Wpis z mikrobloga

Wiem że tu wszyscy pędzą swoje samogony ale może ktoś poleci coś gotowego i niedrogiego (w sensie że nie chcę przepłacać za jakieś liqueeny)? nie bardzo mam czas i umiejętności by robić własne liquidy

polecicie coś co będzie niedrogie i będzie miało chociaż odrobinę smaku? zdecydowanie nie wapuje żadnych tobacco, odpadają też jakieś capuccino, energy, herbaty - raczej owocowe, słodkie, kwaskowe

najchętniej z linkiem przy okazji poznam wasze źródła sprawdzonych dostawców :)

#liquidy #epapierosy #epapieros
  • 15
@crejzus: Jak jesteś z wawy to mogę ci sprzedać tanio buteleczkę samogonu, jak z innego miejsca, to niestety, ale nie chce mi się bawić w wysyłki ;f
@vgf_: vilt.pl - wszystkie, których próbowałem były bardzo dobre. Aktualnie 10zł/10ml, więc nie wiem czy to dla Ciebie dobra czy kiepska cena. :) Ewentualnie epapierosylodz.pl - nie wszystkie smaki są rewelacyjne, ale cenowo wychodzi bardzo dobrze (choć wziąż nie lepiej niż samogony).
@reborn: epapierosylodz to ecigar king, tak? sa okay. niektore. vilt mialem kiedys wisnie i jablko - imo sa przepaskudne, ale kwestia gustu; ja sam mieszam, cena 10zl/10ml to dla mnie kosmos. ;-)
@xardas060: Bombies 'nana cream, Grants Vanilla Custard, Sucker punch, Black pompom, strawberry cloud, running late, citrus punch i jeszcze kilka innych. Ale ja nie mam tego tyle, żeby sprzedawać, po prostu mirek chciał spróbować samogona, to chciałem mu odsprzedać buteleczkę na próbę :P