Kupie samogony ok. 50ml, smaki owocowe, jakieś bajery mile widziane (kaktus, mango, winogron, gruszka itp.) najlepiej z odbiorem w #katowice #chorzow
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Mam dużo butelek 10ml i dwie 20ml na wymianę, albo na odlanie do tych co dam.
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Mam dużo butelek 10ml i dwie 20ml na wymianę, albo na odlanie do tych co dam.
- slowikowna
- Kubot
- heheszek
- konto usunięte
- Jamnik_Chrupek
- +2 innych
























#epapierosy #epapieros
Komentarz usunięty przez moderatora