Jakie mody polecacie na grafikę/wydajność? Pamiętam, że był taki co polepszał UI, tzn okienka były wieksze
#eu4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rzartownis:
Tu chyba TBARW i Stellaris. Że patch był na dniach to co grę mam inne mody.

@ql00:
Trochę zachodu było - pół miliona Hiszpanów i sojuszników poszło do piachu. Jednak elan + defensive nawet w 1650 boli :P
  • Odpowiedz
Jako, że ostatnio jest moda na Rzym - wrzucę właśnie skończona kampanie. Oczywiście Roman Empire zrobiony prawilnie z Bizancjum a nie jakiś Francji czy co gorsza Ottomanem
Na samym początku nie było łatwo - op turek pokazywał swoje mocne strony - Bizancjum zasigowane w 147 dni - no problemo
W sumie wypróbowanym większość taktyk na początek i nawet w sojuszu z Polska(z Litwą),Austrią i Węgrami Ottoman potrafił bez problemu wybić im wojsko i mnie
wiatrow - Jako, że ostatnio jest moda na Rzym - wrzucę właśnie skończona kampanie. Oc...

źródło: comment_9agukwgHu74oLpZR9EON00qE1gulJhJC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon0291:

Szczerze? Jak nie wiesz czy Ci sie spodoba - spróbuj pirata...

Mówie to z wielkim bólem, ale polityka paradoxu dla nowych graczy jest podła.

Jak CI sie spodoba, na wyprzedazy na gram pl te pierwsze dodatki i podstawowa gra chodzi za 5zł.
  • Odpowiedz
Na starcie od razu wysłałem dyplomatę do Francji, żeby dobił mi do kontakty do +90, następnie przyfarciłem, bo Anglia nie zaakceptowała eventu Surrender of Maine, przez co wdarli się w wojnę z Francuzami.
Później postanowiłem przycwaniaczyć, więc wysłałem prezent do Paryża w postaci 125 złotych, co dało mi w całości +103 w relacjach między mną a żabojadami, a później to już tylko enforce peace, Anglia oczywiście odmówiła, więc przyłączyłem się do wojny
  • Odpowiedz
Panie i Panowie, przybywam z pytaniem. Zna ktoś dobrą strategię, albo link do dobrej strategii na run Dżurdżyjskie plemie--->Mandżuria------> Qing, na Mandacie NIebios?
#eu4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach