Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Mireczki to :
https://www.fasttech.com/products/3410300
i to :
https://www.fasttech.com/products/3331700
I można palić? Legitna ta strona? Wychodzi 220zł więc dużo taniej niż w PL
#epapieros #epapierosy #fasttech
https://www.fasttech.com/products/3410300
i to :
https://www.fasttech.com/products/3331700
I można palić? Legitna ta strona? Wychodzi 220zł więc dużo taniej niż w PL
#epapieros #epapierosy #fasttech
- 1
- 0
@Adziorroo: identyczny zestaw jak Ty zamówiłem w środę
http://www.wykop.pl/wpis/17159881/epapieros-mircy-mam-pytanko-co-sadzicie-o-takim-ze/
tutaj masz o tym ludzie trochę pomogli z wyborem
mnie wyniosło 320zł z baterią
a na edymie masz 20% zniżki jak się odezwiesz do kogo trzeba ^w tym temacie masz co i jak
UWELLa kupiłem na enzo
ale jeszcze sobie wzialem etui silikonowe
na enzo dorzucili mi gratisa w postaci vape banda ^_^
http://www.wykop.pl/wpis/17159881/epapieros-mircy-mam-pytanko-co-sadzicie-o-takim-ze/
tutaj masz o tym ludzie trochę pomogli z wyborem
mnie wyniosło 320zł z baterią
a na edymie masz 20% zniżki jak się odezwiesz do kogo trzeba ^w tym temacie masz co i jak
UWELLa kupiłem na enzo
ale jeszcze sobie wzialem etui silikonowe
na enzo dorzucili mi gratisa w postaci vape banda ^_^
Aktualizując, może ktoś chętny się znajdzie ;)
Wismec rx 200 + 3 ogniwa samsung 30q - 180pln z przesyłką
Subtank mini + 2bazy rba - 70pln z przesyłką
Bateria ijust2 - 40pln z przesyłką
#epapierosy #epapieros
Wismec rx 200 + 3 ogniwa samsung 30q - 180pln z przesyłką
Subtank mini + 2bazy rba - 70pln z przesyłką
Bateria ijust2 - 40pln z przesyłką
#epapierosy #epapieros
- 2
Mam pytanie do mirków od #epapieros #epapierosy posiadających EVIC VTC Mini i Tritona czy inną dokrętkę mającą grzałkę SS o oporności 0,3 Ohm.
Za cholerę nie mogę sobie dopasować idealnej mocy pod kontrolą temperatury. Jechałem na 48 wattach, ale czasami bywało za mocno, smak był kijowy i chmura też nie zaciekawa. Gdy zmniejszyłem do 38 watt, smak był tylko delikatnie wyczuwalny, chmura taka se, ale już nie gryzło tak w gardło. Sprzętu
Za cholerę nie mogę sobie dopasować idealnej mocy pod kontrolą temperatury. Jechałem na 48 wattach, ale czasami bywało za mocno, smak był kijowy i chmura też nie zaciekawa. Gdy zmniejszyłem do 38 watt, smak był tylko delikatnie wyczuwalny, chmura taka se, ale już nie gryzło tak w gardło. Sprzętu
- 0
@Dorken: Nie jestem laikiem, pytam ogólnie, bo już nie wiem czy przez chorobę mi się wszystko rozregulowało czy przepaliłem się tymi liquidami. PG/ VPG 50/50. 10% aromatu TPA wyszedł mi średnio, sklepówka wyszła trochę lepiej. Grzałka jak zawsze zakropiona przed użyciem. Ona jest raczej ok, nie widać nigdzie przepaleń, bobra też nie było.
- 1
@weeden: bawiłem się TC na tych samych grzałkach od tritona ss 0,3 i nie lubiłem tego. zawsze na tc będzie mniejsza chmura i kop. aktualnie mam również cubisa i powiem tak, smakowo nie jest najgorzej na singlach, ale i tak z 60% mniej wyczuwalny smak (porównując do innych parowników gdzie sam kręcę) albo w mixach zupełnie inną nutę można wyczuć. spróbuj uniwersalnych 30W i 250^C
konto usunięte via Android
- 2
#epapieros #epapierosy #mody #boxy
Szukam jakiegoś boxa do 450zl że wszystkim (akusy i ładowarka). Nie musi być tc ale 100w to minimum przy obecnych setach :c
Szukam jakiegoś boxa do 450zl że wszystkim (akusy i ładowarka). Nie musi być tc ale 100w to minimum przy obecnych setach :c
@IsraelKilman: Tak jak mówiłem, cytuje e-dym, ale nie zdziwie się jak 600*c osiąga ;D
#epapierosy #epapieros
Siema epapierosowe świry!
Wczoraj poszedł post odnośnie moich sprzedaży... ;)
Przydałaby się aktualizacja, tak więc zostało mi
Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln
Aromamizer - 80pln
Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC REULEAUX RX 200 + 3 ogniwa samsung j/w - 200pln
Bateria iJust2 - prawdopodobnie działa :D nie sprawdzałem bo nie mam na
Siema epapierosowe świry!
Wczoraj poszedł post odnośnie moich sprzedaży... ;)
Przydałaby się aktualizacja, tak więc zostało mi
Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln
Aromamizer - 80pln
Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC REULEAUX RX 200 + 3 ogniwa samsung j/w - 200pln
Bateria iJust2 - prawdopodobnie działa :D nie sprawdzałem bo nie mam na
#epapieros #epapierosy
Jaki atomizer/tank/dripper opłaca się teraz kupić pod smak ale żeby chmura też była spora ? (50w)
Jaki atomizer/tank/dripper opłaca się teraz kupić pod smak ale żeby chmura też była spora ? (50w)
- 12
#epapieros #epapierosy
Mircy, testował już ktoś tego ijust3? Kurde, za 85zł to chyba najlepszy subohm teraz. Ciekawe jak z trwałością.
Mircy, testował już ktoś tego ijust3? Kurde, za 85zł to chyba najlepszy subohm teraz. Ciekawe jak z trwałością.
- beer_man
- Hark
- fronk_underboob
- reborn
- xardas060
- +7 innych
#epapieros #epapierosy jakby kogoś to interesowało, 8 kwietnia bedzie Cthulhu v3 - info od producenta ;) wiec moze warto sie wstrzymać z zakupami. Mam v2 i na pewno zamówię preorder v3, podobno maja być poprawione niedogodności z v2 oraz zmieniony dostawca czesci, przez co ma być lepszej jakości ;)
Murki tak na szybko, Mutank vs Hastur co lepsze? Mu tank przemawia do mnie ze względu na podobieństwo do griifina, ponieważ griffin sam w sobie mi odpowiada ale ma małe mankamenty, które irytują więc leci dalej w świat, a mutank delikatnie go podobno przebija, natomiast hastur z racji ze to RDTA i fajnie wygląda, aczkolwiek aromamizer do mnie nie przemówił i tak szybko jak do mnie przybył tak szybko poszedł dalej w
- 1
Mam jakieś 20ft Stainless steel 316L 26ga drutu.
Wiadomo to za cienki drucik pod griffina (ostatnia próba skończyła się po ok. godzinie wapowania) a w przyrodzie nic nie ginie więc chciałem go wykorzystać. Robić z niego twisted na wkrętarce? Wyjdzie to tak fajnie jak na tych filmikach z ytb?
#epapieros #epapierosy #wykopvape @Waspin @vgf_
Wiadomo to za cienki drucik pod griffina (ostatnia próba skończyła się po ok. godzinie wapowania) a w przyrodzie nic nie ginie więc chciałem go wykorzystać. Robić z niego twisted na wkrętarce? Wyjdzie to tak fajnie jak na tych filmikach z ytb?
#epapieros #epapierosy #wykopvape @Waspin @vgf_

- 8
tak sobie googlam za ep w gdansku i troszke mi opadla szczena...
http://www.championworld.eu/bawelna-japonska-muji-niewybielana-180szt-prod1521.html
dla porownania:
http://sklep.muji.com.pl/akcesoria-kosmetyczne/1000007-waciki-bawelniane-nie-wybielane-180szt-4549337318885.html
ja wiem, ze to handel, ze kazdy musi zarobic, ale to..? to juz jest czyste #!$%@?.
#epapieros #epapierosy
http://www.championworld.eu/bawelna-japonska-muji-niewybielana-180szt-prod1521.html
dla porownania:
http://sklep.muji.com.pl/akcesoria-kosmetyczne/1000007-waciki-bawelniane-nie-wybielane-180szt-4549337318885.html
ja wiem, ze to handel, ze kazdy musi zarobic, ale to..? to juz jest czyste #!$%@?.
#epapieros #epapierosy
- goblin21
- konto usunięte
- Tylik
- Waspin
- bartol_wwa
- +3 innych
- 2
- 1
@Waspin: ten gif (i kreskowa) zawsze na propsie. :-D
@bartol_wwa: taaa. paluszek sie omsknal. w sumke nie jest zle - zawsze moglo sie im zero zakrasc niepostrzezenie i byloby 190 cebulionow. ;-)
edit: btw w opisie prosto z japonii... :-D
@bartol_wwa: taaa. paluszek sie omsknal. w sumke nie jest zle - zawsze moglo sie im zero zakrasc niepostrzezenie i byloby 190 cebulionow. ;-)
edit: btw w opisie prosto z japonii... :-D
- 1
słuchajcie postaram się podrobić smoothie mango od liqueena, także szukam jakichś sprawdzonych dobrych aromatów mango, możecie jakiś polecić?
#mojliquid #epapieros #epapierosy
#mojliquid #epapieros #epapierosy
- 2
@krokiet66: epapierosy forum zielone :> wpisz w google będziesz miał adres
edit: pokonałem lenistwo - http://e-papierosy-forum.pl/
edit: pokonałem lenistwo - http://e-papierosy-forum.pl/
- 309
W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlatego nadszedł czas by puścić to w świat i podzielić się z Mireczkami. Dlatego robię #rozdajo, a do zaoferowania mam dowolny e - liquid 10ml oraz 4 buteleczki po 5 ml, czyli 5 osób wygrywa.
Tutaj macie google docsa z rozpiską co, ile, jak mocne i jaki smak.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing
Plusować mogą wszyscy, a wylosuje zwycięzce wśród plusujacych jutro
Tutaj macie google docsa z rozpiską co, ile, jak mocne i jaki smak.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing
Plusować mogą wszyscy, a wylosuje zwycięzce wśród plusujacych jutro
- HiHiHiD
- kendi
- konto usunięte
- hjrhombre
- Makku11
- +304 innych
- 19
Komentarz usunięty przez moderatora
- eciek
- konto usunięte
- mimochodem
- Kauna
- DziewczynaMirka
- +12 innych
@xerxes931: ja tak prawda na sucho mam
@wytrzzeszcz: epapieros, tytoń do żucia, papierosy, fajkę, cygara. W kolejności od tego co najczęściej.
- 1
- 0
@Makku11: to mniej niż 1% tej wody Ci wyjdzie finalnie. Używam tej vpg 30/70 (co ma realnie gliceryny 25%, bo matma nie dla idiotów) i jest spoko.
@Makku11: Nasza baza 36mg jest bez wody. Właśnie będę robił sobie 6 litrów bazy 3mg i wziąłem sobie pół litra tej smookowej bazy 36ki, myślę, że będzie spoko :).
- 4
Siema #epapierosy #epapieros
Mam do sprzedania kilka sztuk używanych parowników i baterii
Zdjęcia w albumie: http://imgur.com/a/nLUML
Na zdjęciach zaprezentowane jest
SMOK TFV4 z bazą rba + grzałką - 100pln
GeekVape Griffin - 80pln (wstępnie zarezerwowany przez @vgf_ )
Aromamizer - 80pln
Velocity - 30pln
Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln
Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC
Mam do sprzedania kilka sztuk używanych parowników i baterii
Zdjęcia w albumie: http://imgur.com/a/nLUML
Na zdjęciach zaprezentowane jest
SMOK TFV4 z bazą rba + grzałką - 100pln
GeekVape Griffin - 80pln (wstępnie zarezerwowany przez @vgf_ )
Aromamizer - 80pln
Velocity - 30pln
Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln
Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC
Dzielę się cebulowym odkryciem:
ostatnio przez przypadek odkryłem jak wapować dobre lq dłużej - raz zalewam pełby baniak dobrego lq, vapuję prawie do końca i dolewam do pełna samą bazą i tak do 2 - 3 razy zanim znowu zaleję lq. Z jednego baniaka robi się 4, a smak ubywa dużo wolniej niż można by się spodziewać (zależy to pewnie od aromatyczności lq, ale u mnie już przy kolejnym działa zadziwiająco zmacznie).
ostatnio przez przypadek odkryłem jak wapować dobre lq dłużej - raz zalewam pełby baniak dobrego lq, vapuję prawie do końca i dolewam do pełna samą bazą i tak do 2 - 3 razy zanim znowu zaleję lq. Z jednego baniaka robi się 4, a smak ubywa dużo wolniej niż można by się spodziewać (zależy to pewnie od aromatyczności lq, ale u mnie już przy kolejnym działa zadziwiająco zmacznie).



























Polecam #beehoney ʕ•ᴥ•ʔ
#epapieros