Aloha Mirki. Mam problem, zrobiłem ostatnio samogon do e, ale kiedy go pale to po 5 buchach czuć spaleniznę (dzięki temu grzała to wymiany). Robiłem to według przepisu takiego: 2ml aromatu, 12ml bazy i 1ml gliceryny. Nie wiem, czy ja coś popsułem i nie było mnie słychać czy co ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#epapieros #epapierosy #liquidy #liquid
#epapieros #epapierosy #liquidy #liquid




























Na edymie jest aromamizer w edycji limitowanej z obiema pojemnościami na raz (i czarny też jest). 135 golda bodaj. Jeszcze są, więc piszę.
Komentarz usunięty przez autora