#epapieros #epapierosy
Hej, mam pytanko - postanowiłem przeprosić się z Muji i zrobić wreszcie ten Scottish wick roll. Postanowiłem do Griffina użyć 1/2 grubości płatka (na necie było 2/3 ale założyłem, że to bardziej po RDA i będę miał problem z upychaniem końców pod pierścień i w sumie się cieszę, bo ledwie upchałem to w coile).
Wyszło kapitalnie, transport jest ok, walę serie po 5 sekund i nie obsycha, mogę nawet podbić
@ayylmao: poza tym, znając zatowarowanie edymaj to ten Siegelei to po pierwsze #!$%@? wie kiedy będzie, a nawet jak będzie to pewnie z 20 sztuk na krzyż i tak nie dasz rady kupić
Chciałabym zacząć kręcić własne grzałki. Wybór padł na griffina - pytanie tylko czy to dobry tank na początek przygody z kręceniem grzałkami. Dodatkowo prosiłabym o radę dotyczącą kupna drutu i bawełny. Kanthal A1? D? Ile kupić tego na początek? Zasilanie to istick tc100w - chciałabym wykorzystać w pełni jego możliwosci :) #epapieros #epapierosy
@olifjaturq: Kanthal A1 ma nieco lepszą opinię, ale to ten sam drut. Liczy się grubość. Co microcoili (czyli zwykłych grzałek) chyba na start 0,4mm jest sensowną opcją, bo łatwo operować a i zwojów parę wyjdzie.
Żeby wykorzystać w pełni 100W raczej musisz mieć claptony (są też druty Clapton do kupienia - drogo bo 40zł ale 15m starcza na 50 grzałek), lepiej zacząć od zwykłych.
Do wickowania polecam wspominane fiber freaks Original
MIRECZKI, wyczytałem, ze efaje zawierają 10 szkodliwych substancji z czego ok 3 rakotwórcze jezeli źle używasz sprzętu, źle dobrałeś sprzęt czy tez rzadko wymieniasz grzałkę.
Możecie podrzucić jakaś wiarygodną stronę z informacjami nt. substancji rakotwórczych, sposobu użytkowania eszlugow, częstości i doboru grzałek.
Martwię się o rodziców, którzy napewno ze świadomym użytkowaniem mają niewiele wspólnego.

#epapieros #epapierosy
@Grann: swoją drogą jaka ta nazwa jest irytująca. "Skąd masz aromat?" "Eee... od praktykanta u perfumiarza". Mi to od razu nasuwa na myśl jakąś sprzedaż spod stołu czegoś nie do końca udanego, za to tanio.
@Waspin: naah. nie po to sie tyle meczylem z ogarnianiem tematu, zebym gotowe coile kupowal teraz. zreszta - lubie sie bawic. :-) choc idea fajna dla ludzi ktory nie lubia/nie maaja mozliwosc sie bawic. ciekawe jak z trwaloscia/mozliwoscia czyszczenia. jak wyjda, to pewnie kupie 'do testow'. ;-)
edit: maja smakowac jak clapton. hm. nie wiem jak plaska powierzchnia ma smakowac jak clapton, ale moze...
@Qfarcowy: Evic vtc mini, jakieś ogniwo (vtc5, hg2 albo 30q) i Cubis powinny dać radę. Możesz używać passthrough albo kupić więcej ogniw i ładować w zewnętrznej ładowarce. Ewentualnie istick20W i nautilus mini - tańszy zestaw ale też znacznie niższej jakości (jak to zwykle bywa).
@ciekawosc7: ijust2 jest tańszy o połowę i jakoś nie rdzewieje a gawrancję ma... no popatrz - zamiast na 6 miesięcy to na pół roku. Hehe, wspaniałe jak esmoking pcha frajerom te Mild Wave'y jako absolutną nowość i coś niesamowicie magicznego.
@karoleeek: zepsutym, w sensie przycina sie? musi go rozebrac i skrocic bolec blokujacy, na 99% to przyczyna zacinania sie. ja mam klona stingraya, przerobionego nemesis klon T i jescze jakies stare nonamey, wszystkie na magnetycznych guzikach, wszystkie dzialaja. smpl mi sie podoba, ale jestem niedbaly i pewnie w koncu bym go usmazyl. :-P wszystko rozbija sie o to, czego szukasz. chcesz niezawodnej tuby? cokolwiek z magnetycznyn guzikiem. chcesz ciekawego designu? zerknij
@karoleeek: zepsutym, w sensie przycina sie? musi go rozebrac i skrocic bolec blokujacy, na 99% to przyczyna zacinania sie. ja mam klona stingraya, przerobionego nemesis klon T i jescze jakies stare nonamey, wszystkie na magnetycznych guzikach, wszystkie dzialaja. smpl mi sie podoba, ale jestem niedbaly i pewnie w koncu bym go usmazyl. :-P wszystko rozbija sie o to, czego szukasz. chcesz niezawodnej tuby? cokolwiek z magnetycznyn guzikiem. chcesz ciekawego designu? zerknij
@GaHee: oj tam. w pewnej chwili czesc rzeczy staje sie tak oczywista, ze czlowiek zapomina ze inni dopiero zaczynaja.
@karoleeek: dobra zasada: zalewaj rda tylko, jesli masz chwile zeby je (wzglednie) wysuszyc, albo masz opcje postawienia boxa w pionie. w innym wypadku wystarczy, ze 'pomalujesz' wate lq. zalane 'do pelna' rda w kieszeni = mokra kieszen. :-P
@Hark: :-))
Mireczki kochane! Otwieramy sklep we #wroclaw ( ͜͡ʖ ͡€)
Z tej okazji chcemy wjechać z nowymi smakami miodowymi.
Jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie smaków miodowych to piszcie w komentarzu. Najlepsze smaki będą dostępne w naszej ofercie. Później zrobimy ankietę i wybierzemy 5 nowych miodowych mixów. Dla autorów pomysłów nowych smaków przewidujemy dostawę próbek( ͡ ͜ʖ ͡)
#epapieros #epapierosy #mojliquid #beehoney
@BeeHoney: A co do smaków to wydaje mi się że najlepszym pomysłem byłoby dodanie czegoś wyrazistego. Rozmaryn, mięta, tymianek, goździki, suszona śliwka, ciekaw jestem połączenia miodu z sezamem... ()
@ONGHi: W porównaniu do fused claptona jest jeszcze trochę więcej smaku ale przede wszystkim znacznie większa i chłodniejsza chmurka.
@GaHee: Ożesz w mordę, o tym nie pomyślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalnie płaskimi szczypcami wygładzałeś czy jest jakaś inna magiczna technika żeby nie zniszczyć owijki na klapku?
@jakubskate: Leje liquid na płaskie szczypce i wygładzam, problem jaki występuje przy tym, że jak szczypce Ci się zblokują, bo np. Te druty, które wkładałeś w szczeliny nie chcą się tam wcisnąć to możesz #!$%@?ć całego helixa(drut się zacznie skręcać do miejsca, w którym trzymasz drut), dlatego ważne jest, żebyś dobrze wpasował "drut uzupełniający".