400zł za wejście do mojego MLM, potem kupujesz ode mnie butelki za 50zł/sztuka które potem sprzedajesz ludziom za 60zł/sztuka i masz profit.
Jeśli nie chce Ci się biegać to możesz (a nawet powinieneś) zwerbować kogoś do siebie na takiej samej zasadzie jak zwerbowano Ciebie,
Jeśli nie chce Ci się biegać to możesz (a nawet powinieneś) zwerbować kogoś do siebie na takiej samej zasadzie jak zwerbowano Ciebie,
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Vamyss To wyjaśniaj. Na co czekasz?
Ten to przynajmniej nakłania ludzi do robienia stron na wordpressie nie ma tragedi , ale się zastanawiałem skąd taki napływ tych stronkarzy wszędzie XD
#mlm miałem znajomego typa pseudonim mały głód, bananowy oskarek, który był zaangażowany w #loupre i próbował mnie na to naciągnąć, i wciągnąć; ja jako posiadający dużo wolnego czasu student dałem się namówić na jedno spotkanie, tzn. szkolenie
i co? i typ przez godzine próbował mi wpoić, że musze wciskac debilom te perfumki i środki czystości za cene kilka razy wyższą niż zwykła chemia gospodarcza, a jak nagonię ich
i co? i typ przez godzine próbował mi wpoić, że musze wciskac debilom te perfumki i środki czystości za cene kilka razy wyższą niż zwykła chemia gospodarcza, a jak nagonię ich
@octopussy8 miałem taką znajoma xD
- 317
#frajerzyzmlm #mlm
To tak z innej beczki, bo nie wiem czy ktoś z was kiedykolwiek BYŁ na jakimś spotkaniu typu MLM - bo ja na przykład byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznę od małego wstępu, mieliśmy w gronie znajomych takiego dynamiczego oskarka, który miał równie dynamicznego starszego brata, jeżdżącego starym peżotem gościa, który napi3rdalau codziennie 5 postów i 20 relacji ze swoimi dwoma zegarkami na tle innego bannera jakiegoś
To tak z innej beczki, bo nie wiem czy ktoś z was kiedykolwiek BYŁ na jakimś spotkaniu typu MLM - bo ja na przykład byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznę od małego wstępu, mieliśmy w gronie znajomych takiego dynamiczego oskarka, który miał równie dynamicznego starszego brata, jeżdżącego starym peżotem gościa, który napi3rdalau codziennie 5 postów i 20 relacji ze swoimi dwoma zegarkami na tle innego bannera jakiegoś
źródło: zarabianie-w-mlm-piramida-3
Pobierz@ScypioAfricanus: bo mlmy so są piramidy finansowe
że wziął chwilę wcześniej 2500 zł kredytu (…) rok później (…) powiedział, że nadal spłaca kredyt.
@7XEN:
I to pięknie podsumowuje na jakich ludziach żerują te wszystkie piramidy - biednych, niezaradnych czy w trudnej sytuacji życiowej.
- 1
@pijmleko: Nielegalnie, ale fakt, że spora z nich jeszcze nie została udupiona wynika z tego, że wśród ludzi, którzy mogli by ich udupić jest jeden z nich.
Oczywiście nie mówię o samym lansowaniu się, ale o mlm.
Oczywiście nie mówię o samym lansowaniu się, ale o mlm.
- 2
Mireczki z tagu #frajerzyzmlm
Proponuję nie używać określenia "wyjaśnieni", bo jak na razie to jeszcze nikt nie został wyjaśniony. Może nazwa tagu #pomawianieludzisukcesu byłoby bardziej odpowiednią nazwą?( ͡º ͜ʖ͡º)
Proponuję nie używać określenia "wyjaśnieni", bo jak na razie to jeszcze nikt nie został wyjaśniony. Może nazwa tagu #pomawianieludzisukcesu byłoby bardziej odpowiednią nazwą?( ͡º ͜ʖ͡º)
#frajerzyzmlm #mlm #oszukujo #biznes Cześć Mirki i Mirabelki, co powiecie na temat nie jakiego Maćka Wieczorka?
https://m.youtube.com/@MaciejWieczorek nadaje się do wyjaśnienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://m.youtube.com/@MaciejWieczorek nadaje się do wyjaśnienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheSelfMadeMan jak chłop już z 5 lat w mlm nie działa i sam po trochu ciśnie z tego bekę po latach
- 19
- 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nikita_Mazepin: Każdy z nich musi mieć wielki drogi zegarek, wielkość zegarka świadczy o wielkości sukcesu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#frajerzyzmlm ostatnio ludzie się nabierają na firmę jifu, też nieźle mieszaja ludziach w głowach
- 25
Nauczę cię jak tradować mordo, wierz mi kurna wiem co mówię zobacz jakiego mam sikora.
A na zdjęciach z tych "eventów" zawsze średnia wieku jak na piwie z Memcenem. Kiedyś też byłem młody i głupi. Też popełniłem dużo błędów, które kosztowały mnie krocie. Ale nigdy nie dałem się wciągnąć w żadną piramidę. Zawsze - od najmłodszych lat jak widziałem wieśniaka nie potrafiącego się wysłowić, któremu bardzo zależało by zrobić ze mnie milionera
A na zdjęciach z tych "eventów" zawsze średnia wieku jak na piwie z Memcenem. Kiedyś też byłem młody i głupi. Też popełniłem dużo błędów, które kosztowały mnie krocie. Ale nigdy nie dałem się wciągnąć w żadną piramidę. Zawsze - od najmłodszych lat jak widziałem wieśniaka nie potrafiącego się wysłowić, któremu bardzo zależało by zrobić ze mnie milionera
- 15
#frajerzyzmlm od siebue dodam znajoma osobe https://instagram.com/tymoo14?igshid=MzRlODBiNWFlZA== piesek lewickiego, pisalem z nim to 800 zl za miesieczny dostep do grupy, z tego co ostatnio dodawal to ma robic jakis meeteng chyba na jakies sali na tauronie czy gdzies w krk w te wakacje
@hora_guowa: grube pliki z forsą, baseny, odrzutowce i…gokarty xDD
Ten chłopak ma zapętlone dosłownie 3 filmiki na krzyż. Choć może gokarty, to już produkt premium skoro kosztuje 70 złotych za 10 minut.
Ten chłopak ma zapętlone dosłownie 3 filmiki na krzyż. Choć może gokarty, to już produkt premium skoro kosztuje 70 złotych za 10 minut.
- 2
@ElLama @rapujaca_jaszczurka @piteross najsmieszniejsze jak daje ankiety ktory outfitma wybrac czy gdzie na wakacje ma w tym miesiacu leciec i dodaje ze tak sie zyje klikajac w telefon albo jesli twoj telefon nie zarabia dla cb min iles tam zl w msc to znaczy ze nie byl to dobry zakup xd albo dodaja jakaa pozyje zamknieta z dzwigni i dzis …. Funduje bitcoin/zloto/dolar itp
- 568
źródło: Screenshot_75
Pobierz@Nikita_Mazepin zdjęcie pewnie w dziale sypialnianym w jakimś meblowym xD
@Nikita_Mazepin gość z tych co mu na ulicy w ryj naplujesz a on powie że desz pada xd
@Nikita_Mazepin: na wykopie musi byc stypa bo lekkie poddymienie i bany leca


























