@agnad: Napisz jakie lubisz liquidy, na jakim sprzęcie będziesz tego używał.

Ogólnie możesz kupić gotową bazę nikotynową o żądanej mocy i do niej dodać tylko aromat, odczekać i wapować, albo bazę 36mg/ml, do tego glicerynę i glikol PROPYLENOWY, z których sam zrobisz sobie bazę. Ta druga opcja wychodzi taniej, a nie jest znacznie bardziej skomplikowana. Vg i Pg od techlandlabu, albo biomusu, baza: ja używam 36mg 50/50 od hangsena z edymu
@smieszny_mirek: 1. Musisz blokować oporność jak wkręcasz grzałkę z drutem NI bo on zmienia opór wraz z nagrzaniem. Wkręcasz chłodną grzałkę i blokujesz ohm, jeżeli jest taka opcja w baterii. 2. Grzałki SS mogą nie chodzić dobrze na trybie SS(kontrola temp.) baterii gdyż zdarza się, że nie są całe wykonane z stali nierdzewnej.3 Sucho w ustach to efekt wielkiej gorącej chmury jaką uzyskuje się w sub ohm i nie polecam palić
@czrls: Jeżeli na zewnątrz nie ma żadnych znaków że był rozjechany przez traktor ursus, to bierz śmiało bo sam z siebie nie jest w ogóle awaryjny. Jedynie co to ogniwo może być zjechane.
Nie wiecie czy na jakimś forum polskim była rozpatrywana szkodliwość lub jej brak dodawania barwnika spożywczego w celu pokolorowania liquidu? Widziałem że są chyba nawet jakieś dodatki w formie płynu do liquidów(w sensie, kilka kropel i kolor się zmienia na odpowiedni).
Fajnie jakby StaryChemik się wypowiedział :P
#epapieros #epapierosy
Mirki ostatnio kręciłem nową grzałkę do subtanka mini, tylko cały czas mam #!$%@? posmak waty, albo spalenizny. Skręciłem chyba już ze 4, ale nie mogę uzyskać tak dobrej jaką zrobiłem sobie wcześniej. Jakieś pomysły o co może chodzić? Na necie wyczytałem, że drut nie powinien się stykać, bo to daje nieprzyjemny posmak, ale nie o to chodzi

#epapieros #epapierosy
@kondek: Miejsca gdzie grzałka nierówno grzeje.Np.Czerwienią się tylko nóżki,a nie grzałka od środka.Wtedy używałem śrubokrętu i znowu sprawdzałem czy jest ok,aż do efektu równomiernego rozgrzewania się od środka.
@axis_mundi: Mam te ceramiki w swoim Tritonie (0,5), musisz naprawdę długo i ciężko katować grzałkę aby ceramika się skruszyła, było na kilku kanałach. Na długo przed tym grzałka Ci padnie więc nie ma problemu.
Rzeczywiście wytrzymuje jakieś 2-2,5 razy dłużej od normalnej grzałki. Ogólnie bardzo polecam, smak czysty bez naleciałości. Mi niestety mój Triton2 nie do końca podchodzi, ale kumpel (zestaw Vaporesso TC75W - ten pistolecik) twierdzi że nie przechodzi z
@Typowy_polak: : korzystam od około dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony. Mam go skręconego z mutation v4 ( dwa twisted claptony na 0,22 ohma, użwany zazwyczaj na około 85 wattach) Dwa akumulatory 2600 mah przy moim użytkowaniu wystarczają na prawie cały dzień bez podpinania. Przesiadłem się z Suboxa Mini i jest to jak dla mnie przeskoczenie na wyższą klasę -zapewne nie jest to topowy sprzęt ale jego wykonanie wydaje mi się
Mój sprzęt: MOD iJust2 :)
Posiadam go już 2 miesiące i moge śmiało stwierdzić, że jestem zadowolony z zakupu. Kupiłem go za 99zł w e-dymie na promocji. Jak za tak niską cenę, sprzęt jest naprawdę dobry. Ludzie skarżą sie na wypadające piny z baterii i uszkadzający sie przycisk,lecz mnie to jeszcze nie dotyczy. Posiadam na niego roczną gwarancje, więc myśle, że nie ma sie co obawiać.

Plusy i minusy:
+atrakcyjna cena (99zł)
Pobierz kasztanlikees - Mój sprzęt: MOD iJust2 :) 
Posiadam go już 2 miesiące i moge śmiało s...
źródło: comment_aX5mDddxMccQBY4SSJdrePpvQoHjXZny.jpg
Mirki miał ktoś z was problem z eviciem vtc mini, że nie wykrywał tanka? Da radę to jakoś zrobić samemu czy zostaje gwarancja? Jestem aktualnie w UK na parę dni i mnie taki problem tutaj złapał, sprawdzałem w lokalnym punkcie z efajkami i z innym tankiem jest to samo :(
#epapieros #epapierosy
I pierwsze 3 liquidy przygotowane. Zrobiłem na bazie smooke 50/50 3mg. Aromaty z atmos laba kokos, tiramisu i gina. Dodałem do każdej po 0.75ml na 15 ml bazy. Wszystko dobrze, czy coś pomieszałem? Ile czekać? Już się nie mogę doczekać efektów :)

#mojliquid #epapieros
Witam kupiłem niedawno Siegiel 75W TC do tego dokupiłem subtanka mini firmy KangerTech no i mam problem. Kopci strasznie slabo + #!$%@? niesamowicie spalenizną (dodam że parownik jest nowy), czy #!$%@?łem grzełkę? Czy ona musi się najpierw przepalić?

+ Ktoś dałby jakieś rady jak korzystać z moda? Pierwszy raz mam takie cudo, kiedyś były zwykłe e-fajki za 80-100 złoty, więc co do modów jestem zielony totalnie.

#epapieros #epapierosy #kiciochpyta
@moneystars: okay, zakladajac, ze masz grzalke 1.2ohma, to moze faktycznie jest problem z pinem, jesli skacze Ci ta opornosc. pin to to, co laczy dodatnie bieguny - ten bolec posrodku tego okraglego gniazda w ktore wkrecasz atomizer (gniazdo 510) od strony boxa i ta szpilka posrodku gwintu atomizera po stronie atomizera ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozesz te w atomizerze wyjac i odrocic (ale muszisz do tego odkrecic
@Hark: mi sie marzy deck dwupostowy jak w double vision, ew wlasnie velo w rda na 28mm. nawet sie zastanawialem ile by wyszlo zamowienie takiego drobiazgu w jakims warstacie. tylko skad izolatory wytrzasnac ( ͡° ʖ̯ ͡°)