Wpis z mikrobloga

W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlatego nadszedł czas by puścić to w świat i podzielić się z Mireczkami. Dlatego robię #rozdajo, a do zaoferowania mam dowolny e - liquid 10ml oraz 4 buteleczki po 5 ml, czyli 5 osób wygrywa.


Tutaj macie google docsa z rozpiską co, ile, jak mocne i jaki smak.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing

Plusować mogą wszyscy, a wylosuje zwycięzce wśród plusujacych jutro wieczorem, dla usprawnienia procesu możecie napisać w komentarzu jaki smak chcecie, a jeśli ktoś ma pecha i mimo to chce jakiś liquid to zapraszam na pw ( ͜͡ʖ ͡€). Oczywiście przy zamówieniu większej ilości (dajmy na to 5 sztuk i więcej) jakiś rabacik się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #sprzedam #eliquid



UWAGA: Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki/etykiety lub skonsultuj się z Mirkiem specjalistą!
eciek - W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlate...

źródło: comment_bmtWcw4y08ijr5jwgd8s9nIrsNVfBBUc.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
a ja zaplusuję i posmakuję z chęcią jakichś mieszanek xD jakbym wygrał czy coś to jakikolwiek, byle 6mg nikotyny please
  • Odpowiedz
@eciek: Właśnie nigdy mnie nie pociągały tytoniowe, jedyne co czułem to jakbym sobie kiepy z popielniczki nasypał, obecnie bawie się w robienie samogonów, póki co single, albo niezbyt skomplikowane mieszanki, nie mam jeszcze floty aromatów z których można zrobić coś konkretnego
  • Odpowiedz