@Makku11: nie mam porównania z innymi boxami, ale Cuboid świetnie leży mi w dłoni. Jest ciężki, ale wywołuje to bardzo pozytywne wrażenie (przynajmniej na mnie).
Jak ktoś ma tanka na grzałki w typie atlantis triton (ijust2 etc) to polecam Vaporesso Ceramic cCELL (0,2 Ohm). Rewelacyjny smak (lepszy niż na standardowych od iJusta2 czy nawet triton clapton). Już 4 zalanie idzie i smak nadal kozacki (claptony już po 2 zalaniu już trochę mi bobrzyły). A przy zmianie smaku liquidu wystarczy przepalić trochę grzałkę i poprzedniego aromatu już praktycznie nie czuć.
#epapieros #epalenie
@teh4esz: wiesz, że ja planuję tego używać na evic vtc mini w trybie kontroli temperatury? Nikiel powyżej pewnej temperatury to śmiertelnie niebezpieczna zabawa w raka.
szukam czegoś dla różowego, nie chce boxa :< póki co ma 2 ijusty. w kategorii rurek nie chcę dawać dla niej żadnego mechanika, a chyba jedynymi alternatywami dla ijusta są mild wave, ego one i ewentualnie można zmienić samą baterię na inow. coś przeoczyłem z rzeczy dostępnych na rynku? może macie jakieś propozycje co może jej się spodobać
#epapieros
@vgf_: duża chmura, gotowe grzałki i w miarę niezawodność
nie ma sensownej opcji, będzie miała boxa. a grzałki w sumie też nauczy się robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy #epapieros

Hej mirki, evic mini coraz częściej mi sypie komunikatem że "atomizer not found". Rzecz się dzieje tylko na bazie rba do ijusta, na fabrycznych grzałkach jest OK - tylko że wolę kurzyć na własnym setupie. Nic nie daje wkręcanie/wykręcanie parownika ani grzałki o parę obrotów. Pojawia się losowo, najczęściej po paru sekundach załapuje ale jest to upierdliwe dosyć. Rozumiem że żadnego spięcia nie ma, bo inaczej byłby komunikat "atomizer short".
@thePiter: brak kontaktu ? Jeżeli powierzchnia jest zwęglona to wyczyść i powinno powrócić do normalności. Jeżeli pin jest skręcany ze słupkiem to tam też może być kiepskie połączenie, rozkręć i wyczyść.
Czy któryś z posiadaczy eVic VTC mini spotkał się z takim problemem, że nagle ni z gruchy ni z pietruchy przestał działać w nim ekran? Box włącza się, wyłącza się, funkcje działają, tylko ten ekran nie świeci. Próbowałem wgrywać nowy firmware, power + lewy też nie działa. Troszkę słabo bo ma dopiero jakiś miesiąc. Na domiar złego w efun.top kupiony. Koszt wysyłki do nich to pewnie 50% ceny nowego boxa...

#epapieros #
jak to do cholery jest :D na subtanku mi muji zupelnie nie smakowala, bo leciala kapciem, zmienilem na fiber freaks i bylo super. teraz dokupilem sobie bellusa - na fiber freaks cieknie, na muji juz nie - ALE na muji nie mam żadnych dziwnych smaków :O ta sama watka, nawet ten sam płatek wykorzystany, a dwa różne odczucia..
#epapieros #epapierosy
@koker: fiberfreaks to celuloza (w blendach z bawełną, zależy który typ wybrałeś). celuloza po zmoczeniu się 'ściska' - włókna zaczynają ściślej do siebie przylegać. bawełna 'puchnie'. pewnie stąd masz problem z cieknięciem - dałeś ff tyle ile dałbyś bawełny i po zmoczeniu masz za mało wicka, żeby 'zatkać' juicewell. co do smaku - ja na muji nie mam żadnego posmaku. ale ja wickuję w jednorazowych rękawiczkach/myję dokładnie dłonie przed wickowaniem. muji
@MrGreeneye: ja tam czasem nosze rx200 w kieszeni. razem z butelka 50ml. mam duze kieszenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do jakosci wykonania - i jeden i drugi to budzetowka, wiec jakos znaczaco nie odbiegaja. hardcap na 25a w cuboidzie nie zniknie - joyetech wstawil go celowo, zeby nie miec problemow z ventami: box ma 150w i kosztuje tyle, co 1,5 ijusta, wiec nie chcieli, zeby gimbopalacze
Mirki, pomocy bo zaraz mnie cos strzeli. Kupilem evic mini + obs crius, wszystko ok ladnie pali, chmury ogromne tylko zero kopa.., testowalem rozne setupy 6-8 zwoi, drut SS316L 0.32, opornosci 0,3-0,5, pale na 20W-30W, baza rozne 50/50 60/40 70/30 od 3mg do 12mg.
Czy to normalne w tych subohm ze one produkuja duze chmury ale pozbawione kopa, w sensie uczucie zatkania w pluco... wczesnie jechalem na zwyklych egonach + aerotank mini
@sscav: kop w pluco czyli uczucie przytkania w plucach. poprawilem teraz troche setup (mniej waty, lepszy transport) i przykrecilem troche AH i jest troche lepiej, sporbuje tez dac wiecej PG i zobaczymy czy cos sie polepszy, narazie sie przepalilem i moze dlatego nic nie czuje
Witajcie Mirki, dręczy mnie nuda. (,)
Szukam jakichś ciekawych smaków (będę próbował zrobić Tiger Blood i Snake Oil ale to niedługo, chyba najpierw zdecyduję się zrobić coś z aktualnie posiadanych).
Mam aromaty (niektóre to koncentraty):
Innawera: pitaja, czarna porzeczka, malina, kaktus, truskawka, limetka, arbuz;
TPA: Kiwi, Dragon Fruit, Double Chocolate, Brzoskwinia, Zielone Jabłko.

Oczywiście jeśli trzeba to dokupię jakieś aromaty żeby uzyskać pożądany smak.

Na tą chwilę nic
Chcę kupić #epapieros. Dotychczas, przez kilka lat używałem tego. Był w porządku, ale baterie szybko padają, podobnie jak pozostałe elementy.

Szukam czegoś niezawodnego, z żywotnymi bateriami i w miarę niedrogiego w eksploatacji. Prostokątne mody mi się niespecjalnie podobają, ale jeśli warto to mogę sprawdzić. Polecicie coś? Co jest teraz na topie?


#epapierosy
@blinkin: jeśli chcesz wylevelować w górę, to nie bardzo. Poczytaj to faq ileś wpisów wyżej. Ja bym sugerował coś z nautilusem mini. Jako zasilanie pchamy evic ctc mini bo jest tani, niezawodny i przyszłościowy zazwyczaj. Ale są też tańsze isticki.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.