Taka jedna ciekawostka dla posiadaczy isticka 50W (to nie jest trolling) serio pokazuje tą temp. ale trzeba szybko klikać - osobiście 2 razy mi się udało, jak nie wychodzi to spróbujcie zwiększyć/zmniejszyć w (podobno działa też na 100W) #epapieros
beer_man - Taka jedna ciekawostka dla posiadaczy isticka 50W (to nie jest trolling) s...
@Soczi: Nie chcesz żeby powstawał taki spacing przy kręceniu? To jak masz gotowego Claptona zaciśnij kombinerkami końcę(w sensie wygnij tak, żeby zabezpieczyć), dzięki temu drut nie będzie się zsuwał. Poza tym masz jakieś macro lens? A tak poza tym to ładnie.
Mircy, przyszedł do mnie klient z XCubem 2, robił aktualizację do V1.092 i po włączeniu pokazuje się tylko logo, wersja oprogramowania i potem ERROR - NO SECRET KEY i nic nie da się z tym zrobić. Gdzieś czytałem, że coś się psuje przy aktualizacji czasami, ale nie miałem z tym styczności osobiście. Co można z tym zrobić?

#epapieros #epapierosy
Mireczki, niedawno zaczął mi wpadać liquid do gęby - jak e papieros troche postoi, to ciągnie się normalnie, a po około 10-15 buchach wylatuje bardzo mało pary i liquid wlatuje do ust - grzałka jest dokręcona, wszystko przeczyszczone - co może być przyczyną?

#epapieros
Witajcie Mirki,
nawiązując do problemu z kanthal em od edymu ja mam chyba problem z ich wata Muji. Zawsze mam na niej taki mleczny (jak grzyby) zapach, a smak jest przytlumiony. Macie to samo ew. Jaka wate teraz kupić? Mam Velocity, bellusa, criusa i smoka (niedługo będę miał do niego rba)

Dzięki za ponoc!
#epapieros
@karoleeek: jesli nie miales nic na srubokrecie, to raczej nie. ale mycie dloni i dokladne suszenie przed zabawa z muji to podstawa. zreszta - rob tak dlugie wicki, zeby odcinac czesc ktorych dotykes palcami, a pozniej upchaj wate tylko palcami. myj deck i susz (nawet z zalozonymi grzalkami) przed zalozeniem lrzed zalozeniem nowej waty. to wszystko na wplyw na smak. niby rba jest sporo tansze, niz kupno grzalek, ale razem z
Halo, czy jest tu ktoś kto kręci grzałki? Każda grzałka, którą skręcę (kanthal 0.4) przy podgrzewaniu na sucho przed dodaniem waty wydziela kłujący, wręcz metaliczny zapach ale nic nie paruje (jakiś ewentualny olej maszynowy). Problem w tym, że nie ważne ile razy je wypalam ten zapach nadal pozostaje. Jeżeli zapodam na to watę i nasiąknę liquidem to smak liquidu jest niewyraźny a w gardle mam smak metalu, który kłuje mnie po nozdrzach.
@Hark Jak narazie w fazie testów.Ogólnie wszystkie zalety poprzednika+rozwiązane problemy z przeciekami i o wiele łatwiejsze rozkręcanie+napełnianie.Smak boski( ͡° ͜ʖ ͡°)