#epapieros #epapierosy
Coś, co może zainteresować posiadaczy Aromamizerów. Mój oryginał to pierwsze wyjście na świat własnych grzałek. Frustrował mnie fakt, że jak mam coś miarę ok nakręconego a chciałbym się pobawić, musiałem wywalać grzałki, wickowanie itd. Oryginał bazy 42 zł, też tak sporawo. Ale udało mi się znaleźć na allegro same bazy do klona za 15zł wysyłane z Polski - super deal, z różnic posty są niestety wiercone na wylot, gwinty w
I tak się powoli skleja ten plastik.

Kokpit i silnik po podkładzie, chyba już gotowe do malowania i własnie sklejone skrzydło.

Przy okazji, Evic z Goblinem powyżej 30W robi dziwne problemy, albo twierdzi, że bateria całkiem rozładowana albo nie ustawia oporności, tzn jest 0.0 Ohma, czasami zaczyna działać po kilku kliknięciach a czasami nie. Natomiast poniżej 30W działa bezproblemowo, o co może chodzić ?

Zdjęcie robione drugim skrzydłem, więc trochę pikseloza.

#
Pobierz a.....z - I tak się powoli skleja ten plastik.

Kokpit i silnik po podkładzie, chyb...
źródło: comment_N9I2PuKunLFpkKMchtFSvF33CkGx7Cm5.jpg
@xadereq: nie wiem co Wy macie z tymi bellusami, ja pale 50/50, na wacie mujii i nic nie cieknie, mozna napelniac przy otwartych otworach powietrznych, nawet sie nie zapoci, a transport dobry, nigdy bobra nie zlapalem.
@beer_man: Ja używam Criusa, niby Griffin bardzo podobny, ale criusa najlepszym tankiem 2k15 bym jednak nie nazwał. Największe minusy: brak mozliwosci zalania od dołu, tylko side filling, ktory jest problematyczny - komin jest jakby polaczony ze szklem, nie ma możliwości zalania jak np mozna to zrobic w zephyrusie, czy kayfunie(chociaz tam strzykawka wchodzila w grę). Pocenie się między pierścieniami, co jakiś czas, randomowo, #!$%@? wie czemu. Czasem rowniez randomowo pocieknie, ze
@muak47: afaik robia swieze, na zamowienie; wiec pewnie tydzien/dwa lezakowania nie zaszkodza. :-P choc owocowki zazwyczaj po 2~3 dniach sa okay. :-)
Drogie Mirki,
Planuje zrobić niespodziankę swojemu znajomemu (mieszka 200 km ode mnie więc nie wchodzi w grę spotkanie) kupić e papierosa tak do 100 zł. Pali on 1,5-2 paczki rosyjskich fajek i już narzeka na straty z tym związane. Myślę nad ijustem bo na początek jest on bardzo łatwy w użyciu i pozwoli mu się wciągnąć w to - tylko jakie stężenie nikotyny mu zrobić? :(
Z góry dzięki za pomoc!
#
Epapierosy content:
Mirki nie bijcie mnie za pytanie bo tak tylko sobie myślę.
Jako że dzisiaj przyszedł do mnie derringer ale niestety nie zdążyły dojść druty narodził mi się w głowie taki pomysł...
Mam w pracy pod dostatkiem drutu plombowniczego. Wiadomo że gruby drut 0,6mm się nie nada ale ten cienki którym jest opleciony grubościowo by był. Teraz czy ktoś ma pojęcie z czego on jest zrobiony i czy mógłbym użyć go
@Vibbom: to stalowe druty są takie same jak u mnie, może do chmurzenia na TC to by się może i nadalo, ale jak myślę wapujesz na sprzęcie na którym ustawiasz waty a nie temperaturę. Więc po co kombinować? drut jest tani jak cholera, zresztą to ma średnicę jak noga słonia