#eu4
Co trzeba zrobić, żeby mieć CB na węgrów jako Austria na PU? Mam być z nimi w złych kontaktach?
Co trzeba zrobić, żeby mieć CB na węgrów jako Austria na PU? Mam być z nimi w złych kontaktach?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_VptTGdGT2cQh7BKoeZa4R5SYgK7UA8kI.jpg
Pobierz
K00, K01 i K02 moje Client staty, nazwę miały inną, bład timelapse

Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_wkVB3k9zbCxXtUuW8ICN4Yp5xIsEcMm2.jpg
Pobierz
źródło: comment_VVqKC5JpLBq2XFfi2pLkQUanmBI4msgC.jpg
Pobierz
źródło: comment_UhZXzhjXApyr3XRv5MVotD73jfZbQEhD.jpg
Pobierz"There simply is no material evidence of any Pre-Hispanic contact between the Old World and Mesoamerica before the arrival of the Spanish in the sixteenth century"
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Reinstalacja nie pomaga, usuwanie folderu gfx w dokumentach też nie.