Wpis z mikrobloga

@nowitam: ja chętnię przyjmę, dzisiaj rozleciał mi się mój zephyrus, drugi baniak nieszczęśliwie, przy porządkach w domu :C
A co do pytania - teraz "na topie" jest OBS Crius v3 (z bazą velocity), Aromamizer, jak i Cthullhu v2 również z bazą velocity(ale bazę na 1 grzałkę również ma), z tym, że Cthullhu zdaje się być problemowy. Najprostszy z nich według poszukiwania wielu opinii wydaje się być Crius. Dostaniesz go bodajże na
@nowitam: jak nie umiesz kręcić to aromamizer też będzie przeciekał, ale wynagradza resztą. Raz po skręceniu grzały cieknął mi niemiłosiernie, zrobiłem nową grzałę i nie ma ani kropli, także zależy od umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Unikat: wiesz co, próbowałem naprawdę już wielu sposobów, cienka wata, gruba w #!$%@? wata, w kanały, nie w kanały, otulanie całej bazy dookoła watą tak jak ten straszny pan: https://www.youtube.com/watch?v=f2jNcsUDUgU

i teraz po prostu mi po nieco dłuższym wapowaniu lq spływa delikatnie, jak się zgromadzi na dole, to po przechyleniu się to wylewa lekko, chodzę z nim z chusteczką zawsze gotową, jak seryjny koniobijca xD
@nowitam: mam aromamizera, bardzo polecam. Cieknie tylko jak lezy na boku (jak chyba kazdy tank z airholami) wiec zawsze musi stac pionowo. Krecenie grzalek jest bardzo proste i mowie to jako ktos kto nigdy wczesniej nie mial z kreceniem nic wspolego
@Skislem: @Unikat: Panowie, aromamizer przy prawidłowo zrobionym setupie cieknie tylko jeśli po wapowaniu nie #!$%@? go i resztki pary skraplają się na ściankach, w innym przypadku to wasza wina. Proszę przestać oczerniać mój ulubiony czajnik :P