Jaki atomizer pod cuboida? Zalezy mi na tym zeby moc sie pobawic w claptony #epapieros
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Cześć Mireczki, mam problem z e-papierosem eleaf ijust2.
Kiedy go używam, brzmi jakby się grzałka przepalała, smakuje spalenizną i krztusi.
Wsadzam już 3 grzałkę, za każdym razem wlewając do niej więcej liquidu(teraz już wata nawet nie chciała przyjmować więcej).
To mój pierwszy e-papieros, kupiony 2 dni temu. Macie jakieś pomysły? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#epapieros #epapierosy
Kiedy go używam, brzmi jakby się grzałka przepalała, smakuje spalenizną i krztusi.
Wsadzam już 3 grzałkę, za każdym razem wlewając do niej więcej liquidu(teraz już wata nawet nie chciała przyjmować więcej).
To mój pierwszy e-papieros, kupiony 2 dni temu. Macie jakieś pomysły? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#epapieros #epapierosy
@redou : Grzałka fabryczna + 2 dokupione do eleaf ijust2 0.3ohm. Liquid z BM od e-dymu https://e-dym.pl/liquidy/349-10ml-bm-strawberry.html https://e-dym.pl/promocje/1395-grzalka-wymienna-.html . Napięcia nie da się regulować
@MightLight Wkręciłem, zakropiłem do środka, do otworów po bokach, zalałem, odczekałem nawet dłużej. Nic
@MightLight Wkręciłem, zakropiłem do środka, do otworów po bokach, zalałem, odczekałem nawet dłużej. Nic
@Waspin: Ok, jestem. Dało radę i w końcu smakuje super :D
Nie wiem czy to od wymytego baniaka czy od olejku z mniejszą ilością nikotyny ale już nie wali spalenizną i nie krztusi.
Dzięki wszystkim za pomoc :DDD
Nie wiem czy to od wymytego baniaka czy od olejku z mniejszą ilością nikotyny ale już nie wali spalenizną i nie krztusi.
Dzięki wszystkim za pomoc :DDD
Co sie #!$%@? z tym e-dymem że nie wysyłają mi od 2 lutego przesyłki... Zawsze tak fajnie i sprawnie szło.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
#epapieros
Cześć Mireczki, mam problem z e-papierosem eleaf ijust2.
Kiedy go używam, brzmi jakby się grzałka przepalała, smakuje spalenizną i krztusi.
Wsadzam już 3 grzałkę, za każdym razem wlewając do niej więcej liquidu(teraz już wata nawet nie chciała przyjmować więcej).
To mój pierwszy e-papieros. Macie jakieś pomysły?
Cześć Mireczki, mam problem z e-papierosem eleaf ijust2.
Kiedy go używam, brzmi jakby się grzałka przepalała, smakuje spalenizną i krztusi.
Wsadzam już 3 grzałkę, za każdym razem wlewając do niej więcej liquidu(teraz już wata nawet nie chciała przyjmować więcej).
To mój pierwszy e-papieros. Macie jakieś pomysły?
- 1
Cześć mireczki, potrzebuje porady. Mam atomizer z iJusta2 i chciałem dzisiaj dokupić do niego Evic vtc mini ( wyszło by mnie to ok. 170+35 zł), ale przed chwilą znalazłem subox mini starter za 180 + 35zł akumulator i teraz nie wiem co robić koledzy. Jak myślicie ?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 0
@Waspin: Fabryczne ni200 czy z jakiegoś innego parownika ?
- 0
@Japuch: fabryczne. Teraz kupiłem 1 ceramiczną c-cell vaporesso, na oko wejdzie (może pin zmienię na standardowy) ale nie próbowałem. Nie używaj ich bez kontroli temperatury ani na oryginalnej baterii - nikiel w wysokiej temperaturze jest rakotwórczy bardziej niż smog w Krakowie.
Poleci mi ktoś z mireczków jakiś dobry aromat (dostępny w edymie)? W sumie trochę skończyły mi się pomysły. Najbardziej lubie poziomkę, truskawkę i kaktus. Co jeszcze dobrego? Mango, ananas i banan mi nie podchodzą. Może coś z tytoniowych? Ważne by nie męczyły smakiem, były słodkawe.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 2
Mireczki macie może jakieś informacje odnośnie tego jak przygotowują się firmy typu e-dym, enzo itp na nadchodzące zmiany ( ustawa ) ? Tzn czy sklepy te przygotowują się jakoś na przetrwanie czy raczej już się poddają przed nadchodzącym monopolem esmokinga ? Właśnie dostałem potwierdzenie informacji z głębi wysepkowego świata i o ile kiedyś myślałem "jakoś to będzie" tak teraz zaczyna mnie to strasznie irytować. Już raczej pewnym jest zakaz sprzedaży clearków z
- 1
@vgf_: ja do rda powoli się przygotowuję i chyba w końcu sobie to Velocity kupię.
Co do pojemności - fakt, można modyfikować, ale każdy tank i modyfikacja mają być zgłaszane i to może trwać do 6m-cy
Ja i tak mam w pracy Ukraińców-waperów i oni mają takie samorobne cudeńka, że jakby co to i mi przywiozą (ostatnio jeździli autem po atomizerze, bo się założyli, sprzęt nadal działa)
a co do plecaka
Co do pojemności - fakt, można modyfikować, ale każdy tank i modyfikacja mają być zgłaszane i to może trwać do 6m-cy
Ja i tak mam w pracy Ukraińców-waperów i oni mają takie samorobne cudeńka, że jakby co to i mi przywiozą (ostatnio jeździli autem po atomizerze, bo się założyli, sprzęt nadal działa)
a co do plecaka
Komentarz usunięty przez moderatora
W moim vamo v7 zaczął wygasać ekran, stało to się po wyżarzania grzalki. Przez chwilę pokazywało 0,3 i wtedy OLED dostał po dupie, potem zaczął systematycznie wygasać. Całą reszta działa, tyllo robię wszystko po omacku XD. Znalazłem na alie: Free ship 0.5 inch the world smallest OLED 60x32 resolution mini OLED for E-cigarettes screen
http://s.aliexpress.com/nU3aYfYN
(from AliExpress Android) ale z wiadomych względów szukam części w normalnej cenie, da rade znaleźć? na razie
http://s.aliexpress.com/nU3aYfYN
(from AliExpress Android) ale z wiadomych względów szukam części w normalnej cenie, da rade znaleźć? na razie
- 1
http://wgospodarce.pl/informacje/22664-papierosy-bezdymne-szansa-dla-plantatorow-i-budzeturt
Że #!$%@? co? Ktoś ogarnia ten bełkot? #epapieros #papierosy
Że #!$%@? co? Ktoś ogarnia ten bełkot? #epapieros #papierosy
- 1
@beer_man: podgrzewasz material roslinny, w wyniku czego zaczynaja sie ulatniac bardziej podatne na waporyzacje substancje. jak nikotyna przy tytoniu, albo thc/cdb przy trawie. nie musisz utleniac materii roslinnej, ergo nie ma smoly (albo sladowe ilosci) i nie ma miliona innych produktow spalania. co do samego podgrzewania, to pewnie 'szuflada' z grzalka ceramiczna pod spodem (tak przynajmnien wygladalo to w przyzwoitych vaporyzerach do trawy kiedys, jak jest teraz nie wiem - wole
@beer_man: ale ja nie chcialem uczyc, musialem gdzies wylac swoje zale bo mam troche dosc tej patologicznej sytuacji.
Zatrzymałem się na Spinerze i Nautilus mini czas na zmiany choć to był zestaw w sumie wystarczający mi.
Zdecydowałem się na zakup Cuboida i prosił bym was o polecenie jakiegoś w miarę niezłego parownika z możliwością robienia własnych grzałek plus co tam najlepiej do niego od razu dokupić
#epapieros #epapierosy
Zdecydowałem się na zakup Cuboida i prosił bym was o polecenie jakiegoś w miarę niezłego parownika z możliwością robienia własnych grzałek plus co tam najlepiej do niego od razu dokupić
#epapieros #epapierosy
- 1
@Oszczer: jedna wazna rzecz - bedziesz mial sporo wieksze zuzycie lq na nowym sprzecie. oczywiscie mozesz to wzglednie regulowac moca/typem ukreconych grzalek, ale i tak bedzie szlo wiecej lq, niz na nautku. bedziesz tez raczej uzywal nizszego stezenia nikotyny, bo na tego typu sprzecie 12mg/ml moze powodowac 'wylatanie oczu'. poczytaj w necie o robieniu wlasnego liquidu. podstawowe smaki na gotowych bazach robi sie banalnie - kupujesz 100ml bazy w stezeniu ktore
- 1
- 5
@sztilq: tru stori
Czas na leżakowwnie, zostało jeszcze 200 ml bazy do rozlania i około 7 aromatów, których w ogóle nie ruszyłem.
Dzięki @reborn za pomoc z przepisami itd. :) Muszę sobie więcej butelek kupić z pipetami bo wyglądają mega i kupić drukarkę jakaś bym mógł sobie własne etykiety robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mojliquid #epapieros
@qwed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki @reborn za pomoc z przepisami itd. :) Muszę sobie więcej butelek kupić z pipetami bo wyglądają mega i kupić drukarkę jakaś bym mógł sobie własne etykiety robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mojliquid #epapieros
@qwed ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Czy ktoś mi może wyjaśnić co to o co chodzi z tymi modami? Moje spinnery II już ledwo ciągną i pora zacząć szukać alternatywy.
http://jacobdev.com/e-papierosy-faq/ przejrzałem tą stronę i koleś poleca między innymi to
https://e-dym.pl/promocje/1382-joyetech-evic-vtc-mini.html
i jednocześnie dodaje, że trzeba kupić akumulator np Samsung 25R
Tzn, że jak kupie samo vtc mini to to jest puste w środku i bez akumulatora nie ruszy czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°
http://jacobdev.com/e-papierosy-faq/ przejrzałem tą stronę i koleś poleca między innymi to
https://e-dym.pl/promocje/1382-joyetech-evic-vtc-mini.html
i jednocześnie dodaje, że trzeba kupić akumulator np Samsung 25R
Tzn, że jak kupie samo vtc mini to to jest puste w środku i bez akumulatora nie ruszy czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°
- 2
- 1
@Hyakinthos: Tydzień - dwa
@MrGreeneye: oky, dziena
- 3
Drogie Mirki, przymierzam się do zrobienia własnej bazy 70/30 3mg, wybrałem już glicerynę i glikol (http://allegro.pl/gliceryna-roslinna-99-9-farmaceutyczna-1kg-extra-i4991842197.html + http://allegro.pl/glikol-propylenowy-1litr-czysty-do-liquidow-99-98-i4978300597.html) za to bazy nikotynowej (no właśnie, jakiej?) nie mam pojęcia jak szukać (nie chciałbym takiej, co ma w środku wodę ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Dziękuję Wam za pomoc!
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Dziękuję Wam za pomoc!
#epapieros #epapierosy #mojliquid
@karoleeek: Hangsen 36mg 50ml z edyma wychodzi chyba najtaniej.
- bartol_wwa
- Waspin
- MrGreeneye
- boryys
- konto usunięte
- +1 innych
konto usunięte via iOS
- 1
- 0
@soft1house: a jak oddaje smak?
konto usunięte via iOS
- 0
@jcob: dobrze , zalecana moc to 40-60W ale mam ustawione na 20 bo przy 40 oko bieleje od Ilości "pary" ale smak zostaje taki sam bez bobra
- 1
Tak myślę sobie...bo w sumie wymiana ogniw w isticku 50W to raczej pod względem technicznym nie problem, ale wiecie może jak ta elektronika? Czy to w ogóle uciągnie i czy ma to sens jakikolwiek? W zasadzie to luźne pytanie tylko bo nie wiem czy bym nawet dał radę, ale pewnie już ktoś próbował, albo właśnie nie próbował bo dużo się nie wyciągnie. Dajcie jakieś linki do reddita jak kojarzycie coś.
#epapieros #
#epapieros #
- 0
@beer_man: kumplu, jak byś rozeznał się w temacie ogniw, to daj znać jakie można kupić na wymianę.
- 1
@GaHee: Zaraz napiszę na prv
@apaczacz: Wiesz, nie padł mi ani w zasadzie nic się nie dzieje bo na bieżąco naprawiam (w sumie głównie ten przycisk cholerny) ale pewnie o wymiary ogniwa Ci chodzi? To dam znać. Jak wcześniej wspomniałem to takie bardziej luźnie myśli czy coś można więcej z niego wyciągnąć czy nie, zwiększenie pojemności batki przy 50W wciąż jest dużym plusem minimalnym praktycznie kosztem bo wyjdzie z 50zł
@apaczacz: Wiesz, nie padł mi ani w zasadzie nic się nie dzieje bo na bieżąco naprawiam (w sumie głównie ten przycisk cholerny) ale pewnie o wymiary ogniwa Ci chodzi? To dam znać. Jak wcześniej wspomniałem to takie bardziej luźnie myśli czy coś można więcej z niego wyciągnąć czy nie, zwiększenie pojemności batki przy 50W wciąż jest dużym plusem minimalnym praktycznie kosztem bo wyjdzie z 50zł
Czy warto montować do Ijusta 2 grzałki od Atlantisa? Czy może są inne godne polecenia zamienniki?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
- 1






















tu masz szczegółowe testy
http://lygte-info.dk/review/Review%20Charger%20Soshine%20H4%20UK.html