Hej mirki spod #epapieros #epapierosy zdecydowałem że zakupię budżetowy epaps https://e-dym.pl/pl/promocje/2043-joyetech-ego-aio-quick-start-kit-1500mah.html tylko nie wiem jaką grzałkę do niego dobrać - 0.5 ohm czy 1ohm. https://e-dym.pl/pl/nowosci/1834-wymienna-grzalka-joyetech-cubis-ss-05om.html#/opornosc-10_ohm taka mi wyskakuje jako kompatybilna, tylko w epapsie jak widze grzalka jest 0.6ohma i jako kompletny laik nie wiem jakiej opornosci grzalki dobrać
#epapieros
Mircy mam pytanko, co sądzicie o takim zestawie
75W VAPORESSO TARGET VTC KIT + LG HG2 albo AWT 3000MAH (40A)
https://e-dym.pl/pl/nowosci/1678-75w-vaporesso-target-vtc-kit.html
wyjdzie mnie to 330zł, macie coś do polecenia w tym przedziale cenowym? to jest max co mogę dać. Potrzebuję solidny sprzęt, który mnie nie zawiedzie, nie muszę mieć ogromnej chmury, ale ma być smaczna. Nie bawię się w kręcenie grzałek, liquidy robię sam.
@thePiter: @prze: @Waspin: Dzięki jeszcze raz wszystkim za odpowiedzi i poświęcony czas.

Wybór padł na:
https://e-dym.pl/pl/promocje/1382-joyetech-evic-vtc-mini.html
https://e-dym.pl/pl/akumulatory-i-ladowarki/1924-akumulator-s.html?search_query=samsung&results=1
http://ego2.pl/pl/kartomizery/950-uwell-crown-atomizer.html

Koszty:
Evic: 169 zł
Uwell Crown: 122zł
Akumulator: Samsung 30Q: 37,90zł

Suma: 330zł
Jeśli @PrawieJakBordo użyczy konta na edym wyjdzie mnie zestaw 287 zł.
Jak dojdzie wszystko pewnie koło poniedziałku, mogę wołać i podzielić się opiniami.
koledzy z #epapieros i #epapierosy, właśnie spaliła mi się grzałka w iJust 2 ponieważ po lekkim muśnięciu włącznika zaczęła się grzać bez przyciskania i trwało to kilka sekund, przy czym olejku było mało i zaczął lecieć dym, clearomizer cały zaparowany od środka i smród z ustnika bez palenia. dlaczego ten włącznik się sam uaktywnił bez wciskania? :| teraz boję się go używać.

#pytanie
@xardas060: @Waspin Ci wyjaśnił. Wata jest nad airhole i być może masz za luźno watę w grzałce.
Ale skoro poprawienie pomogło to raczej ta pierwsza przyczyna.
BTW. Zephyrus się dość trudno wickuje, ale za to odpłaca z nawiązką. Dzisiaj w zepku różowego przez dobre 20 minut upychałem claptona 26/32, 6 wrapów na 2mm ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale za to różowy tak zachwycony, że penis boli do
@cholernik @xardas060 Miałem gotowego claptona od UD na szpulce (https://peleon.pl/pl/promocje/3003-45m-geekvape-clapton-atomizer-diy-kanthal-ka1-tape-wire-04mm02mm-26ga32ga.html) kosztuje 30pln za 5m. Więc nie chce mi się wyciągać wkrętarki dla zwykłego clapka ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Grzałkę już sam kręciłem.

Jak nalewacie to zamykajcie airflow zwykle to przyczyna wcieku. U mnie też lało się jak dałem za luźno watę w kanałach albo wyszła z nich całkiem. Trzeba dobrze wyczuć jej ilość bo z drugiej
Ktoś byłby zainteresowany kupnem miesięcznego Vaptio P-I? cały zestaw (atomizer + bateria, bez grzałek). używany od czasu do czasu, stan w miarę dobry, porysowany spód i ślady od atomizera koło gwintu. tylko z gwarancją może być problem, bo sklep w Pabianicach stacjonarny (jest 180 dni od 25 lutego). Chciałbym jakieś 64,99 cbn plus wysyłka (z możliwością negocjacji) #epapieros #sprzedajo
Mam problem na edymie . Chce darmową wysylke do placowki i mimo wybrania placowki i mimo napisu Pomyślnie zapisano wybraną placówkę jako punkt odbioru przesyłki. gdy chcę zrealizowac zamowienie piszę ze nie wybrano placowki . Co zrobić ? Wystarczy wpisac adres w komentarzu do zamowienia? #epapieros #epapierosy
@karoleeek: juz ponad rok tak jest, ze jak sie cos pojawia to przewaznie w smiesznych ilosciach

mnie to tez zawsze dziwi - oni maja kilka sklepów, to nawet jakby przez strone nie zeszlo, to zawsze mogą to popchnąc do stacjonarek

mi sie wydaje, ze oni juz powoli olewaja esklep, bo gówno beda mogli w nim sprzedawac po 20 maja
Bardzo proszę o radę użytkowników eszlugów.
Otóż mam takowego od 2012 roku i mniej więcej rok później zatrzymałem się w znajomości tejże technologii.
Wyjaśnijcie mi proszę, co się zmieniło na rynku, co to są te mod boxy i jaki najlepiej kupić.
Z góry dzięki wielkie za jakiekolwiek mądre odpowiedzi.
#epapieros #epapierosy
Mirki, może byłby ktoś zainteresowany kupnem? #epapieros

1. KBOX 40W-używany koło dwóch miesięcy, 50zł + PP,
2. Velocity Klon(z gearbest)-czarny, zrobione dwa setupy, jak dla mnie za duży przeciąg, 35zł + PP,
3. Aromamizer RDTA (klon)-używany koło 2 tygodni, kilka drobnych rysek, pasowałoby powiększyć kanały na liquid- 50zł + PP,
Możliwy odbiór osobisty w lublinie.
Jakby ktoś chciał to za 10zł mogę dorzucić około 8 metrów drutu kanthal 26ga od UD, i
Kurde, wczoraj chciałam zamówić isticka.. Nie było boxa, ale były akusy.. Dziś jest box, nie ma akusów.. Można jakoś połączyć dwa zamówienia? Boję się, że wykupią mi znów boxa :/ Chodzi mi o to, że dziś bym zamówiła tego isticka, a akusy jak będą na magazynie. Jest opcja takiego łączenia na edymie?

#epapieros #epapierosy
Robiłem już chyba większość klonów popularnych liquidów zostało mi ostatnie 20 ml i musiałbym uzupełnić zapasy. Macie jakieś sprawdzone przepisy nie koniecznie klony? (lubię wszystkie smaki od mięty po tytoń)

#epapieros
Dla zainteresowanych - w e-dymie pojawiły się niektóre aromaty w 30 ml buteleczkach (Strawberry Ripe, Peach Juicy, Dragonfruit, ...). Wybór jest na razie dość mały, ale to zawsze coś (kompromis pomiędzy 10 ml, a 100 ml z e-plyny). Cena jest moim zdaniem dobra.

PS. Oświadczam, że nie jestem powiązany z firmą E-DYM.PL Sp. z o.o. Sp. k. lub spokrewniony z żadnym z pracowników ww. firmy; nie pobrałem również żadnego wynagrodzenia za umieszczenie
@kici666: nie wiem czy warto, szczególnie na 40W. Przyznam szczerze, że nie do końca pasuje mi strasznie długi ramp-up (twistedy szczególnie) i mam po prostu wrzucone dwie grzałki z Kanthala 0,5 mm.