@Hark Jak narazie w fazie testów.Ogólnie wszystkie zalety poprzednika+rozwiązane problemy z przeciekami i o wiele łatwiejsze rozkręcanie+napełnianie.Smak boski( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i w końcu udało mi się uskładać porządny sprzęt. Mam nadzieję że posłuży przez rok, żebym w końcu nie miał potrzeby kupowania czegoś nowego co parę miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka słów o Griffinie: po przesiadce z ijusta - niebo a ziemia. Porządnie wykonany tank, wygodne napełnianie (trzeba tylko pamiętać o zamknięciu otworów na liquid, bo będzie ciekło), ogrooomna baza velocity. Do tej pory musiałem kręcić
Pobierz thePiter - No i w końcu udało mi się uskładać porządny sprzęt. Mam nadzieję że posłuż...
źródło: comment_9lzcVRLeYXwXmgroAv1w9kmekTvozjxn.jpg
@thePiter: Uważaj na szybkę, moja po myciu jak skręcałem całość pękła na pół, dodatkowo często mam problem z odkręceniem góry by dostać się do grzałki. Kolejnym problemem jest palenie VG 90+, przestrzeń między szybką jest bardzo mała i zdarzało się że blokowały się bąbelki powietrza więc musiałem "odpowietrzać" odkręcając wlew.
Co tam się odpierdziela na tych stronach o e fajkach na fb to ja nie wiem. Napisałem prawde o liquidach pink-fury, ze zawierają dużo wody, że marketyng tej firmy nastawiony jest na odbiorców 14-18lat na jednej z grup o e-papierosach to zaraz gimbobaza sie zleciała HUR DUR! co ty wiesz, zrób ekspertyzy wtedy się wypowiadaj! Po jakims czasie patrze wpisu nie ma, swietnie... No to dalej cisne wydali na rynek nowy smak,
@kowalik: teraz cierp. ni200 to dramat nawiniety na szpulke. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zasadzie jedynw co mozesz z tego krecic, to spaced coil. i dbaj o to, zeby odstepy miedzy zwojami byly rowne, inaczej TC bedzie kulalo/zlapiesz hotspota.
@redou: ja jechałem tak miesiąc. Da się spokojnie. Polecam grzałki do TC, szczególnie ni200, Ti jest nieco gorsze moim zdaniem, SS do niego nie występuje. Grzałki tego typu są np na Enzo, smak jest o 200% lepszy niż na kanthalu w tym przypadku.
@jakubskate: Moim zdaniem na vtc mini większe znaczenie ma sam sprzęt jako taki - na v2 i v3 pulsy (ich częstotliwość) są identyczne ale nadal to pulsy a nie ciągłe badanie oporu, dlatego pływ oporu i tak jest "wykrywalny" dość wyraźnie. Moim zdaniem to raczej kwestia setupu (stali jest więcej, inaczej się grzeje).
@xDgg: Dokładnie nie wiem na co chorował ale z tego co kiedyś czytałem to przeszedł 4 operacje przed śmiercią, a ostatnie kilkanaście dni życia spędził w śpiące farmakologicznej
No i dupa. Chciałem dziś swoje pierwsze liqudy pomieszać, ale niestety e-dym nie wrzucił do mojego zamówienia Bazy 50/50 36mg/ml. Reszta zamówienia się zgadza... Miał ktoś styczność z podobną sytuacja? Napisałem już mejla do e-dymu i czekam na odpowiedź. Oby nie robili problemów bo w przeciwnym wypadku już u nich nic nie kupię :(

#mojliquid #edym #epapieros