Mam pytanie do mirków od #epapieros #epapierosy posiadających EVIC VTC Mini i Tritona czy inną dokrętkę mającą grzałkę SS o oporności 0,3 Ohm.

Za cholerę nie mogę sobie dopasować idealnej mocy pod kontrolą temperatury. Jechałem na 48 wattach, ale czasami bywało za mocno, smak był kijowy i chmura też nie zaciekawa. Gdy zmniejszyłem do 38 watt, smak był tylko delikatnie wyczuwalny, chmura taka se, ale już nie gryzło tak w gardło. Sprzętu
@Dorken: Nie jestem laikiem, pytam ogólnie, bo już nie wiem czy przez chorobę mi się wszystko rozregulowało czy przepaliłem się tymi liquidami. PG/ VPG 50/50. 10% aromatu TPA wyszedł mi średnio, sklepówka wyszła trochę lepiej. Grzałka jak zawsze zakropiona przed użyciem. Ona jest raczej ok, nie widać nigdzie przepaleń, bobra też nie było.
@weeden: bawiłem się TC na tych samych grzałkach od tritona ss 0,3 i nie lubiłem tego. zawsze na tc będzie mniejsza chmura i kop. aktualnie mam również cubisa i powiem tak, smakowo nie jest najgorzej na singlach, ale i tak z 60% mniej wyczuwalny smak (porównując do innych parowników gdzie sam kręcę) albo w mixach zupełnie inną nutę można wyczuć. spróbuj uniwersalnych 30W i 250^C
#epapierosy #epapieros

Siema epapierosowe świry!

Wczoraj poszedł post odnośnie moich sprzedaży... ;)

Przydałaby się aktualizacja, tak więc zostało mi

Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln
Aromamizer - 80pln

Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC REULEAUX RX 200 + 3 ogniwa samsung j/w - 200pln
Bateria iJust2 - prawdopodobnie działa :D nie sprawdzałem bo nie mam na
#epapieros #epapierosy jakby kogoś to interesowało, 8 kwietnia bedzie Cthulhu v3 - info od producenta ;) wiec moze warto sie wstrzymać z zakupami. Mam v2 i na pewno zamówię preorder v3, podobno maja być poprawione niedogodności z v2 oraz zmieniony dostawca czesci, przez co ma być lepszej jakości ;)
Murki tak na szybko, Mutank vs Hastur co lepsze? Mu tank przemawia do mnie ze względu na podobieństwo do griifina, ponieważ griffin sam w sobie mi odpowiada ale ma małe mankamenty, które irytują więc leci dalej w świat, a mutank delikatnie go podobno przebija, natomiast hastur z racji ze to RDTA i fajnie wygląda, aczkolwiek aromamizer do mnie nie przemówił i tak szybko jak do mnie przybył tak szybko poszedł dalej w
@vgf_: całe szczęście "miałem" zamiar użyć własnie taniej wkrętarki i założyć okulary ochronne. To co koleś robi na tym filmiku to... raczej nie pomyslał o ewentualnych konsekwencjach, i broda też by go nie uratowała.
@Waspin: ten gif (i kreskowa) zawsze na propsie. :-D
@bartol_wwa: taaa. paluszek sie omsknal. w sumke nie jest zle - zawsze moglo sie im zero zakrasc niepostrzezenie i byloby 190 cebulionow. ;-)
edit: btw w opisie prosto z japonii... :-D
W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlatego nadszedł czas by puścić to w świat i podzielić się z Mireczkami. Dlatego robię #rozdajo, a do zaoferowania mam dowolny e - liquid 10ml oraz 4 buteleczki po 5 ml, czyli 5 osób wygrywa.


Tutaj macie google docsa z rozpiską co, ile, jak mocne i jaki smak.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WSGtW-T07ykPBalwPKZq3g3EQIS8e_aRSRA7SxO8gR8/edit?usp=sharing

Plusować mogą wszyscy, a wylosuje zwycięzce wśród plusujacych jutro
Pobierz eciek - W bólach i mękach udało mi się skatalogować moje liquidy do #epapieros, dlate...
źródło: comment_bmtWcw4y08ijr5jwgd8s9nIrsNVfBBUc.jpg
Siema #epapierosy #epapieros

Mam do sprzedania kilka sztuk używanych parowników i baterii
Zdjęcia w albumie: http://imgur.com/a/nLUML

Na zdjęciach zaprezentowane jest

SMOK TFV4 z bazą rba + grzałką - 100pln
GeekVape Griffin - 80pln (wstępnie zarezerwowany przez @vgf_ )
Aromamizer - 80pln
Velocity - 30pln
Subtank Mini (prawdopodobnie) baza rba (w gratisie dorzuce drugą) - 80pln
Flash e vapor (prawdopodobnie klon) - 70pln

Cuboid 150W + 2 ogniwa samsung inr18650-30q - 160pln
WISMEC
Dzielę się cebulowym odkryciem:
ostatnio przez przypadek odkryłem jak wapować dobre lq dłużej - raz zalewam pełby baniak dobrego lq, vapuję prawie do końca i dolewam do pełna samą bazą i tak do 2 - 3 razy zanim znowu zaleję lq. Z jednego baniaka robi się 4, a smak ubywa dużo wolniej niż można by się spodziewać (zależy to pewnie od aromatyczności lq, ale u mnie już przy kolejnym działa zadziwiająco zmacznie).