które zasilanie lepiej wziąć? https://e-dym.pl/pl/nowosci/2020-si.html czy https://e-dym.pl/pl/promocje/1382-joyetech-evic-vtc-mini.html#/30-kolor-czarny . I czy do tego evica dają baterię i ładuje się go przez micro usb?
#epapieros #papierosy
#epapieros #papierosy


















Hej, mam pytanko - postanowiłem przeprosić się z Muji i zrobić wreszcie ten Scottish wick roll. Postanowiłem do Griffina użyć 1/2 grubości płatka (na necie było 2/3 ale założyłem, że to bardziej po RDA i będę miał problem z upychaniem końców pod pierścień i w sumie się cieszę, bo ledwie upchałem to w coile).
Wyszło kapitalnie, transport jest ok, walę serie po 5 sekund i nie obsycha, mogę nawet podbić