#epapieros #epapierosy
Po 8 latach z e-papierosami zakupiłem w końcu moda, wcześniej były peny i inne cuda. Wybór padł na eVic-VTC MINI oraz
Griffin RTA. Pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne, tylko strasznie kopie w płuco. Zawsze wapowalem liquid 24mg tutaj jednak jest za mocny. Jak myślicie 18 mg będzie w sam raz?
@Oszczer: To jest tak - temperatura to maksymalna wartość. A moc to prędkość z jaką tą wartość osiągniesz. To jak wyścigi samochodowe - w tc temperatura to maksymalna prędkość a moc to przyspieszenie. Wbrew pozorom moc ma znaczenie, głównie dla smaku - różne frakcje parują w minimalnie różnych momentach wapowania i smak się zmienia. Przykład dla grzałki ni200 0,15ohm na evic vtc mini - na 20W i mniej rozgrzewa się tak
Jakiś tani i dobry (wystarczające, jeśli tanie i dobre nie istnieją) dripper? Będę miał za parę dni cuboida, 16-stego wyjeżdżam i potrzebowałbym coś podpiąć pod to żeby się już pobawić. A po prostu nie mam na tę chwilę tyle pieniędzy, żeby wydać 130 cebulionów na jakiegoś RTA.
#epapieros
Sprzedam Bellusa, stan idealny, żadnej ryski gołym okiem nie widze, ustnik nieużywany (mam swój plastikowy na zime założony), Bellus kupiony na początku stycznia (2016-01-05), cena to jakies 80ziko + przesyłka

Dodatkowo sprzedam klona goblina zwykłego, nie mini - koszt 30zł + przesyłka
Dodatkowo sprzedam klona Velocity - koszt 30zł + przesyłka (użyty może raz czy dwa)

Zdjęcia dorzucę jak wejdę do domu (około 17.00) - jakby ktoś był zainteresowany to PW pls
@ONGHi: No, dokładnie tak, to są wyliczenia dla 5 zwojów czy 6 w końcu, bo się zamotałem :D? W każdym razie jest rozk*urw totalny :D. Na 100W spokojnie ciągnie, 5.37V, smak genialny, chmura ogromna i póki co zero bobra na celulozie. Uprzątnę warsztacik i potestuję :).
Dziś dotarł drugi prezent urodzinowy - GeekVape Griffin RTA. Po kilku godzinach użytkowania mogę napisać parę słów.
Po wyciągnięciu z pudełka i rozkręceniu baniaka odniosłem wrażenie, że miejsca na grzałki wcale nie jest tak wiele jak to było widocznie na jutubowych filmach. Długo nie musiałem czekać by się przekonać jak bardzo się myliłem. Bez problemu zmieściłem tam grzałkę 3 mm ukręconą z 24ga kanthal A1, 11 zwojów - dało to ostatecznie opór
Pobierz Soczi - Dziś dotarł drugi prezent urodzinowy - GeekVape Griffin RTA. Po kilku godzina...
źródło: comment_4yAQR4DNY2IeJyalJIN8tGV7nkrmXPpb.jpg
@Soczi: Polecam mocno. Powiedz mi, czy zauważyłeś, że delikatnie cieknie spomiędzy ringu do ustawiania air flow i tego wyżej, karbowanego do ustawiania juice flow? Nawet nie powiedziałbym, że cieknie, tylko się poci delikatnie. Ja tak mam i co jakiś czas jak przejadę palcem po brzegu, to jest mokro. Nie jest to uciążliwe, ale ja mam takiego hopla, że u mnie musi być wszystko czyste :). Można to też zaobserwować, jak się
W tym tygodniu wędruje do Was truskawka za pół ceny oraz zaległe info odnośnie boxa SMOK XPRO BT 50W (z wgraną aktualizacją do 65W) - był już u nas wcześniej, teraz jednak w jeszcze lepszej cenie :).

Tryby pracy: Regulacja mocy(VW) oraz tryb mechaniczny.

Zestaw zawiera::

1x Mod Box Smok Xpro BT50 18650 VW Bluetooth
1x kabel micro USB
1x mini-śrubokręt

Parametry:

Gwint - 510
Minimalna oporność - 0,2 Ω
Regulacja mocy
Pobierz Smooke_pl - W tym tygodniu wędruje do Was truskawka za pół ceny oraz zaległe info odn...
źródło: comment_mI63aQI9I0ylPXVzT1Bc0z2lAY01oeFI.jpg
Mireczki mam problem, miałem baterię vision spinner II i ładowała mi się tylko do połowy, nigdy nie świeciła się na biało, zawsze dochodziła tylko do niebieskiego, ładowarka zmieniała kolor diody na zielony i koniec ładowania, myślałem ,że bateria jest spaprana ale już swoje miesiące miała więc kupiłem sobie GS EGO II 2200mAh, i powtórka z rozrywki, poużywałem 3 dni wow jak długo trzyma, po rozładowaniu podłączyłem do ładowarki na całą noc i
Mirki co za 200-250zl? Teraz mam IJusta, pale owocowe samogony 6mg, zalezy mi na smaku i chmurze, bateria moze trzymac krotko. Odpada krecenie grzalek. Uwell Crown mi sie podoba, ale dokupie baterie do tego zeby sie zmiescic w budzecie? Jest sens sie w ogole przesiadac z ijusta? Moga byc zagraniczne sklepy z przesylka do PL
#epapieros #epapierosy
@Adziorroo: Jeżeli kupisz evica i zostawisz sobie górę od ijusta, to za 20 parę złotych możesz sobie dokupić bazę RBA do ijusta (anyvape). Mimo że jest dosyć mała, to nauczysz się na niej kręcić grzałki, pojmiesz w mig o co chodzi - dzięki temu, jak dozbierasz, będziesz sobie mógł kupić takiego np. Griffina, który na chwilę obecną jest uważany za najlepszy tank przez wiele osób. Tam już na kręcenie jest dużo
@dreaper: drutu mi nie brak, ale dzięki za troskę o moje stany magazynowe.

"efektu żadnego" - nie skomentuję.

@IsraelKilman: zipper dobrze smakowo robił, twisted - nope, z ciekawych to jeszcze fused clapton robiłem, ale roboty więcej niż przy zwykłym, a różnicy wielkiej imho nie było (albo źle zrobiłem :P )
@Hark: chmura może być większa przy większej mocy, to chyba normalne, no i taka grzałka może też zbierać trochę płynu. biorąc pod uwagę to ile się tworzy nagaru na grzałce od niektórych liquidów tworzenie takich konstrukcji mija się z celem, dużo lepszym rozwiązaniem będzie vertical coil, tam naprawdę czuć więcej smaku.