TL;DR - zregenerowałem fabryczne grzałki ni200 melo2/ijust2 spirytusem i gotowaniem, na razie jest ok.
Miałem 2 fabryczne grzałki ni200, obie używane ok 10 dni (albo 150-200ml). Generalnie to TC, więc nie bobrzyły ale straciły smak, miały tonę nagaru. Obie wypłukałem, wstawiłem na 24h do spirytusu (marnotrawstwo!) od czasu do czasu lekko mieszając, potem gotowałem 5 minut w wodzie i na koniec suszyłem kilka dni. Nagar ustąpił bez szorowania, powierzchnia nie była idealnie
Miałem 2 fabryczne grzałki ni200, obie używane ok 10 dni (albo 150-200ml). Generalnie to TC, więc nie bobrzyły ale straciły smak, miały tonę nagaru. Obie wypłukałem, wstawiłem na 24h do spirytusu (marnotrawstwo!) od czasu do czasu lekko mieszając, potem gotowałem 5 minut w wodzie i na koniec suszyłem kilka dni. Nagar ustąpił bez szorowania, powierzchnia nie była idealnie



























#epapieros #epapierosy