Tak dumam, czy tytoniowe liquidy gotowe BM (z e-dymu) mogą smakować podobnie? Zacząłem od 555 na grzałce 1ohm w Cubisie, później Virginia, w międzyczasie jakieś tam inne były no i teraz na Claptonie TTobacco. Delikatnie inny smak, ale rożnice wyczuwalne tylko na początku. O co kaman? #epapieros #epapierosy
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
13
Polski rynek e-papierosów drugi w Europie i trzeci na świecie

W Polsce elektronicznych papierosów używa obecnie 1,5-1,7 mln osób, wśród których 97 proc. to byli lub obecni palacze – informuje "Gazeta Wyborcza".
z- 10
- #
- #
- #
- #
Wiecie może dlaczego jak ściągam bucha z e fajki to skacze mi oporność cały czas, a jak stoi to cały czas jest taka sama? #epapieros #epapierosy
A to może coś zepsuć czy jedynie wizualnie?
@dawid2952: to oznacza że wszystko działa prawidłowo, gorzej byłoby gdyby się tak nie robiło bo oznaczałoby zepsuta elektronikę.
w dużym skrócie, kiedy grzałka zwiększa swoją temperaturę (czyli po naciśnięciu przycisku power) zwiększa również swoją oporność. zasilanie znając tcr danego drutu podaje aktualna temperaturę grzałki wykonując obliczenia czyli o ile wzrasta opór grzałki. tak działa tryb TC, żadnego termometru tam nie ma
w dużym skrócie, kiedy grzałka zwiększa swoją temperaturę (czyli po naciśnięciu przycisku power) zwiększa również swoją oporność. zasilanie znając tcr danego drutu podaje aktualna temperaturę grzałki wykonując obliczenia czyli o ile wzrasta opór grzałki. tak działa tryb TC, żadnego termometru tam nie ma
Ile to już dni bez papierosa? Trzy, cztery, pięć, tydzień? Nie pamiętam. Nie liczę. Byłem na spacerze i zapomniałem naładować #epapieros, więc dziś się złamałem. Zresztą dzień mam spartaczony, więc sobie wybaczam. Nie chce się ostro pilnować bo to da efekt odwrotny od zamierzonego, a tak od dnia do dnia nie będę o tym myśleć i w końcu pyknie pierwszy miesiąc, pierwsze półrocze... Dobrze że długo nie palilem to i płuca
@TymRazemNieBedeBordo: Ja zapomniałem kiedyś ładowarki jak przyjechałem do rodziców, a na tym zadupiu nigdzie nie można było jej kupić. Zanim sobie jakąś ogarnąłem to wyjarałem paczkę. Jakoś żadnej tragedii w tym nie widzę. I tak nie wrócę do klasycznych fajek nigdy bo po pierwsze są za drogie, po drugie śmierdzą, po trzecie bardziej szkodą, po czwarte krótko się palą, po piąte są za słabe, po szóste ciężko się ciągnie, po siódme
@beer_man: @TymRazemNieBedeBordo: Przez weekend paliłem 0... byłem nerwowy itp, w niedziele wieczorem znalazłem jeszcze stary lq gdzie niby 3mg były, ale też więcej glikolu. Gryzie mocno, palić się nie da, aż jestem zły na siebie, że do roboty wziąłem to 3mg a nie 0mg ;<
- 1
No kochani, powracam z pytaniem dotyczącym ładowania RX200 przez USB. Mod ładuje mi tylko jedna baterie do 4,21V i wtedy odcina zasilanie. Pozostałe dwie baterie zostają na 3.61-3.63 i nic. Czy możliwe jest, ze tak to działa, ze po naładowaniu jednego ogniwa odcina zasilanie? Pytam juz czysto z ciekawości, bo i tak musze kupic ladowarke, ale jeśli to nie jest normalne, to po prostu wymienię sprzęt. Wiem, ze nie powinno sie ładować
@Oszczer: Ok, dzieki! Swoją droga lazilem sobie wczoraj po sklepach i zaszedłem do Media Expert, bo pomyślałem sobie, że moze akurat maja takie ładowarki, to od razu kupie. Podszedłem do gościa zapytać o ladowarke, zapytał mnie o przeznaczenie, wiec powiedziałem o ogniwach, że do epapierosa i w ogole. A on taki zrezygnowany powiedział: "Aaa, to takie wkrecane ladowarki? To my nie mamy, trzeba u nich pytać". Jak pokazałem mu Wieśka i
Zadam chyba najgłupsze pytanie w historii tego tagu xD
Mam w elektryku wejście do ładowania za pomocą micro usb, mogę go normalnie ładować zwykła ładowarką (taką do telefonu)?
#epapierosy #epapieros
Mam w elektryku wejście do ładowania za pomocą micro usb, mogę go normalnie ładować zwykła ładowarką (taką do telefonu)?
#epapierosy #epapieros
@BartekBetter: możesz, jaką nie podłączysz to i tak więcej nie weźmie niż potrzebuje
- 1
#epapieros #mojliquid Mam problem ze składnikami do tiger's blooda, któryś z nich śmierdzi jakimś #!$%@? słodzikiem niesamowicie, jak pierwszy raz poczułem ten zapach rozglądałem się czy nie stoi za mną jakiś żul. Użyłem vpg powersmoke inawery, gliceryna i glikol z techlandlabu, aromaty z tpa z e-dymu wszystkie w 10ml butelkach. Zapach liquidu w kontakcie z materiałem np. spodnie poprostu śmierdzi i trzeba prać (mam griffina który zawsze się poci), staje się to
@sscav: akurat tego przepisu na FA nie robiłem, coconut na bank 1/3, strawberry i watermelon przejrzyj na e-liquid-reciepies ile w singlu dają i porównaj z TPA
@sscav: http://e-liquid-recipes.com/recipe/287320/FA+Tiger%2527s+blood+ ten będę robił na dniach ;)
Czy w Ostrołęce jest jakiś sklep z e-p w którym można kupić bazy, aromaty, druty itd? #ostroleka #epapieros #epapierosy #lomza
- 0
@Polaczek3096: Zamów w e-dymie, od 10zł masz darmową dostawę
@Polaczek3096: nie ma w Ostrolece
Mirko jakieś pomysły na liquid z moich aromatów?
TPA - KIWI DOUBLE
TPA - PEACH
TPA - STRAWERBERY AND CREAM
TPA - VANILLA SWIRL
TPA - GREEN APPLE
TPA - LYCHEE
INAWERA - PITAYA
INAWERA - BANAN
CAPELLA - JUICY LEMON
CAPELLA - COOL MINT
FLAVOR - WEST YUMBERRY
#epapieros #epapierosy #mojliquid
TPA - KIWI DOUBLE
TPA - PEACH
TPA - STRAWERBERY AND CREAM
TPA - VANILLA SWIRL
TPA - GREEN APPLE
TPA - LYCHEE
INAWERA - PITAYA
INAWERA - BANAN
CAPELLA - JUICY LEMON
CAPELLA - COOL MINT
FLAVOR - WEST YUMBERRY
#epapieros #epapierosy #mojliquid
- 0
@Polaczek3096: peach + banan, kiwi + lemon, peach + strawberry, strawberry + vanilla osobiście bym próbował
- 0
@Polaczek3096: liche+peach+lemon(ja akurat z inavery) - jeden z moich ulubionych.
@lamiesobie: Pear with stevia - najlepsze co w życiu z singli paliłem. IMO Capella > TPA
- 0
@lamiesobie: deserowe wlasnie Capella ma najlepsze. Wapuje właśnie Boston Cream Pie v2 i jest kozak, podczas wapowania czuje normalnie slodkosc w japie. Choć na dłuższą metę meczacy, jak każdy taki słodki aromat
- 1
Czołem mirki, mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego klona z fasttecha na dwie grzałki? Zastanawiam się nad takim maleństwem https://www.fasttech.com/products/3028/10013071/2906301-goblin-mini-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer Poprzednio miałem kayfuna lite i ego one i teraz potrzebuje czegoś co da większą chmurkę. Zasilanie evic mini.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
@DzisiajJestPoniedzialek: drut kosztuje 2-3$ za 10m, jedna grzałka to 10-15cm więc wychodzą grosze, do tego trochę watki, tego nawet nie liczę jako koszt używania. ale na takie oporności to masz inne parowniki, tutaj raczej używa się niskich, obczaj kayfuna czy coś w ten deseń
- 1
@DzisiajJestPoniedzialek: bo masz miejsce na 2grzałki, teoretycznie dasz radę ukręcić tam jedną i jakoś zablokować miejsce na 2gą grzałkę tylko po co kombinować, skoro są odpowiednie parowniki zrobione specjalnie pod to, co chcesz osiągnąć. większość parowników ma średnicę 22mm, więc jak chcesz co pasuje do isticka 20W to będzie ciężko. a z trwałością to różnie, niektórzy robią co kilka dni, niektórzy co 2-4tygodnie. w tym jak nauczysz się sam kręcić, to
Mirki, czy fused claptony w dualu (Velocity RDA) nadają się do mechanika (Wismec Skyladon + LG HG2)? Jeśli tak to które mam brać? https://www.fasttech.com/category/0/search/-/p/0?f=-&keywords=fused%20clapton&sort=p1 Jeśli nie to co polecacie?
Z góry dzięki!
#epapieros #epapierosy #coilporn
Z góry dzięki!
#epapieros #epapierosy #coilporn
- 1
- 1
@karoleeek: tak, heating jak w parallel. ja wzialbym tego o wyzszym oporze, ewentualnie szuukal czegos, cow dualu wyjdzie nie nizej niz 0.4 ohma (musisz brac pod uwage jeszcze heating). ten 2x0.25/0.2 wyglada okay, mozesz ewentualnie poszukac 2x0.3/0.2 - mam cos takiego w swoim velo i na klonie t nemka dziala przyyzwoicie. pytanie czego chcesz - claptony sa grzalkami raczej pod smak, niz pod chmure; jak chcesz chmure, to jakis gruby drut
ile jest warty yosen 50W? Bo zamierzam sprzedać za wiecej niz symboliczne 5zl i opla #epapieros #epapierosy
- 1
Czo te chińczyki to ja nie wiem: https://www.fasttech.com/products/3028/10009629/4630801-mutation-x234-styled-rda-rebuildable-dripping
#newecig #epapierosy #epapieros
#newecig #epapierosy #epapieros
- 4
- 1
Widzieli? Zapowiada się ciekawie. Brodaczowi za bardzo nie ufam, więc poczekam jeszcze, pooglądam inne recenzje, poczytam reddita i jak wszystko będzie ok, to chyba kupię ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
























#epapieros #coilporn