Siema, krótkie pytanie co do tc cuboid grzałka SS316 czy jest sens ustawiania mocy na tc? np na max 25 w tyle ile grzałka pociągnie? czy przy tc to nie ma znaczenia?
Oraz czy 200 st. C to nie za wysoka temp dla grzałki ile normalnie ustawiacie żeby za szybko nie padła?
#epapieros #epapierosy #epapieosy #epapierosow #waperzy
Oraz czy 200 st. C to nie za wysoka temp dla grzałki ile normalnie ustawiacie żeby za szybko nie padła?
#epapieros #epapierosy #epapieosy #epapierosow #waperzy
















Po 8 latach z e-papierosami zakupiłem w końcu moda, wcześniej były peny i inne cuda. Wybór padł na eVic-VTC MINI oraz
Griffin RTA. Pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne, tylko strasznie kopie w płuco. Zawsze wapowalem liquid 24mg tutaj jednak jest za mocny. Jak myślicie 18 mg będzie w sam raz?
Komentarz usunięty przez moderatora