Wpis z mikrobloga

hej, jest tu ktoś kto uzywa Subtanka Mini i kręci własne grzałki? Mam problem, co ukręce grzałę to czuje nieprzyjemny posmak waty.. nosnika daje raczej niewiele, swobodnie przechodzi przez grzałkę, nie mam wycieków, chmura duża, kop też dobry, tylko ten smak.. :/ Używam niewybielanej Muji, grzałki w okolicach 1,5ohm, napięcie ok 12W.
Co robie źle?
#epapieros #epapierosy
  • 13
@koker: pomyliles napiecie z moca. przy 12v subtank mialby niezlego kopa. wracajac do tematu - niektorzy twoerdza, ze fiberfreaks nie maja breaking time, wiec moze i to cos pomoze. z drigoej strony - malo kto narzeka na smak bawelny w subtanku, wiec moze zle wickujesz/za duzo waty zostawiasz pod capem.
@vgf_: @koker: moim zdaniem setup #!$%@?, ja czułem tylko posmak waty kiedy jej włożyłem za dużo, czy to na starej czy to na nowej bazie RBA, też kręce na Muji i zero posmaku waty, przeważnie smole na 20W i grzałka 0,5 Ohma
@koker: A zakraplasz watę przed nakręceniem tanka? Trzeba zakroplić dość obficie bezpośrednio na świeżo założoną watę i poczekać z 5 min. Smak waty może się brać m.in. z tego, że wata się nie zdążyła dobrze nasączyć liquidem a ty już dusisz przycisk fire, przed to watka się trochę przykopci i jej smak zostaje aż do jej wymiany. Świeżo założona wata (szczególnie w subohmach) musi być idealnie nasączona liquidem przed rozpoczęciem wapowania
@koker: U mnie też czasami był przytłumiony smak po zrobieniu nowej grzałki, kupiłem ostatnio fiber freak i moim zdaniem jest lepiej i do tego wygodniej się układa.
@koker: Zrób fotkę z setupem. Oprócz tego co mówi @thePiter: może być jeszcze kwestia za małej ilości waty z boków grzałki i po prostu setup może nie nadążać z nasączaniem. Ps. Masz nową bazę? Jaki skład liquidu?