Też czasami tak macie, że jednego dnia macie 0 invalid shares a drugiego parę wam się znajdzie? bo gdybym miał niestabilne OC VRAMu to chyba cały czas by mi sypało invalidami, coś musi to być związane z restartem systemu bo tylko na noc odpalam phoenixminera i na część dnia, potem normalnie korzystam z kompa przestawiając profil OC
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#mining #kryptowaluty #ethereum #phoenixminer #kartygraficzne
Też czasami tak macie, że jednego dnia macie 0 invalid shares a drugiego parę wam się znajdzie? bo gdybym miał niestabilne OC VRAMu to chyba cały czas by mi sypało invalidami, coś musi to być związane z restartem systemu bo tylko na noc odpalam phoenixminera i na część dnia, potem normalnie korzystam z kompa przestawiając profil OC
Też czasami tak macie, że jednego dnia macie 0 invalid shares a drugiego parę wam się znajdzie? bo gdybym miał niestabilne OC VRAMu to chyba cały czas by mi sypało invalidami, coś musi to być związane z restartem systemu bo tylko na noc odpalam phoenixminera i na część dnia, potem normalnie korzystam z kompa przestawiając profil OC
- 2
@UczesanyPedryl: weź znajdź program który pokazuje errory pamięci z karty, jak będzie sypało powyżej 100 na godzinę to musisz zjechać trochę z pamiecią. Możesz mieć więcej Mh/s i nawet 0 invalid shares a i tak karta będzie realnie kopała mniej bo będzie sypała błędami. 1k errorów na godzinę to zdecydowanie mniejszy urobek.
Gdzie polecacie teraz kopac? Wg wszelkich kalkulacji na stronach podkrecone 1660 Super aktualnie powinno mi kopac ponad 3dol dziennie a z tego co widze kopie mi ok 2dol dziennie w nanominer, wiec moze czas zmienic miejsce wydobywania #ethereum #kryptowaluty
@ap0linary: ja używam t-rex miner i kopie na ethermine
Kopie 31,80 super i ti, trex Sprawdz 2miners
- 2
Od miesiąca zastanawiałem się co się odjaniepawla że różne korporacje i instytucje powchodziły w krypto mimo że niecałe 3 lata temu bitcoin był mocno hamowany a w pewnym momencie nawet tępiony przez finansjerę. I zorientowałem się że wtedy był wyhamowany bo była koniunktura i korporacjom i instytucjom nie było na rękę wrzucać wtedy szmal w kryptowaluty.
Co innego dzisiaj. Mamy masowy dodruk więc instytucje finansowe jako że nie mają co robić z
Co innego dzisiaj. Mamy masowy dodruk więc instytucje finansowe jako że nie mają co robić z
@simplequestion jakiś tak łączy się z tym obrazkiem
źródło: comment_1615279816ePz8NInZQgYWGlVIHiAanC.jpg
Pobierz- 278
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@markhausen bitcoin dzieli sie na satoshi, musisz sie doinforomowac, ale dobrze, że dajesz porady, sa nam bardzo potrzebne.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rejuvenate: XD
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum #gielda
Patrzą się wam w oczy i się z was śmieją jacy głupi jesteście
Patrzą się wam w oczy i się z was śmieją jacy głupi jesteście
źródło: comment_1615222436rfb3jNBPbySoDYOzAmk36V.jpg
PobierzUwaga, uwaga:
Hadfork "Berlin" wdrożony zostanie ok. 14 kwietnia, w bloku nr. 12244000. Wszystkie osoby prowadzące węzły #ethereum powinny zupdateować je przed tą datą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
Hadfork "Berlin" wdrożony zostanie ok. 14 kwietnia, w bloku nr. 12244000. Wszystkie osoby prowadzące węzły #ethereum powinny zupdateować je przed tą datą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
źródło: comment_1615219697Vw3UdgIYKmdTx7Pmj2xmTG.jpg
Pobierz- 3
Pojawiło się ostrzeżenie aby zaprzestać użytkowania Phoenixminer, prawdopodobne jest iż oprogramowanie może działać w złośliwy lub pozyskiwać wrażliwe dane.
https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/lznyhx/stop_using_phoenix_miner_immediately/
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #btc #eth #phoenixminer
https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/lznyhx/stop_using_phoenix_miner_immediately/
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #btc #eth #phoenixminer
- 1
@Soobak: Nie wiem, doczytałem że chodziło chyba o 5.5d z jakiegoś nieoficjalnego źródła.
Na stronie https://phoenixminer.org/ dalej widnieje 5.5c. Ogólnie wydaje mi się wedle komentarzy na reddit iż temat odrobine niepotrzebnie rozdmuchan, osobiście używam #teamredminer i tylko raz odpaliłem #phoenixminer na 2h więc się zbytnio nie przejmuje. Poza tym nie mam za bardzo co stracić. (╯︵╰,)
Na stronie https://phoenixminer.org/ dalej widnieje 5.5c. Ogólnie wydaje mi się wedle komentarzy na reddit iż temat odrobine niepotrzebnie rozdmuchan, osobiście używam #teamredminer i tylko raz odpaliłem #phoenixminer na 2h więc się zbytnio nie przejmuje. Poza tym nie mam za bardzo co stracić. (╯︵╰,)
- 0
@Octarine: ja wolę t-rexa karty jakoś mniejsza temperaturę mają

- 8
@to_nie_tak_jak-myslisz: Weż pod uwagę, że możemy być w punkcie 12 stym :D
@to_nie_tak_jak-myslisz: Mmm analiza techniczna xD
21
Giełda kryptowalut Coinquista ma kłopoty z płynnością

Awaria? Kradzież? Część klientów polskiej giełdy kryptowalut Coinquista do dziś nie może odzyskać środków. Chodzi o miliony złotych.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam troche tokenów uniswap na trust wallet i chciałbym je wymienić na coś innego ale opłaty w sieci erc20 sa mega wysokie. Moge to jakoś zrobić by je ominąc?
#blockchain #ethereum #uniswap
#blockchain #ethereum #uniswap
Kupiłem na binance za 65 EUR ETH i za 50 EUR BNB. Wg wykopowych ekspertów, warto to przenosić na jakiś portfel żeby się tam nie kisiło bo sprzedam najwcześniej jak ETH osiągnie znów 2k dolarów a BNB minimum 300 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli tak to jaki portfel żeby było łatwo, prosto i przyjemnie? Pozdrawiam inwestorów
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
@Nemrod: ale po co ma wpłacać takie grosze
@dean_corso: Nikt mu nic nie karze. Gość nie pyta, czy proponujemy mu wypłatę, tylko napisał, że chce wypłacić, bo tak sobie wyczytał. I najwyraźniej chce potestować sobie portfele - to jest dobry pomysł, żeby wiedział jak to bangla.
- 0
@simplequestion: miliony.. o ile ten ludzie zrozumieją że to nie ma realnej wartości, niczym Bitkoin...
#thisagedwell
#thisagedwell
8
Jack Dorsey sprzedaje swojego pierwszego tweeta

Współzałożyciel i dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, wystawił na sprzedaż swój pierwszy opublikowany tweet , w formie tokena NFT działającego w sieci Ethereum. Aktualna cena wynosi 600000$.
z- 4
- #
- #
- #
- #
























źródło: comment_16153021121ppgyPZM3opG6zwnLlONve.jpg
Pobierzźródło: comment_1615306741Y0UUabjmKgmmFl7XSdmuYs.jpg
Pobierz