Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tabak89

Tabak89

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1140
  • Znaleziska 37
  • Mikroblog 1103
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
lanrof2
lanrof2
lanrof2
12.06.2026, 20:17:31
  • 25
Zachęcony przez @Czypsy, @markaron oraz @lecoffe pochwalę się swoją kolekcją.
Btw. kilka flakonów po raz pierwszy poleci w weekend na stragan bo stoją i się kurzą.

#perfumy
lanrof2 - Zachęcony przez @Czypsy, @markaron oraz @lecoffe pochwalę się swoją kolekcj...

źródło: 1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 13.06.2026, 04:57:39 via Android
  • 0
@lanrof2: wywal te araby, a nie czekaj. Nie ma arabów ᕦ(òóˇ)ᕤ piękna kolekcja
  • Odpowiedz
Pietruchoowy
Pietruchoowy
13.06.2026, 03:40:41
  • 7
#perfumy póki co w tym roku potężna Prada zmoggowała Króla Aventusa. W u was co w tym roku najczęściej noszone? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pietruchoowy - #perfumy póki co w tym roku potężna Prada zmoggowała Króla Aventusa. W...

źródło: 33222

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 13.06.2026, 04:55:41 via Android
  • 0
@Pietruchoowy: oski
  • Odpowiedz
markaron
markaron
12.06.2026, 10:59:09
  • 32
Tak naprawdę tyle chłopu potrzebne do szczęścia. Reszta kolekcji #perfumy to fanaberie i zachcianki, które tylko miejsce zajmują.
markaron - Tak naprawdę tyle chłopu potrzebne do szczęścia. Reszta kolekcji #perfumy ...

źródło: IMG_2021

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 12.06.2026, 13:43:24 via Android
  • 1
@markaron: gentle fluidity i vanille havane na propsie. Wyrzuć tylko diora eau smroda i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
08.06.2026, 19:30:00
  • 0
#perfumy Wybijcie mi z głowy mój pomysł, żeby kupić Naxosa i psikać się nim w te lenie wieczory, prawda, że lepszym wyborem będzie poczekać przynajmniej do sierpnia z zakupem ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 08.06.2026, 19:54:36 via Android
  • 1
@Cliencik: bierz śmiało. A jak masz za dużo kasy to weź sobie Regalien Antidote
  • Odpowiedz
tony_1
tony_1
05.06.2026, 14:34:58
  • 1
Chcesz pachnieć jak najtańsze lamo? Bo kup se ml za 20 zł XD może ktoś skusi się na Xerjoffa nowego w absurdalnych cenach za ml

Xerjoff Perseveranza - 17,5 zł/ml

Xerjoff Fierezza - 18,5 zł/ml

Xerjoff
tony_1 - Chcesz pachnieć jak najtańsze lamo? Bo kup se ml za 20 zł XD może ktoś skusi...

źródło: IMG_9989

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 05.06.2026, 16:55:21 via Android
  • 5
@tony_1: te tańsze
Tabak89 - @tony_1: te tańsze

źródło: 1000016066

Pobierz
  • Odpowiedz
Winden
Winden
03.06.2026, 16:46:35
  • 155
#ksiazki
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa jest poziom wyżej jednak przy całej sympatii do twórczości polskich pisarzy.
Winden - #ksiazki
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa j...

źródło: 1000018731

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 03.06.2026, 20:16:48 via Android
  • 1
@Winden: nie czytam sf a tą serię wciągnąłem już 3 razy i nie zamierzam przestać.
  • Odpowiedz
Pietruchoowy
Pietruchoowy
27.05.2026, 15:28:40
  • 22
#perfumy hejterki powiedzą, że Creed w końcu stworzył kieszonkowy flakon Aventusa który starcza na dniówkę, a ja odpowiem im memem z Grievousem i fine addition to my collection
Pietruchoowy - #perfumy hejterki powiedzą, że Creed w końcu stworzył kieszonkowy flak...

źródło: 32331

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 27.05.2026, 15:56:56 via Android
  • 3
@Pietruchoowy: pochwal się ile za to dałeś
  • Odpowiedz
bez_szalu
bez_szalu
bez_szalu
21.05.2026, 12:01:01
  • 0
Elo, czy ktoś rozlewa może Guerlain cologne forte? #perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 21.05.2026, 12:20:07 via Android
  • 0
@bez_szalu: mam po chyba 4,5
  • Odpowiedz
BorsuczaJama
BorsuczaJama
BorsuczaJama
17.05.2026, 19:16:04
  • 4
#perfumy
Mirki znalazłem elektrownie atomową. The Library Collection Opus XI Amouage Jednak już nie produkują. Kilka psikow w poniedziałek a do dzis bluza wypełnia zapach każdego pomieszczenia.
Znacie zapachy o podobnej mocy?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 17.05.2026, 20:03:55 via Android
  • 0
@BorsuczaJama: megamare
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
16.05.2026, 14:04:32
  • 9
#perfumy #frufrecki

Atkinsons 24 Old Bond Street. W otwarciu czuć aromatyczny akord wraz z nutą jałowca i kardamonem. Powiedziałbym też, że w tle kręcą się subtelne cytrusy, choć nie ma ich wypisanych w piramidzie. Obecna jest też całkiem wyraźna słodycz i róża, która wchodzi trochę w klimaty mydła, lub szamponu. Czuć również w----y, która nadaje alkoholowego akcentu, jednak kompozycja pozostaje przy tym gładka i czysta. Dalej jest może
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Atkinsons 24 Old Bond Street. W otwarciu czuć aromatyc...

źródło: pl-p_c_18976

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 16.05.2026, 15:21:59 via Android
  • 0
@Frufruf: jest jeszcze reszta Triple Extract ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tabak89
Tabak89 08.05.2026, 10:03:03
  • 4
#zaglebie #sosnowiec Dąbrowa Górnicza #hokej

Oddam bilet na dzisiejszy mecz o godz 19:30 Polska Litwa na stadionie zimowym w Sosnowcu. Odbiór osobisty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z003dasz
z003dasz
z003dasz
08.05.2026, 10:15:55 via Wykop
  • 0
@Tabak89: #hokej może tutaj ktoś chętny się znajdzie
EDIT: nie zauważyłem, że już dodałeś ten tag ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kecajek
kecajek
08.05.2026, 16:17:31 via Wykop
  • 0
@Tabak89: czy to aktualne?
  • Odpowiedz
lechiffre1
lechiffre1
07.05.2026, 17:02:13
  • 8
Elo, chętnie podzielę się mililitrami Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 2024 w sportowej cenie - 1,80 zł/ml.
Z racji ceny leję od 20 ml, szkło 3 zł, wysyłka do dogadania. Dostępne ok. 80 ml, krótka lista poniżej.

Fragrantica
lechiffre1 - Elo, chętnie podzielę się mililitrami Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum...

źródło: 1000012417

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 07.05.2026, 17:12:40 via Android
  • 1
@lechiffre1: a daj ze 30ml tego adg
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
06.05.2026, 17:07:45
  • 1
Witam cieplutko,
Nie chce się ktoś pozbyć flakonu Vanille Havane albo Montabaco Intensivo?
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Tabak89
Tabak89 06.05.2026, 17:42:14 via Android
  • 26
@Gieremek:
Tabak89 - @Gieremek:

źródło: 1000014188

Pobierz
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
05.05.2026, 18:02:07
  • 0
jest cos takiego jak perfumy musujace, co nie? widzialem temat na fragrantice, no i kiedys czulem od jakiejs laski taki przyjemny wlasnie wibrujacy musujacy zapaszek ehhh

#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 05.05.2026, 18:37:44 via Android
  • 2
@pomelobezkaca2: dla mnie torino 21 musuje zwłaszcza na otwarciu
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
01.05.2026, 19:52:59
  • 3
taki potworek, 26zl za 50ml, cos w klimatach megamare, strach brac, choc kusi dla samego doswiadczenia kupic

https://www.fragrantica.com/perfumy/Fragrance-World/Aqua-Pura-104351.html

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 01.05.2026, 20:14:44 via Android
  • 2
@pomelobezkaca2: Bier po same kule
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
19.04.2026, 16:21:52
  • 2
chcialem sie was zapytac czy jest cos bardzo bardzo podobnego do dior homme cologne, ale z wiekszym kopem?

#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tabak89
Tabak89 19.04.2026, 17:32:14 via Android
  • 2
@pomelobezkaca2: może nie ma kopa ale jest dużo tańsze i mocno podobne - N° 7 Frescor Mediterráneo Victorio & Lucchino w ssmanie pięć dych za 150 ml
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.07.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking