No i mam dylemat. Miałem właśnie zamiawiać w #edym Subtanka Mini. Jednak jak to ja zacząłem gdybać czy to aby na pewno będzie dobry zakup. Cholernie podoba mi się Uwell Crown, ale ze znanych mi sklepów nigdzie nie jest dostępny od ręki w czarnej wersji, więc może Zefirek v.2 od YD. Zależy mi na pojemności ok 5ml, RBA i dostępnością fabrycznych grzałek. Polecacie coś w cenie do 150 - 170 cebulionów?
#
#























Jakieś kupony rabatowe do Edyma obowiązują? ;)