Wpis z mikrobloga

@Kaaziiu: nic chyba nie sądzimy bo nie słyszałem by ktoś miał, więc ani dobrych ani złych inf. Wszystkie trzy boxy proponowane wyżej przez kolegów są porządne a decyzja należy do ciebie cuboid i evic różnią się mocą, wielkością i w zasadzie tyle :-) a rx 200 moc ma taką jak cuboid ale dłużej trzyma na trzech aku i to też w zasadzie tyle :-)
@Kaaziiu: Soft mają ten sam praktycznie. Jak chcesz dmuchać cumulonimbusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) to RX200 nie ma głupiego limitu amperów jak Cuboid (25A przez co 200W na nim osiągniesz tylko między 0.3 - 0.35 ohma).
Jak nie potrzebujesz tyle mocy to bez bierz co Ci się podoba.
@xardas060:
@Oszczer:
@Repo:
@hjrhombre:
@Waspin: raczej nie zamierzam kręcić grzałek, ale w zasadzie evic i cuboidzie są w tej samej cenie więc chyba lepiej wziąć cuboida jak już coś z kolei rx200 jest 20 zł droższy, a przy takim wydatku to już mała różnica BTW. Planuje na początku jechać na atomku z ijusta 2 ew z czasem jak się odkuje co by można było dokupić w przystępnej
@jakubskate: nie jestem właśnie pewny jakiej mocy konkretnie potrzebuje, choć nie powiem, że lubię gęsta chmurkę, a już w ijust 2 taka występuje aczkolwiek odczuwam mały niedosyt tym sprzętem, z drugiej strony chce zainwestować pieniądze najlepiej jak się da, z tego co kojarzenia, to na ijuscie wychodzi jakieś 45 W, więc może to 100 by starczyło, tylko pytanie teraz w jaki sprzęt najlepiej inwestować, bo jest evic vtc mini to wolałbym
@Kaaziiu: Chyba Cubis. Też jechałem na ijust2 na evic vtc mini, potem przeszedłem na tanki rta. Zwróć uwagę, że mody są bez ogniw, więc trzeba doliczyć ok 35zł za ogniwo razy pojemność (evic - 1, Cuboid - 2, rx200 - 3). Cuboid ma tą wadę, że jest dosyć ciężki (pusty jest cięższy od pełnego rx200)
@Waspin: idzie się przyzwyczaić do wagi :P

@Kaaziiu: w skrócie, możesz używać grzałek które dostarcza producent, ale masz możliwość tez wkręcić bazę, w którą wkrecasz swoją grzałkę:)
@Kaaziiu: a, właśnie - na dowolnym z tych 3 jest tryb kontroli temperatury - TC - tp oznacza, że w ijust2 można korzystać z fabrycznych grzałek niklowych (polecam) i tytanowych (mniej polecam)