TL;DR - zregenerowałem fabryczne grzałki ni200 melo2/ijust2 spirytusem i gotowaniem, na razie jest ok.

Miałem 2 fabryczne grzałki ni200, obie używane ok 10 dni (albo 150-200ml). Generalnie to TC, więc nie bobrzyły ale straciły smak, miały tonę nagaru. Obie wypłukałem, wstawiłem na 24h do spirytusu (marnotrawstwo!) od czasu do czasu lekko mieszając, potem gotowałem 5 minut w wodzie i na koniec suszyłem kilka dni. Nagar ustąpił bez szorowania, powierzchnia nie była idealnie
@vgf_: fakt, ale stało toto w domu, mój różowy używał do czegoś kosmetycznego, to kupiłem pół litra. A na te grzałki zużyłem może 10-15ml, mam jeszcze w pytę :P
łaśnie dlatego, na tym zdjęciu ode mnie jest firmware v2, na Twoim


@Waspin: aaa też nad tym myślałem, ale doszedłem do wniosku że ten z Twojego zdjęcia musi być nowszy bo przedstawia więcej informacji na raz xD dzięki
a propo upgreadu. moj vtc przyszedł właśnie z tym nowszym wyświetlaczem, zrobiłem upgrade sądzą, że jest nie aktualny. spróbuję dzis wgrać starszą wersję i zobaczę jak będzie wyglądać
Właśnie dotarł do mnie ecig diy tool kit v2 z edymu.
Fajny zestaw jeśli ktoś chciałby kręcić grzałki i mieć wszystkie potrzebne narzędzia.
W skład wchodzi:
-miernik oporności
-kuro koiler
-nozyczki do przycinania bawełny
-pęseta ceramiczna
-zakrzywiona pęseta do upychania waty
-drut kanthal a1 24ga
-2 śrubokręty: krzyżowy i płaski
-szczypce
-cęgi do przycinania drutu
-bawełna
Wszystko opakowane w zasuwanym futerale.
#epapierosy #epapieros
Pobierz gibgibon - Właśnie dotarł do mnie ecig diy tool kit v2 z edymu.
Fajny zestaw jeśli kt...
źródło: comment_RJ3GB83NkUH5fea4EWHf3dPFp3Iqvge9.jpg
@Techies: nie piszę póki co nowego posta, bo nie testowałem jeszcze dokładnie. Po otworzeniu pudła i rozkręceniu Griffina byłem lekko zawiedziony, wydawało mi się, że miejsca nie ma tak tak dużo jak na zdjęciach. Nie potrzebowałem wiele czasu by się przekonać jak bardzo się myliłem. Grzałka o średnicy 3 mm, 11 zwojów z 24ga mieści się bez problemu. eVic pokazuje 0.46, więc dla mnie ok. Jedyny problem to ten pierścień do
#epapierosy #epapieros #mojliquid
Wyskoczyło mi gdzieś na FB i dostałem #rakinstant
http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/badanie-najgorszy-jest-e-papieros-o-smaku-wisniowym,12224.html

a chemik oczywiście już parę dni przed tym zanim gówno serwisy zaczeły spamować takim chłamem popełnił o tym wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://starychemik.wordpress.com/2016/01/30/zbhm-zanim-bedzie-histeria-medialna-benzaldehyd/
@Cummykaze: dzisiaj dostalem avocado. szybki przeszczep grzalki z derringer (nie mam drutow w pracy) single parallel 0.25ohma i jest spoko. wielkosc decku praktycznie taka sama jak w velo. przeciag troche mniejszy niz velo, w dodatku mam wsadzony adapter pod single; mimo to jest spory. skrobne cos wiecej jutro, jak uda mi sie pobawic grzalkami.
@Cummykaze: Dzisiaj dostałem griffina, zrobiłem grzałkę dual parallel 9 zwoi 0.4 A1 - 0.2ohma - ustawiłem 70W i smak na wypasie, przeciąg jak na dripperze. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :)
Dech naprawdę duży (velocity styled) 16mm miejsca na grzałki, polecam
Skąd najtaniej brać Cuboida? Widzę, że najbardziej opłaca się z e-dyma ze skołowanym kontem z promocją (ktoś chętny na użyczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w tym, że mają out of stock ( ͡° ʖ̯ ͡°) Orientuje się ktoś co ile mają dostawy mniej więcej? Lub ew. gdzie bym kupił taniej niż w peleonie? E-dym mi odpowiada bardziej bo bym jeszcze kurcze dobrał parę rzeczy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Właśnie minął mi weekend z Uwellem w roli głównej.
Tym razem dałem sobie na wstrzymanie z opinią abym nie powtórzył sytuacji jak z Tritonem czy Bellusem, gdzie chwaliłem je ale na dłuższą metę nie było to nic specjalnego, a Triton z dnia na dzień coraz bardziej mnie irytował swoim płaskim smakiem.
Muszę szczerze przyznać, że Uwell Crown w chwili obecnej jest moim ulubionym tankiem. Testowałem go na gotowych grzałkach 0.5 i 0.25
Pobierz DziQ86 - Właśnie minął mi weekend z Uwellem w roli głównej.
Tym razem dałem sobie na...
źródło: comment_DiqPCb1C7B68L7mdQgmJxyTTGQKzpU02.jpg
Cieszę się, że moja od dawna powtarzana teoria, że Crown to najlepszy tank (fabryczne grzałki) znajduje potwierdzenie u innych. Szkoda, że nie wszyscy mi wierzyli :D.
@tejotte: Te niklowe grzałki są imo dość średnie, nie ma w ogóle porownania z 0.5ohm.
@DziQ86: Dzięki mireczku za opinie.Nie mogłem się powstrzymać i zamówiłem uwella szybciej,dzisiaj dotarł.Jak narazie jestem zachwycony.Szukałem czegoś na gotowe grzałki i ten parownik spełnia moje oczekiwania.Po przesiadce z obs crius v3,bellus,lemo 2,z 6 subtanków i wiele innych ten zostanie ze mną na dłużej.Miłego vapowania dziku!( ͡° ͜ʖ ͡°)