Murki , jak grac Austria ? Niby major power itd ale nigdy nie potrafie utrzymac tego HRE w kupie , uwalniajac wszystkie OPMy szybko konczy mi sie manpower a i tak spada IE a ja wiklam sie w coraz to nowe wojny . 0.08 to smieszny przyrost jak musze miec 50 na kazda reforme :< Przeszedlem gre takimi panstwami jak Serbia , Inkowie, Ming , Brunei , a tu lipa .
#
#

























Mirki, gram Rzeczpospolitą. Chciałbym wchłonąć Mołdawię, która jest moją Marchią. Rozumiem, że najpierw muszę ją uwolnić, ale czy da się to zrobić bez utraty stabilności?