@muak47: tak, ja moge. przygotuj drut, a pozniej do #!$%@? i kup Ti grade 1, albo SS316. nikiel to najbardziej kaprysny material, jaki mozesz znalezc pod TC (choc nie wiem jak platyna - nie stac mnie).
jesli juz absolutnie musisz, to ni200 hardened (troche mniej miekki) 0.2mm, do tego jakas srubka o srednicy 2~2,5mm i krecisz na gwincie. pozniej 'wykrecasz' srubke delikatnie trzymajac grzalke. zwoje w grzalce z niklu musza miec
@Hyakinthos:

ten patyk to takie 6/10, bratu się po kilku miesiącach zrobił przycisk dotykowy, also coś z pojemnością baterii szwankuje


trochę #!$%@?, bo bardzo dobre recenzje zbiera, sam go mam coś ze 3 miechy i przycisk to akurat naprawdę jest solidny, w popularnym ostatnio Cuboidzie (też go mam) jest w #!$%@? gorszy niż w isticku 60 TC

@muak47: bardzo dobrze zapowiada się istick 100W TC - teraz właśnie wchodzi do
@Hark: @Tylik: nazwa to tylko dodatkowy atut dla gimbazy, głownym powodem jest to

MATI WIDZIALES OLEJKI PINKFURY 8zł za 15ml TANIEJ NIZ SEBA ROBI TE SAMORUBKI

Tanie w porownaniu do innych liquidow, no i chwytliwa nazwy, kolorki, ładne butelki...
@Friday5: Ja jak robiłem, to wyjmowałem stare grzałki i wkładałem tak samo nowe, skręcone przez siebie. Albo też zdejmowałem z grzałki starą watę, przepalałem starą grzałkę zapalniczką, dawałem nową watę i wsadzałem na miejsce.
@Hark: po co zapalniczką? jak wyjąłeś watę, to mogłeś spokojnie odpalić bez waty i też byś nagar wypalił, a nie dorzuciłbyś sobie osadu z produktów spalania butanu z zapalniczki. ;-)
zastanawiam się nad kupieniem e-papierosa, ale nie kupowałabym do niego olejków z nikotyną, tylko 0.
polecacie coś konkretnego? chciałabym nie wydać miliona monet, bo planuję się odzwyczaić raz na zawsze i mam nadzieję, że to stan przejściowy, poza tym ostatni złamał mi się na pół ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#epapieros #rzucaniepalenia