
beer_man
Taka jedna ciekawostka dla posiadaczy isticka 50W (to nie jest trolling) serio pokazuje tą temp. ale trzeba szybko klikać - osobiście 2 razy mi się udało, jak nie wychodzi to spróbujcie zwiększyć/zmniejszyć w (podobno działa też na 100W) #epapieros
- Cronox
























