Czy któryś z posiadaczy eVic VTC mini spotkał się z takim problemem, że nagle ni z gruchy ni z pietruchy przestał działać w nim ekran? Box włącza się, wyłącza się, funkcje działają, tylko ten ekran nie świeci. Próbowałem wgrywać nowy firmware, power + lewy też nie działa. Troszkę słabo bo ma dopiero jakiś miesiąc. Na domiar złego w efun.top kupiony. Koszt wysyłki do nich to pewnie 50% ceny nowego boxa...

#epapieros #
jak to do cholery jest :D na subtanku mi muji zupelnie nie smakowala, bo leciala kapciem, zmienilem na fiber freaks i bylo super. teraz dokupilem sobie bellusa - na fiber freaks cieknie, na muji juz nie - ALE na muji nie mam żadnych dziwnych smaków :O ta sama watka, nawet ten sam płatek wykorzystany, a dwa różne odczucia..
#epapieros #epapierosy
@koker: fiberfreaks to celuloza (w blendach z bawełną, zależy który typ wybrałeś). celuloza po zmoczeniu się 'ściska' - włókna zaczynają ściślej do siebie przylegać. bawełna 'puchnie'. pewnie stąd masz problem z cieknięciem - dałeś ff tyle ile dałbyś bawełny i po zmoczeniu masz za mało wicka, żeby 'zatkać' juicewell. co do smaku - ja na muji nie mam żadnego posmaku. ale ja wickuję w jednorazowych rękawiczkach/myję dokładnie dłonie przed wickowaniem. muji
@MrGreeneye: ja tam czasem nosze rx200 w kieszeni. razem z butelka 50ml. mam duze kieszenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do jakosci wykonania - i jeden i drugi to budzetowka, wiec jakos znaczaco nie odbiegaja. hardcap na 25a w cuboidzie nie zniknie - joyetech wstawil go celowo, zeby nie miec problemow z ventami: box ma 150w i kosztuje tyle, co 1,5 ijusta, wiec nie chcieli, zeby gimbopalacze
Mirki, pomocy bo zaraz mnie cos strzeli. Kupilem evic mini + obs crius, wszystko ok ladnie pali, chmury ogromne tylko zero kopa.., testowalem rozne setupy 6-8 zwoi, drut SS316L 0.32, opornosci 0,3-0,5, pale na 20W-30W, baza rozne 50/50 60/40 70/30 od 3mg do 12mg.
Czy to normalne w tych subohm ze one produkuja duze chmury ale pozbawione kopa, w sensie uczucie zatkania w pluco... wczesnie jechalem na zwyklych egonach + aerotank mini
@sscav: kop w pluco czyli uczucie przytkania w plucach. poprawilem teraz troche setup (mniej waty, lepszy transport) i przykrecilem troche AH i jest troche lepiej, sporbuje tez dac wiecej PG i zobaczymy czy cos sie polepszy, narazie sie przepalilem i moze dlatego nic nie czuje
Witajcie Mirki, dręczy mnie nuda. (,)
Szukam jakichś ciekawych smaków (będę próbował zrobić Tiger Blood i Snake Oil ale to niedługo, chyba najpierw zdecyduję się zrobić coś z aktualnie posiadanych).
Mam aromaty (niektóre to koncentraty):
Innawera: pitaja, czarna porzeczka, malina, kaktus, truskawka, limetka, arbuz;
TPA: Kiwi, Dragon Fruit, Double Chocolate, Brzoskwinia, Zielone Jabłko.

Oczywiście jeśli trzeba to dokupię jakieś aromaty żeby uzyskać pożądany smak.

Na tą chwilę nic
Chcę kupić #epapieros. Dotychczas, przez kilka lat używałem tego. Był w porządku, ale baterie szybko padają, podobnie jak pozostałe elementy.

Szukam czegoś niezawodnego, z żywotnymi bateriami i w miarę niedrogiego w eksploatacji. Prostokątne mody mi się niespecjalnie podobają, ale jeśli warto to mogę sprawdzić. Polecicie coś? Co jest teraz na topie?


#epapierosy
@blinkin: jeśli chcesz wylevelować w górę, to nie bardzo. Poczytaj to faq ileś wpisów wyżej. Ja bym sugerował coś z nautilusem mini. Jako zasilanie pchamy evic ctc mini bo jest tani, niezawodny i przyszłościowy zazwyczaj. Ale są też tańsze isticki.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#epapieros #epapierosy #pytanie

Mirki, mam pytanko odnośnie robienia grzałek. Kupiłem sobie Billow V2, muszę tam zrobić dwie grzałki, docelowa oporność jaką chce uzyskać to 0,5 ohma, drut jaki posiadam to Kanthal D 0,4mm, średnica wewnętrzna grzałki to 2,5mm. Ile zwojów na każdej z grzałek muszę zrobić?

Nie znalazłem nigdzie kalkulatora który liczyłby na dwie grzałki.
@Hark: wiec na cienszym drucie mniej zwojow to wieksza opornosc. czyli na 0.3mm nakreci mniej zwojow, niz na 0.4 i otrzyma podobna opornosc. tak jak chcial. :-)
Drodzy Mircy spod tagu #epapieros, nigdy nie robiłem własnych liquidów i nadszedł ten czas, że chciałbym zacząć z powodów ekonomicznych. Skompletowałem sobie na razie taki zestaw (picrel) i proszę o radę - czy jest tam coś, czego powinienem unikać, albo czy brakuje czegoś niezbędnego. Bazę wziąłem na początek z już pasującym mi stężeniem nikotyny - nie znalazłem sensownej 36mg, (był tylko jakiś Hangsen z wodą w składzie), a muszę dopasować sobie
Pobierz MasterYoda - Drodzy Mircy spod tagu #epapieros, nigdy nie robiłem własnych liquidów i...
źródło: comment_fYiKwwnG2aPGOL7pXX49hZ38BssSvcnP.jpg
lepkość wystarczająca na 0,3ohm


@Waspin: słabe odniesienie jak dla mnie, bo ja mam 1,8ohm ;)

jak z tej bazy hangsena 36mg dajesz mililitr czy dwa, to ta woda w skladzie jest niezauwazalna


@BeDoEl: ale ja nie mam drippera więc nie rozrabiam tego liquidu do 2 czy 3mg/ml, tylko chcę palić 18
ma ktoś subox mini i może mi opisać (może być pw) jak robi yyy "setup" swój. Mi zwykle wychodzi grzalka 0.5 oma i ciągle coś nie tak. albo po 5ml już przypalone wszystko (już próbowałem chyba każdej z możliwej ilości waty), albo smak gorszy od zwykłego sticka

. Nie mam już pomysłów i poradników które mi kiedyś podrzucaliscie. Mam teraz czas więc chcę to ogarnąć.
proszę o pomoc Mirki =) !!! #
@Techies: Yeap, wkrętarka i szlifuje. Wypadałoby to jeszcze mocniej zeszlifować, ale mi się już nie chciało. Był to pewnie ostatni raz kiedy robiłem tą grzałkę, bo zero profitu. No i grzałka lepiej prezentowała by się na n80, jakby nabrała kolorów.
Cthulhu V2/OBS Crius/Aromamizer czy jeszcze coś innego warte polecenia? Miałem w zasadzie nie zmieniać czajnika, ale wczoraj ukręciłem setup sobie na velo i zajebiście oddaje smak natomiast na billowie v2 jest on strasznie spłycony. Generalnie szukam czegoś min na double coila, sporo miejsca no i spory airhole. Pojawiło się bądź ma się pojawić coś ciekawego? Właśnie głównie zależy mi na oddawaniu smaku jak velocity. #epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy

Z cyklu "odkrycia po 2 piwach"...

Otóż dziś dokonałem przełomowej obserwacji - mój Evic vtc mini... tyka.

Zmieniałem sobie spokojnie ogniwo, jakoś coś usłyszałem, przykładam moda do ucha - no k... tyka jak ruska bomba. Panika. Zmiana ogniw, tykają wszystkie trzy (piwo wywołało obraz wybuchających Efestów, których nie mam i myśl "to spisek producentów baterii - ONI WIEDZĄ!").

Wizyta na stronie Joyetecha niestety rozwiała moje teorie - vtc mini tyka,