@Grinch_z_szafy: #!$%@? byś kupił mistrzu, bo e-dymaj wystawił w tych cenach łącznie 5 SZTUK wszystkiego w sumie ( czyli np. 2 sztuki melo i 3 sztuki Evica,sami napisali o tym na swoim facebooku już po skończeniu promocji, jak gimby zaczęły sapać że im z koszyków poznikało znowu), więc szansa że to akurat Ty byś trafił 2 z tych 5 przedmiotów była taka jak szansa na trafienie w totka. (ze standarowymi bonusami,
@Grinch_z_szafy: Dripper to jest sprzęt który się kupuje jak już się posiada tanka, chyba że siedzisz 24/7 przy komputerze i ci nie przeszkadza napełnianie co 2 buchy. Nautilus to dobry sprzęt z dobrymi grzałkami, jeno nie subohm.

Inna propozycja - możesz czatować na używki i może ci się uda złapać gdzieś używanego evica mini i parownik od ijusta do 150zł. Wtedy by to była najlepsza opcja.
Witajcie Mirki, jutro jadę do Biomusu - dlatego trzeba już liczyć proporcje (jest to mój pierwszy raz..). Wg kalkulatora żeby osiągnąć 100 ml 3mg bazy mam dać: 8.33 ml bazy (36 mg, SZUKAM jakiejś dobrej - nie mogę się przekonać do Hangsena z wodą30.83 ml glikolu i 60.83 ml gliceryny

Czy to się zgadza? Jaką bazę 36 mg polecacie? (Sam już lecę szukać!) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzebny jest mi mirasek, który zna się na budowie boxów i pomożemi wykluczyć usterki w moim IPV, który pokazuje mi ciągle atmoizer check. Pin sprawdzałem, rozkręcałem. Wydaje się w porządku. W środku zresztą też wszystko jest na miejscu.

#epapieros #epapierosy
@agnad: Napisz jakie lubisz liquidy, na jakim sprzęcie będziesz tego używał.

Ogólnie możesz kupić gotową bazę nikotynową o żądanej mocy i do niej dodać tylko aromat, odczekać i wapować, albo bazę 36mg/ml, do tego glicerynę i glikol PROPYLENOWY, z których sam zrobisz sobie bazę. Ta druga opcja wychodzi taniej, a nie jest znacznie bardziej skomplikowana. Vg i Pg od techlandlabu, albo biomusu, baza: ja używam 36mg 50/50 od hangsena z edymu
@smieszny_mirek: 1. Musisz blokować oporność jak wkręcasz grzałkę z drutem NI bo on zmienia opór wraz z nagrzaniem. Wkręcasz chłodną grzałkę i blokujesz ohm, jeżeli jest taka opcja w baterii. 2. Grzałki SS mogą nie chodzić dobrze na trybie SS(kontrola temp.) baterii gdyż zdarza się, że nie są całe wykonane z stali nierdzewnej.3 Sucho w ustach to efekt wielkiej gorącej chmury jaką uzyskuje się w sub ohm i nie polecam palić
@czrls: Jeżeli na zewnątrz nie ma żadnych znaków że był rozjechany przez traktor ursus, to bierz śmiało bo sam z siebie nie jest w ogóle awaryjny. Jedynie co to ogniwo może być zjechane.
Nie wiecie czy na jakimś forum polskim była rozpatrywana szkodliwość lub jej brak dodawania barwnika spożywczego w celu pokolorowania liquidu? Widziałem że są chyba nawet jakieś dodatki w formie płynu do liquidów(w sensie, kilka kropel i kolor się zmienia na odpowiedni).
Fajnie jakby StaryChemik się wypowiedział :P
#epapieros #epapierosy
Mirki ostatnio kręciłem nową grzałkę do subtanka mini, tylko cały czas mam #!$%@? posmak waty, albo spalenizny. Skręciłem chyba już ze 4, ale nie mogę uzyskać tak dobrej jaką zrobiłem sobie wcześniej. Jakieś pomysły o co może chodzić? Na necie wyczytałem, że drut nie powinien się stykać, bo to daje nieprzyjemny posmak, ale nie o to chodzi

#epapieros #epapierosy
@kondek: Miejsca gdzie grzałka nierówno grzeje.Np.Czerwienią się tylko nóżki,a nie grzałka od środka.Wtedy używałem śrubokrętu i znowu sprawdzałem czy jest ok,aż do efektu równomiernego rozgrzewania się od środka.
@axis_mundi: Mam te ceramiki w swoim Tritonie (0,5), musisz naprawdę długo i ciężko katować grzałkę aby ceramika się skruszyła, było na kilku kanałach. Na długo przed tym grzałka Ci padnie więc nie ma problemu.
Rzeczywiście wytrzymuje jakieś 2-2,5 razy dłużej od normalnej grzałki. Ogólnie bardzo polecam, smak czysty bez naleciałości. Mi niestety mój Triton2 nie do końca podchodzi, ale kumpel (zestaw Vaporesso TC75W - ten pistolecik) twierdzi że nie przechodzi z