
TymRazemNieBedeBordo
Hej mirki spod #epapieros #epapierosy zdecydowałem że zakupię budżetowy epaps https://e-dym.pl/pl/promocje/2043-joyetech-ego-aio-quick-start-kit-1500mah.html tylko nie wiem jaką grzałkę do niego dobrać - 0.5 ohm czy 1ohm. https://e-dym.pl/pl/nowosci/1834-wymienna-grzalka-joyetech-cubis-ss-05om.html#/opornosc-10_ohm taka mi wyskakuje jako kompatybilna, tylko w epapsie jak widze grzalka jest 0.6ohma i jako kompletny laik nie wiem jakiej opornosci grzalki dobrać
- Cronox
















