#mining #kryptowaluty #ethereum #phoenixminer #kartygraficzne

Też czasami tak macie, że jednego dnia macie 0 invalid shares a drugiego parę wam się znajdzie? bo gdybym miał niestabilne OC VRAMu to chyba cały czas by mi sypało invalidami, coś musi to być związane z restartem systemu bo tylko na noc odpalam phoenixminera i na część dnia, potem normalnie korzystam z kompa przestawiając profil OC
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UczesanyPedryl: weź znajdź program który pokazuje errory pamięci z karty, jak będzie sypało powyżej 100 na godzinę to musisz zjechać trochę z pamiecią. Możesz mieć więcej Mh/s i nawet 0 invalid shares a i tak karta będzie realnie kopała mniej bo będzie sypała błędami. 1k errorów na godzinę to zdecydowanie mniejszy urobek.
  • Odpowiedz
Gdzie polecacie teraz kopac? Wg wszelkich kalkulacji na stronach podkrecone 1660 Super aktualnie powinno mi kopac ponad 3dol dziennie a z tego co widze kopie mi ok 2dol dziennie w nanominer, wiec moze czas zmienic miejsce wydobywania #ethereum #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od miesiąca zastanawiałem się co się odjaniepawla że różne korporacje i instytucje powchodziły w krypto mimo że niecałe 3 lata temu bitcoin był mocno hamowany a w pewnym momencie nawet tępiony przez finansjerę. I zorientowałem się że wtedy był wyhamowany bo była koniunktura i korporacjom i instytucjom nie było na rękę wrzucać wtedy szmal w kryptowaluty.

Co innego dzisiaj. Mamy masowy dodruk więc instytucje finansowe jako że nie mają co robić z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soobak: Nie wiem, doczytałem że chodziło chyba o 5.5d z jakiegoś nieoficjalnego źródła.
Na stronie https://phoenixminer.org/ dalej widnieje 5.5c. Ogólnie wydaje mi się wedle komentarzy na reddit iż temat odrobine niepotrzebnie rozdmuchan, osobiście używam #teamredminer i tylko raz odpaliłem #phoenixminer na 2h więc się zbytnio nie przejmuje. Poza tym nie mam za bardzo co stracić. (,)
  • Odpowiedz
Kupiłem na binance za 65 EUR ETH i za 50 EUR BNB. Wg wykopowych ekspertów, warto to przenosić na jakiś portfel żeby się tam nie kisiło bo sprzedam najwcześniej jak ETH osiągnie znów 2k dolarów a BNB minimum 300 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli tak to jaki portfel żeby było łatwo, prosto i przyjemnie? Pozdrawiam inwestorów
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dean_corso: Nikt mu nic nie karze. Gość nie pyta, czy proponujemy mu wypłatę, tylko napisał, że chce wypłacić, bo tak sobie wyczytał. I najwyraźniej chce potestować sobie portfele - to jest dobry pomysł, żeby wiedział jak to bangla.
  • Odpowiedz