M- mama
J - ja

M - Pazdana chce jakis klub kupic
J - a wiesz mama ktory to?
M - to ten blondyn obciety na lyso
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#euro #polska
Mam nadzieję że ten mecz pokazał wszystkim narzekaczom na Krzysia Maczyńskiego jak wygląda środek pomocy bez niego. Zieliński zagrał przewidywalnie jak na niego w reprezentacji, czyli bojaźliwie, z błędami. Chłopak kiedyś będzie być może kimś wielkim ale teraz to napewno nie te progi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego nie gra się na Euro meczu o trzecie?
Zawsze to jeden mecz więcej, do tego nagroda pocieszenia dla przegranych półfinałów. Gratka dla kibiców, ogólnie mecz więcej
S---------i to, chyba nie ma go od Euro 1996
#euro #mecz #pilkanozna #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile się nie mylę, to Lewy ostatniego gola dla reprezentacji strzelił.. w listopadzie 2015 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli teraz nie trafi, to będzie to chyba jego 8 mecz dla Polski bez trafienia do siatki..
#mecz #euro 2016
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrAndre sam powiedział w wywiadzie, ze jeżeli swoją grą i,poświęceniem doprowadzi wysoko Polskę to strzelanie goli nie jest dla niego najwazniejsze
  • Odpowiedz
@Critz: Ale jakby przez Pazdana podyktował to i tak Pazdan byłby na plusie, bo dwie jego interwencje znów uratowały nam skórę. Lewandowski spaprał jedną sytuację, ale i tak na duży plus za zaangażowanie i waleczność. Milik też się pokazał z niezłej strony, Krychowiak jak zwykle świetnie (choć celność podań mu trochę spadła) za to Kapustka sobie trochę nie radzi.
  • Odpowiedz