@karoleeek: w sumie pomyślałem chwilę i w teorii układ szeregowy 3 ogniw z najsłabszym w środku (pomiędzy mocniejszymi) powinien mieć prąd większy niż najsłabszego ogniwa, ale w praktyce przeszczep skóry z dupy na poparzoną dłoń może nie być refundowany z NFZ więc nie jestem pewien czy jest sens ryzykować.
@hjrhombre: Poprawi się przy następnej wersji :).
@razvizion: Wiem, że nie ma, odpisałem Ci w innym temacie, że będę jutro cisnął, dopóki się nie dowiem. Spokojnie. Co do FA, to jedyne co mogę zrobić, to przekazać sugestię wyżej :).
hej Mirki, może macie info, kto produkuje lq Milda? Na pewno jest to chińskiej produkcji. Szukam czegoś zbliżonego smakiem do Mild Sahara i Mild Black. Probowalem sporo gotowych tytoniowek i szukam dalej... Wiadomo, ze za cene 10ml Milda mozna miec 30ml czegos innego. #epapieros, #epapierosy
Dobra, teraz po uporaniu się z problemem ładowania baterii (kupiłem ładowarkę xD), mogę na spokojnie powiedzieć i z całego serca polecić RX200. Myślałem, że będzie problem z ciężkością, samym rozmiarem, ale nic z tych rzeczy. Box jest nie wiele większy od Evica VTC mini, a według wagi z akusami i z Griffinem waży jakieś 400 gram, więc nie ma tragedii. No i te 3 ogniwa - coś pięknego. Wapując całkiem sporo na
Sprzedam baterie Eleaf iStick 20W w kolorze czarnym. Nowa, jest jeszcze w folii. Dostałem dzisiaj, ale jednak nie będzie mi potrzebna.

Cały zestaw to: bateria (( ͡° ͜ʖ ͡°)), kabel USB, przejściówka do gniazdka (kostka), przejściówka eGO i instrukcja. Cena: 110 zł (do negocjacji). Przesyłka listem poleconym w cenie. Możliwość odbioru osobistego w Rzeszowie.

#epapieros #epapierosy #istick #rzeszow
Pobierz Colo99 - Sprzedam baterie Eleaf iStick 20W w kolorze czarnym. Nowa, jest jeszcze w fo...
źródło: comment_jHPLgoEzttFOaappovLt5LVRmuY1qzUC.jpg
@vgf_: tylko znowu na dwa ogniwa... No kurde, w najbliższym czasie (czyli pewnie do końca maja) i tak "dużego" zasilania nie kupię. A to na tyle dużo, żeby się pojawiło coś, co znowu zamiesza rynkiem. Chyba nie warto się zastanawiać (jeszcze).

@Waspin: proste. ja bede cuba sprzedawal za tydzien-dwa. i tak uzywalem go moze tydzien, reszte przelezal w szafie/u kumpla z wkreconym adapterem ego i jakims clirkiem na gorze (przynajmniej 510 nie zajechane). mysle, ze wiecej niz 130 wolal nie bede. :-P