No i mam dylemat. Miałem właśnie zamiawiać w #edym Subtanka Mini. Jednak jak to ja zacząłem gdybać czy to aby na pewno będzie dobry zakup. Cholernie podoba mi się Uwell Crown, ale ze znanych mi sklepów nigdzie nie jest dostępny od ręki w czarnej wersji, więc może Zefirek v.2 od YD. Zależy mi na pojemności ok 5ml, RBA i dostępnością fabrycznych grzałek. Polecacie coś w cenie do 150 - 170 cebulionów?
#
Mireczki, polecacie jakiś zestaw w granicach 500-600zł? Aktualnie posiadam Subox mini, będzie duża różnica jak przesiądę się na coś innego? Fajnie by było gdyby atomizer miał grzałki które można kupić, ponieważ mam dwie lewe ręce i nie ogarniam skręcania własnych grzał.
#epapieros #epapierosy
@haesor: szukasz highendu i ladnego moda? cos na dna200, albo na nowym yihi (wismec relaux dna200/sx mini ml class ~600pln). szukasz kolekcjonerskich? gepetto mods, albo zero mods (jak dostaniesz sie na liste, to ~1k pln. z drugiej reki pewnie pare razy wiecej..). szukasz fajnego, wszystkomajacego moda? cuboid od joyetech (~200pln). do tego parownik. nowy, do ktorego wsadzisz super-hiper-zajebiscie-duzego claptona? griffin od geekwape. troche normalniejszy? aromamizer, albo bellus. z gotowymi grzalkami? smoke
@artos: jak bylem w uk tez sie rozkladalem za odpowiednikami, znalazlem kilka oprocz tego co ty,ale w stosunku ulosc cena najlepiej wypadal zanolebox, to zamowilem. rozslylaja na cały swiat, i paczki dochodza bezprovlemowo także polecam spróbować
Hmm, mam epapierosa Volish control nano. Jakiś czas temu minęła mu gwarancja. No i pojawił się problem.
Egówniak ładuje się normalnie (poziom baterii rośnie), jednak po odpaleniu wytrzmuje od 0.3s czasami troszkę więcej i pokazuje POWER LOW. Mogę tak palić aż do wyczerpania baterii czyli tym sposobem jakiś tydzień.
Co mogę z tym zrobić prócz #!$%@?? #epapieros #epapierosy #controlnano #volish
#epapieros #epapierosy
Odebrałem aromamizer velocity 3ml.
Bardzo fajna konstrukcja, zalewanie od dołu, nie jest jakieś problematyczne, sporo miejsa na grzałke, no i vapuje bez tego śmiesznego banda, wtedy przewiew jest naprawde potężny. Z jednej strony trochę żaluje ze nie poczekałem na wersje 6ml, bo czesciej bede go zalewał, ale z drugiej, ten mały jest zgrabniejszy. ustnik jest jakby zatkany, tak że powietrze nie idzie bezpośrednio do góry, tylko wpada przez takie airhole,
Pobierz Techies - #epapieros #epapierosy
Odebrałem aromamizer velocity 3ml.
Bardzo fajna ko...
źródło: comment_ogEYOU2rY36LyxxYAhTlKU9fRTOxs0Sn.jpg
@Techies: rdta, rba, rta, jak zwal tak zwal. Crius i Aromarizer to tanki z mozliwoscia budowy wlasnych grzalek, czyli RTA - Rebuildable Tank Atomizer. RBA to po prostu Rebuildable Base Atomizer, do ktorych zaliczymy i RTA i RDA, a RDA to Rebuildable Dripping Atomizer, czyli każdy parownik w którym nie masz możliwości zalania kilku mililitrów, lecz zakraplasz nośnik. RDTA nie istnieje, chyba że mówimy o jakimś parowniku, z którego da się
@mlg20: to ja tylko w robocie pociągnę i do piwa. a jak siedzę na w domu czy to na mirko czy robiąc coś innego to nie tykam. I jeszcze powiem, że wapuje, klasycznie, za subomy się nie biorę
Mirki, po totalnej destrukcji mojego nautilusa przymierzam się kupić Kangertech Subbox mini bo jest mały i można łatwo grzałki kręcić, no i cena nie jest z kosmosu jak za zestaw, brać czy wadliwy jakiś? jaki brać do tego aku, dodam ze przez miesiąc będę musiał się przemęczyć z jednym i ładować go kablem (później dopiero ładowarka i dodatkowe akumulatorki) podoba mi się strasznie, nie zniechęćcie mnie zbytnio ;) jak kręcić grzałki będę
#epapieros #epapierosy #sprzedam

Czesc mirki, mam troche stuffu na sprzedaz:
- Eleaf iStick 100w 130,- PLN (uzywka, czarny)
- Wismec RX200 180,- PLN (nowka, czarny, w folii)
- Wismec RX200 170,- PLN (uzywka, czarny)
- Kangertech Subtank 100,- PLN (stara wersja)
- SmokTech TFV4 srebrny 100,- PLN

Do tego mam jakas mase RDA typu velocity, hobo, plume itd. tez na sprzedaz.

Odbior osobisty warszawa/pruszkow lub wysylka kurierem. (Nie wysylam poczta polska)
Mozliwe
Dziele się z Wami Mireczki i Mirabelki moimi recepturami na lq
Większość to klony, spokojnie dostaniecie aromaty w e-dym/e-plyny.
W zakładce pierwszej znajdziecie przepisy na bazę, jakby ktoś nie ogarniał gęstości, a w drugiej przepisy na lq.
https://drive.google.com/file/d/0B52ZyLrPuopAY05VQ2dmLXlOcTQ/view?usp=sharing

Jakby jakiś Mireczek z Bytomia/Gliwic chciał czegoś spróbować (na zielono moje ulubione), to dam 10ml za dobry piniondz.
Jak znacie jeszcze jakieś ciekawe mikstury, to chętnie posłucham.

#epapierosy #epapieros #liquidy
@pozytywny: słodki, malina z pączkiem, pączek dość słabo wyczuwalny.
Jak dla mnie jest dość przyjemny, ale nie jest taki wyjątkowy, jak np. bluberry dannish.
Najważniejsze są w nim te 2 podstawowe składniki, reszta to mój dodatek (po 1%), żeby był bardziej kremowy.

Poza listą robiłem też tiger's blood, ale mnie nie smakuje, zbyt perfumowany, znajoma powiedziała, że smakuje/pachnie jak jej pachnidła.

Z prostszych polecam właśnie blueberry dannish (względem oryginału zmniejszyłem cinnamon
Vamo V7 30W
http://www.aliexpress.com/item/new-Electronic-Cigarette-VAMO-V7-Mechanical-Mod-VAMO-V7-Variable-Wattage-3W-30W-Vamo-V7-mod/32376689716.html
Chińczyk się nie postarał
- miała być czarna wysłał srebrną
- ładowarka ma jakąś dziwną konstrukcję, nie da się jej podłączyć do 99% gniazdek
- oba atomizery spaliły się po jednym zaciągnięciu
Jakość wykonania średnia, niektóre przyciski "latają"; ładowarka ma jakby składane bolce, które są za krótkie; chciałem popalić miesiąc te CE4 żeby się odkuć trochę finansowo i w przyszłym miesiącu sobie sprawić RTA, a teraz zostałem bez
Pobierz ukaszukasz - Vamo V7 30W
http://www.aliexpress.com/item/new-Electronic-Cigarette-VAM...
źródło: comment_bOBg6KVQowh2KC3wIolDs3Kx35EL5lY0.jpg
Zdrowe Mirki spod tagu #epapieros - mam do was pytanie.
Od dłuższego czasu nie śledziłem nowinek jakie pojawiały się w e-paleniu, lecz teraz chciałbym zmienić swoją baterie (iStick 30W) na coś innego, gdyż mimo małych rozmiarów przeszkadza ona w kieszeni.

Wolałbym więc baterie okrągłą, z regulacją napięcia i obsługującą Sub-Ohmy. Średnica 22mm pod Subtanka Mini. Czy znalazłoby się coś co spełni moje oczekiwania?

Inne tagi: #epapierosy #epalenie