@GaHee: to stare juz chyba, nie? btw - zamiast cricketa zamowilem twisted420 triplet. jakos spokojniejszy chyba bede z mosfetem i rownoleglym 4,2v. ;-)
@MrXavery: ja mam grzałkę 0,5 Ohm, lubię dobrze czuć smak, nie potrzebuję okrutnie wielkiej chmury. Nie patrzę na zużycie grzałek, wymieniam co 5-6 dni można by spokojnie na nich palić i ze 2 tygodnie, tylko po co jak to koszt 7zł a jakość bez porównania.
Z ciekawości kupiłem #epapieros Joyetech AIO. Pomyślałem, że w ostateczności będzie jako zapasowy.
Fajek z dość tandetnych materiałów. Trzymając go w ręku mam wrażenie, że go zaraz zgniotę. Chmura słaba nawet przy otwartym na maxa air flow (chyba z protanka już się łatwiej zaciągało). Odczucie smakowe praktycznie zerowe (gdzie ten sam liquid na głupim iJust2 smakował rewelacyjnie). Ogólnie: 3/10, ale można się było spodziewać za te pieniądze.

#epapierosy
@znienackowy: Ok. Zobaczę jak to będzie za jakiś czas.
W Cubisie też taki mały przepływ powietrza jest (w porównaniu np. do iJusta)? Jaki jest ustnik? W AIO jest dość wąski, przez co ciężko się bezpośrednio do płuc zaciągnąć.
@MarekSax: Nie miałem iJusta, zapewne mniejszy ale przy grzałkach 0,5 ohm możliwe wapowanie dopłucne. 1 oraz 1,5ohm przeznaczone są do wapowania dopaszczowego. W Ego AIO jest chyba 0,6ohm w standardzie, ale nie wiem jak różni się przeływ przez grzałkę w stosunku do 0,5.
@7uras: Nie jest źle, tak wygląda poużywany, zapomniany tank :D
Z kolei mój ojciec ostatnio #!$%@?ł. Kupiłem mu e-papierosa na początek (Lemo2 + 30W istick) i mówię, że grzałkę i watę trzeba co tyle i tyle wymieniać i że np. za 2 tygodnie mogę mu wymienić. Widzimy się po 2-3 tygodniach i mówię "Dobra tata, daj wymienie ci grzałkę bo i tak sobie wymieniam a mam nową" , "nie no co
Mirki, legitne te gliceryny? Szukam czegoś, gdzie sprzedają w ml, a nie w kg, łatwiej do mieszania.

http://allegro.pl/gliceryna-farmaceutyczna-99-8-5l-szybka-wysylka-i6033698852.html
http://allegro.pl/gliceryna-farmaceutyczna-99-5-czysta-5l-6-2kg-i5658402232.html

W Biomusie i w mineraly-ziemi mają w kilogramach, a to tak do końca nie wiadomo ile w mililitrach będzie :(.

Podpowie mi ktoś gdzie można puste 5l, 3l, 1l baniaki/kanistry dostać? Tak, żeby dało się bazę tam przechowywać długo, bez obaw, że coś się stanie.

#epapieros #epapierosy #mojliquid
@Smooke_pl: hola, hola, podziałka jest co 250ml - nie wiem czy Cię to urządza. 100ml gliceryny to 126g, czyli 5kg to jakieś 3,961 litra plus minus jak ma 20 stopni (bo zimnej będzie mniej). Przez telwfon Ci powiedzą (mi powiedzieli, ale zapomniałem)
Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnąłem się na opcję Platinum, bo po ostatnim Goldzie miałem niedosyt.

Dzisiaj zalałem STARGAZE i już jest bardzo dobrze, delikatnie to Black Pom Poma przypomina. Jestem pełen dobrych nadziei na przyszłość :). W poprzedniej pace tylko jeden liq mi finalnie nie podszedł (Top Hat - mocno/ciężko orzechowy smak - zupełnie nie dla mnie).

Jeśli chodzi o cyferki dla zainteresowanych. Z lenistwa pozwoliłem
Pobierz m.....t - Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnął...
źródło: comment_LNTi5pWdWa1iCi88KoUcj1RcOOXZ6fOC.jpg
Dobry wieczór :)
Czy taki zestawik będzie prawilny? Pan w sklepie miał dokładnie taki sam, mówił, że na 1 grzałce od 1.5 miecha i w ogóle full wypas. Co o tym sądzicie? :)
Clearek: Joyetech CUBIS
Baterie: Joyetech eVic-VTC Mini, lub Joyetech Cuboid

Od razu zaznaczam, że nie chcę kręcić własnych grzałek, po prostu nie mam na to czasu, ani chęci :)
#epapieros #epapierosy
@Kiziek: zestaw Evic plus Cubis to zestaw polecany ostatnio właśnie dla osób rozpoczynających przygodę z wapowaniem - dobry, w miarę niezłej jakości, czuć smak, ma możliwość zaciągania do ust (jak papierosem) i do płuc (jak zaawansowane atomizery). Cuboid jest dosyć ciężki, ale jakbyś potem chciał Cubisa na coś mocniejszego wymienić, to jest to dobry pomysł.
Pamiętaj, że trzeba dokupić jeszcze ogniwa (do Cuboida minimum dwa, do Evica minimum jedno). Nie daj
Mam cuboida z Criusem. Działa wyśmienicie. Crius podobnie jak Griffin trochę poci przy wlotach powietrza. Ale oba to czajniki do wielkiej chmury - Crius ma mniej miejsca na grzałki. W Griffina wsadzisz chyba wszystko co Ci przyjdzie do głowy.
Czasem jak odsuwam parownik to widzę parę jak spiernicza przez airhole. i z tego robi się wilgoć na boxie. Teraz testuje wcześniejsze odcięcie prądu i przeciąg na nie zasilanej grzałce.
Warto pomacać przed
Zephyrus V2. Pierwsze samodzielne kręcenie grzałki - drut Kanthal D 0.40mm.

Problem polega na tym, że ładnie nawijam grzałkę, 7 zwojów a na e-papierosie nie pokazuje mi, że w ogóle tam jest. "No atomizer" bądź "Atomizer Low". Pokazuje oporność 0.0 więc się nie dziwie, tylko dlaczego tak pokazuje? Jakieś wskazówki bo już powoli tracę cierpliwość :c..

#epapieros #epapierosy