Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 3
#epapieros #epapierosy
Coś, co może zainteresować posiadaczy Aromamizerów. Mój oryginał to pierwsze wyjście na świat własnych grzałek. Frustrował mnie fakt, że jak mam coś miarę ok nakręconego a chciałbym się pobawić, musiałem wywalać grzałki, wickowanie itd. Oryginał bazy 42 zł, też tak sporawo. Ale udało mi się znaleźć na allegro same bazy do klona za 15zł wysyłane z Polski - super deal, z różnic posty są niestety wiercone na wylot, gwinty w
Coś, co może zainteresować posiadaczy Aromamizerów. Mój oryginał to pierwsze wyjście na świat własnych grzałek. Frustrował mnie fakt, że jak mam coś miarę ok nakręconego a chciałbym się pobawić, musiałem wywalać grzałki, wickowanie itd. Oryginał bazy 42 zł, też tak sporawo. Ale udało mi się znaleźć na allegro same bazy do klona za 15zł wysyłane z Polski - super deal, z różnic posty są niestety wiercone na wylot, gwinty w
- 0
@mirekpozakontrolo: Velo
@Waspin: ooo, chyba sie zgłoszę ;) typa znam z "zielonego" forum
Mirki z #epapieros jest jakiś sposób by przedłużyć żywot bobrzacej grzałki o 1-2 dni? Paczka jeszcze nie doszła, a grzałka odmawia posłuszeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GaHee: tymczasowo mam jeszcze górę od iJusta. Czekam na bazę i druty :D
- 0
@szkodnikPL: wygotuj 5 minut około, ale tak szybko to jej nie wysuszysz (suszarka, kaloryfer). Będzie walić mokrą ścierą pierwsze 5-10 buchów.
I tak się powoli skleja ten plastik.
Kokpit i silnik po podkładzie, chyba już gotowe do malowania i własnie sklejone skrzydło.
Przy okazji, Evic z Goblinem powyżej 30W robi dziwne problemy, albo twierdzi, że bateria całkiem rozładowana albo nie ustawia oporności, tzn jest 0.0 Ohma, czasami zaczyna działać po kilku kliknięciach a czasami nie. Natomiast poniżej 30W działa bezproblemowo, o co może chodzić ?
Zdjęcie robione drugim skrzydłem, więc trochę pikseloza.
#
Kokpit i silnik po podkładzie, chyba już gotowe do malowania i własnie sklejone skrzydło.
Przy okazji, Evic z Goblinem powyżej 30W robi dziwne problemy, albo twierdzi, że bateria całkiem rozładowana albo nie ustawia oporności, tzn jest 0.0 Ohma, czasami zaczyna działać po kilku kliknięciach a czasami nie. Natomiast poniżej 30W działa bezproblemowo, o co może chodzić ?
Zdjęcie robione drugim skrzydłem, więc trochę pikseloza.
#
- strawberian
- mroczne_knowania
- Zarov
- celtics
- quokkapl
- +9 innych
- 2
@ajakmyslisz: Yerba z Humbrolem, tak bardzo BHP :D
- 2
@ajakmyslisz: efest to gówno tj. jeden aku. może działać dobrze, a drugi #!$%@?ć się po miesiącu. Tylko sony vtc5/samsung 25r/lg hg2
- 2
@Sasior: 10kg będzie spoko?
- 2
W istick 20w zesral mi się gwint, dokładniej w tej przejściówce. Nagle, wykrecilem i juz nie mogę wkręcić. Edym wymieni mi to na gwarancję, będę czekał dwa tygodnie czy może od razu przyślą ta jedna przejściówkę? Nie chce wkręcac bezpośrednio w isticka, bo boję się że tam także spieprze gwinta. Najwyżej nie pożałuje tego 10zl na nowy gwint. #epapierosy #epapieros #istick
- 0
@Locked1986: aha, ja mam po prostu tamtą :) to to po prostu najzwyklejsza przejściówka z 510 na ego,
@blackdog: chociaż ja mam pecha co do tego isticka i nautilusa, teraz mam wrażenie że coś mi od dołu przecieka, pojawił się komunikat "atomizer low" :(
- 5
Jakby ktoś chciał protip na Bellusa co do wickingu - tutaj rysunek poglądowy.
Nie cieknie, polecam und pozdrawiam.
#epapieros #epapierosy
Nie cieknie, polecam und pozdrawiam.
#epapieros #epapierosy
@xadereq: nie wiem co Wy macie z tymi bellusami, ja pale 50/50, na wacie mujii i nic nie cieknie, mozna napelniac przy otwartych otworach powietrznych, nawet sie nie zapoci, a transport dobry, nigdy bobra nie zlapalem.
Co tam mirki wapujo? Ja właśnie sobie takiego cudaka skrecilem. Dual parallel 0,4 na 3mm 7 zwoi. Forge RDA i Tesla Two #coilporn #epapierosy #epapieros
Komentarz usunięty przez moderatora
@hjrhombre: nie liczyłem, miernika nie mam bo baterie padły a moj rx poleciał na gwarancje
Macie jakieś rozwiazanie na otwierania sie topu w smoku tfv4 mini? Wiem ze w zwykłym TFV4 działa to bardziej topornie a w wersji mini jest to luźne. #epapieros #epapierosy
Mireczki, krótka piłka. Griffin RTA (tygodniowy) czarny z dostawą kurierem za 90zł.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
@muak47: też się z tym męczyłem po czym znalazłem ten post na forum(drugi na tej stronie) i problemy jak ręką odjął :)
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/new-youde-rta-the-bellus.700001/page-44
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/new-youde-rta-the-bellus.700001/page-44
Mirki, Mirabelki od #epapierosy #epapieros Dostałem super prezent. Mianowicie Griffin`a od Geekvape! Polecam! Bobry są niemożliwe chyba na tym czajniku! : O
- IsraelKilman
- KCPR
- Nemezis_
- boryys
- konto usunięte
- +4 innych
- 1
@beer_man: Ja używam Criusa, niby Griffin bardzo podobny, ale criusa najlepszym tankiem 2k15 bym jednak nie nazwał. Największe minusy: brak mozliwosci zalania od dołu, tylko side filling, ktory jest problematyczny - komin jest jakby polaczony ze szklem, nie ma możliwości zalania jak np mozna to zrobic w zephyrusie, czy kayfunie(chociaz tam strzykawka wchodzila w grę). Pocenie się między pierścieniami, co jakiś czas, randomowo, #!$%@? wie czemu. Czasem rowniez randomowo pocieknie, ze
@beer_man: Kupiłem z e-enzo, wszystko w sumie tam kupuję :) miałem kiedyś problem z e-dymem i jakoś sceptycznie podchodzę. : ) Oryginał, nie klon mam :)
- 2
#mojliquid #epapieros #epapierosy
Mireczki czy w Polsce kupię jakieś gotowe dobre liquidy, nie mówię o tych standardowo dostępnych tylko bardziej takie ala samoróbki, ktoś coś sprzedaje?
Mireczki czy w Polsce kupię jakieś gotowe dobre liquidy, nie mówię o tych standardowo dostępnych tylko bardziej takie ala samoróbki, ktoś coś sprzedaje?
Jaki mocny aromat mięty możecie polecić? Kiedyś próbowałem tak mocnej mięty że 6mg mnie dusila.
#epapierosy #epapieros #mojliquid
#epapierosy #epapieros #mojliquid
- 1
@PrawieJakBordo: ja osobiście polecam mięte z eukaliptusem Inawery ;)
- 2
halo #epapieros #epapierosy jaki polecicie parownik do evica mini ? budżet koło 100 cebulionow
Komentarz usunięty przez moderatora
@hjrhombre: nie, mam i nic się nie dzieje. Chmura taka ze w pokoju siwo.
Drogie Mirki,
Planuje zrobić niespodziankę swojemu znajomemu (mieszka 200 km ode mnie więc nie wchodzi w grę spotkanie) kupić e papierosa tak do 100 zł. Pali on 1,5-2 paczki rosyjskich fajek i już narzeka na straty z tym związane. Myślę nad ijustem bo na początek jest on bardzo łatwy w użyciu i pozwoli mu się wciągnąć w to - tylko jakie stężenie nikotyny mu zrobić? :(
Z góry dzięki za pomoc!
#
Planuje zrobić niespodziankę swojemu znajomemu (mieszka 200 km ode mnie więc nie wchodzi w grę spotkanie) kupić e papierosa tak do 100 zł. Pali on 1,5-2 paczki rosyjskich fajek i już narzeka na straty z tym związane. Myślę nad ijustem bo na początek jest on bardzo łatwy w użyciu i pozwoli mu się wciągnąć w to - tylko jakie stężenie nikotyny mu zrobić? :(
Z góry dzięki za pomoc!
#
konto usunięte via Android
- 0
@sir: kupilem dobry. sam pale 6ke czasen 8ke. tamte moce podalem dla kogos kto pali 2 paczki na dzien
Epapierosy content:
Mirki nie bijcie mnie za pytanie bo tak tylko sobie myślę.
Jako że dzisiaj przyszedł do mnie derringer ale niestety nie zdążyły dojść druty narodził mi się w głowie taki pomysł...
Mam w pracy pod dostatkiem drutu plombowniczego. Wiadomo że gruby drut 0,6mm się nie nada ale ten cienki którym jest opleciony grubościowo by był. Teraz czy ktoś ma pojęcie z czego on jest zrobiony i czy mógłbym użyć go
Mirki nie bijcie mnie za pytanie bo tak tylko sobie myślę.
Jako że dzisiaj przyszedł do mnie derringer ale niestety nie zdążyły dojść druty narodził mi się w głowie taki pomysł...
Mam w pracy pod dostatkiem drutu plombowniczego. Wiadomo że gruby drut 0,6mm się nie nada ale ten cienki którym jest opleciony grubościowo by był. Teraz czy ktoś ma pojęcie z czego on jest zrobiony i czy mógłbym użyć go
@Vibbom: to stalowe druty są takie same jak u mnie, może do chmurzenia na TC to by się może i nadalo, ale jak myślę wapujesz na sprzęcie na którym ustawiasz waty a nie temperaturę. Więc po co kombinować? drut jest tani jak cholera, zresztą to ma średnicę jak noga słonia
To i ja się pochwalę. Cuboid + uwell crown. Dzis przyszedł czajnik. Mam grzałki 0,5 i ni200 0,15. Jakieś protipy dla nieobeznanego z TC? #epapieros #epapierosy
- xardas060
- hjrhombre
- daray89
- konto usunięte
- MilyMarian
- +2 innych
#epapieros #epapierosy
@meras: Te fajki wam tak wyżarły mózg że już nie możecie się zgadać co do jednego tagu.
- 0
@truedetective: Cuboid - edym, uwell - ego2
- 2
Zamówiłem dziś zampleboxa, pakiet gold, ciekaw jestem czy mi się to spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy






















#epapieros #epapierosy #smookepl