@UsmiechnietyAnon: lecę na tydzień nad polskie morze. Taki spontan wyszedł ;). A tak serio, to wszystko mnie po trochu przytłoczyło i sobie myślę "A w dupie to, jadę w zachodniopomorskie".( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
#f1 bylo juz cooling break? niee? przeciez to dobry pomysl na reklamy co nie fifa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach