@sir: Fakt, gosc generalnie opisywal jakies objawy z dupy typu wyschniete dlonie, katar, slabe samopoczucie jako skutki uboczne vapowania i polecal jakies witaminy i elektrolity konkretnej firmy jako lekarstwo na to xD Mial ok. 80% negatywnych ocen i sam bol dupy w komentarzach wiec skasowal.
@GaHee: Jak zaczniesz tak po 15kg zamawiać to nie zdziw się jak skarbówka się Tobą zainteresuje, chyba że za głupi są. Śmieszki śmieszkami, ale wiesz...Albo w sumie znając nieudolność naszych służb to może i ABW bo przecież kto wie co tam knujesz :)
@kspr: Trzeba było tego 24g dać zwój mniej - byłoby ładniej bo symetrycznie i rozgrzewałby się szybciej więc ramp-up time by spadł. Z moich doświadczeń tak wynika.

@hjrhombre: To się Staged Heating zwie, a działa tak, że najpierw się rozgrzewa zwykły drut a clapton robi za knot, potem clapton wchodzi na obroty i 2 druty dają czadu na grubo :)
Szczęść Boże Mircy,
Chciałbym zacząć przygodę z epaleniem celem rozstania się z analogami. Mam do wydania ok. 500plnów i wstępnie zdecydowałem się na cuboida, gorzej z wyborem parownika, tutaj zwracam się do was z prośbą o polecenie czegoś uniwersalnego, prostego w obsłudze z łatwo dostępnymi gotowmi grzałkami i o umiarkowanych kosztach eksploatacji. Btw. czy żeby korzystać z moda trzeba znać całą tą teorie, mieć wiedzę nt. parametrów sprzętu itd? Bo czytam trochę
@truedetective:
1. Bateria : prosta, bezawaryjna i o szerokim wachlarzu możliwości czyli Evic VTC( https://e-dym.pl/pl/promocje/1382-joyetech-evic-vtc-mini.html?search_query=evic+vtc&results=3).

2.Parownik: prosty, bezawaryjny itd to już gorsza kwestia. Do wyboru masz:

Melo2(https://e-dym.pl/pl/promocje/1488-atomizer-eleaf-melo-2-.html?search_query=melo&results=12).

Toptank (https://e-dym.pl/pl/nowosci/1887-kangertech-toptank-mini-ssocc.html)

TFV4 Mini Kit(https://e-dym.pl/pl/nowosci/1495-smoktech-tfv4-mini-kit.html)

Jest tego więcej, ale to trzy takie propozycje pewniaków co najmniej sprawią Ci problemów.

Obsługa baterii jest banalnie prosta. Na stronie producenta jest instrukcja więc dasz sobie radę.

Grzałki to w tej chwili 4rodzaje najczęściej się
@przemek1259: Musisz zmienić zasilacz w kompie - pewnie z czarnej listy. Masz czasem problemy z uruchomieniem komputera, albo wyłącza się on podczas pracy? Poza tym, temat wałkowany wielokrotnie. U góry jest przycisk 'szukaj'. Zamykam temat.
No Panowie i Panie. Dzisiaj odebrałem Cuboida i dorwałem Atomizer od ijusta. Teraz mając porównanie mogę z czystym sumieniem polecić Vaptio P1 tym którzy dalej mają dylemat pomiędzy ww. Vaptio i ijust 2. Atomizer od Vaptio na 30w oddaje smak lepiej niż ijust na 50w. Chmura też jest większa na Vaptio. Jedyny problem jak na razie to brak grzałek ale powinno sie coś zmienić.

#epapieros #epapierosy #vaptio #ijust
Mirki od #mojliquid #epapieros #epapierosy jak to w końcu z tymi aromatami jest?

Kupiłem nowe aro Inawera, Capella i FlavourArt i zgłupiałem...
O Inawerze mówi się, że najlepiej dać około 10 kr / 10 ml
FlavourArt 2-3 % czyli gdzieś 0,3 ml / 10 ml
Z kolei Capella to około 15%, gdzie jest to już 1,5 ml / 10 ml.

W tych aromatach są aż takie różnice w rozcieńczaniu czy ja już
Pobierz weeden - Mirki od #mojliquid #epapieros #epapierosy jak to w końcu z tymi aromatami j...
źródło: comment_SQaMUQjB5ArKqVjAgGcuc5LQBrjrKhlr.jpg
@weeden: Każdy aromat jest inny. Najlepiej poszukaj w google danego aromatu i zobacz jak ludzie leją. W tej samej firmie, np. TPA aromatu powiedzmy strawberry ripe lejesz ok. 10%, za to coconut extra nie więcej niż 2-3%. Koncentraty inawery niezmiennie w okolicach 3-5%. Poszukaj w necie i popróbuj, najlepiej zostawiając trochę miejsca w buteleczce - jeżeli będzie za słabo czuć to dolejesz aromatu, w przeciwnym wypadku bazy. Polecam e-liquid-recipes.com - wyszukaj
Mirasy, jak zmniejszyć chmurę bez strat na smaku?

Zacząłem od wczoraj ściągać cumulusy na Uwellu + vtc mini i smak jest genialny, ale w całym mieszkaniu siwo(!). Nie ma opcji na dyskretne palenie i trochę mi tego brakuje. Obecnie lq to 70VG 30PG, wiem, że chmura rośnie od VG, ale czy to oznacza, że mogę po prostu dolać PG i pomoże? Oczywiście automatycznie nikotyna i % aromatów spadnie. O ile o nikotynę
Pobierz m.....t - Mirasy, jak zmniejszyć chmurę bez strat na smaku? 

Zacząłem od wczoraj ś...
źródło: comment_dKGRujDdGesVYLNKRLu0C418y7GDx5pU.jpg