Mirki, jak nazywa się to kwadratowe bydle co wystaje z niego clearomizer?
Fest to drogie jest? Potrzebuje relatywnie taniego efajka, który będzie dawał wielkie chmury dymu.
Widziałem gościa z takim grubsem, ale zupełnie nie wiem jak to się nazywa i czego szukac.
#epapieros #epapierosy
Nowa tesla i doge v4 myślę około 200zł. Akusa nie znam ale albo jest to jakiś badziew, albo jest to aku niskoprądowe i się nie nadaje.
Co na FT piszczy:

RDA/RTA:
- https://www.fasttech.com/products/3028/10020826/4498800-sxk-le-zephyr-styled-rda-rebuildable-dripping Dla fanów meshów, genensis style RDA
- https://www.fasttech.com/products/3028/10009122/4484600-plume-veil-v3-styled-rebuildable-dripping-atomizer Ciekawa odsłona słynnego Plume Veil'a.
- https://www.fasttech.com/products/3028/10020911/4498600-moonshot-styled-rdta-rebuildable-dripping-tank Sklonowane RDTA Sigelei'a.
- https://www.fasttech.com/products/3028/10020878/4493101-avocado-styled-rdta-rebuildable-tank-atomizer Klon Avocado

Dlaczego nie ma rurek i boxów? Bo z boxów póki co nic fajnego nie wyszło, na FT ew. Jakieś noname'y. Jak coś na ich temat się dowiem to będę wrzucał.

#epapierosy #epapieros #newecig
@GaHee: poza tym airflow, reszta to ostra zżynka z Griffina oprócz zniwelowania jego zalet (ciasny przeciąg, niski komin) to skopiowali go do pierścienia na watę i karbowanego juiceflow włącznie.
Znacie powiedzenie, że kto stoi w miejscu, ten się cofa?

My cofać się nie zamierzamy, dlatego poszukujemy lokali do wynajęcia (max 50m kw.) w następujących miastach (lub ich bliskim sąsiedztwie):

Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Bytom, Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Rzeszów, Tarnów, Przemyśl, Stalowa Wola, Lublin, Chełm.

Jeśli jesteś właścicielem lokalu, który spełnia te kryteria lub jeśli w Twojej okolicy taki się znajduje, daj nam znać w prywatnej wiadomości, a może właśnie w
@Smooke_pl: Rozumiem... W Sanoku są tylko dwa stoiska ESW, na których nic sensownego nie można kupić więc przydał by się sklep stacjonarny z Waszej sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Makku11: bardzp pomaga ściskanie (jak nie masz pęsety ceramicznej to nagrzej, puść fire i wtedy ściskaj). Czasem walą nierówno, bo jedna noga ma niedociśniętą śrubę. To ma spore znaczenie.
@czrls: karta rabatowa z edymu, ewentualnie platynowa karta kredytowa z noblebanku. grubosc ~3 wlosow lonowych rudej dziewicy, najlepiej cietych w okolicy przesilenia zimowego.
:-P
cos plastikowego ~0.5mm grubosci. ew. posklejaj tasme zbrojona pare razy - latwiej dociac na wymiar, niz plastik.
No więc Murki zrobiłem sobie w końcu tego wychwalanego black pompoma. On ma być tak pierońsko cytrynowy, czy przesadziłem z koncentratem? Dałem 1,5% Inawery (porzeczki i granatu odpowiednio 8 i 9). Leżakuje aktualnie 8 dni.

#epapieros #mojliquid
http://1000smakowswiata.pl/ Nawet dobre mają te aromaty, większość na glikolu. Link do tematu na trawniku: http://www.e-papierosy-forum.pl/1000-smakow-swiata-t102510-60.html?sid=2a569ab362aa5f327eb7bf2410f3b095

Od jakiegoś czasu testuje i są przyjemne.

Postaram się jeszcze uzyskać pełne składy. Ale nie wydaje mi się, żeby coś mnie zaskoczyło. Za pewne skład podobny do aromatów innych firm.

#epapieros #epapierosy #mojliquid
@beer_man: Malina, poziomka, truskawki w śmietanie, custard, guma balonowa, brzoskiwnia są okej. Poziomka w smaku jak ta od Inawery, Malina coś pomiędzy Capellą, a TPA(wyrazista i słodka), custard to w smaku jak ten od FA(lekko cytrynowy), brzoskiwnia lepsza niż ta od TPA bardziej wyrazista, guma balonowa to smak tych kulek gumowych. Dawkowanie to tak od: 3-5%.
@GaHee: A i tak w gwoli wyjaśnienia, nie uważam, żeby wapowanie tych aromatów wiązało się z jakimś większym ryzykiem, niż wapowanie na TPA

TPA podaje kazda substancje zawarta w roztworze a tutaj tylko 'mieszanina substancji aromatycznych'
Joytech ego AIO, niby taki malutki ale skurczybyk daje rade :D za 7 dych na e-dymie to aż żal nie brać, w tej cenie nawet spinnera nie ma.. Nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba. Myślę, że każdy który chce przejść ze zwykłych egonów na połkę wyżej może śmiało się w niego zaopatrzyć. Wykonanie dość solidne, wiadomo że nie można oczekiwać cudów, ale w porównaniu do ijusta.. Niebo a ziemia..
#epapieros #epapierosy
Będę pisał ostrożnie, żeby nikt nie pomyślał, że psuję dobre imię albo zniesławiam.
Miałem ciekawą przygodę z Enzo - musiałem zwrócić im LG HG2. Bateria była niestarannie owinięta, miała inne nadruki, niż inne moje baterie LG HG2. Najpierw wymieniłem na inną, ale była identyczna z tą pierwszą (do tego stopnia, że posiadała w tym samym miejscu plamkę po markerze, którą postawiłem na tej pierwszej). Obsługa twierdzi, że na pewno była
@sir: używam, tylko żeby się nie bujać z każdą buteleczka, to rozrabiam najpierw bazę 36 z glikolem i gliceryną do mocy którą aktualnie potrzebuje (bo glikol i glicerynę kupuje w większych opakowaniach) i potem jak chce zrobić liquid jakiś, to tylko myk baza do butelki, myk aromat i tyle. Na przykład na ten moment oprócz zrobienia liquidów z pierwszego posta rozmieszałem jeszcze jakieś 500ml bazy do mocy właśnie 3mg żeby była