Tak dumam, czy tytoniowe liquidy gotowe BM (z e-dymu) mogą smakować podobnie? Zacząłem od 555 na grzałce 1ohm w Cubisie, później Virginia, w międzyczasie jakieś tam inne były no i teraz na Claptonie TTobacco. Delikatnie inny smak, ale rożnice wyczuwalne tylko na początku. O co kaman? #epapieros #epapierosy
@dawid2952: to oznacza że wszystko działa prawidłowo, gorzej byłoby gdyby się tak nie robiło bo oznaczałoby zepsuta elektronikę.
w dużym skrócie, kiedy grzałka zwiększa swoją temperaturę (czyli po naciśnięciu przycisku power) zwiększa również swoją oporność. zasilanie znając tcr danego drutu podaje aktualna temperaturę grzałki wykonując obliczenia czyli o ile wzrasta opór grzałki. tak działa tryb TC, żadnego termometru tam nie ma
Ile to już dni bez papierosa? Trzy, cztery, pięć, tydzień? Nie pamiętam. Nie liczę. Byłem na spacerze i zapomniałem naładować #epapieros, więc dziś się złamałem. Zresztą dzień mam spartaczony, więc sobie wybaczam. Nie chce się ostro pilnować bo to da efekt odwrotny od zamierzonego, a tak od dnia do dnia nie będę o tym myśleć i w końcu pyknie pierwszy miesiąc, pierwsze półrocze... Dobrze że długo nie palilem to i płuca
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - Ile to już dni bez papierosa? Trzy, cztery, pięć, tydzień? Nie...
źródło: comment_pw7Yf2W1DSbDOZCRWuDfus4DlYy6xrMR.jpg
@TymRazemNieBedeBordo: Ja zapomniałem kiedyś ładowarki jak przyjechałem do rodziców, a na tym zadupiu nigdzie nie można było jej kupić. Zanim sobie jakąś ogarnąłem to wyjarałem paczkę. Jakoś żadnej tragedii w tym nie widzę. I tak nie wrócę do klasycznych fajek nigdy bo po pierwsze są za drogie, po drugie śmierdzą, po trzecie bardziej szkodą, po czwarte krótko się palą, po piąte są za słabe, po szóste ciężko się ciągnie, po siódme
No kochani, powracam z pytaniem dotyczącym ładowania RX200 przez USB. Mod ładuje mi tylko jedna baterie do 4,21V i wtedy odcina zasilanie. Pozostałe dwie baterie zostają na 3.61-3.63 i nic. Czy możliwe jest, ze tak to działa, ze po naładowaniu jednego ogniwa odcina zasilanie? Pytam juz czysto z ciekawości, bo i tak musze kupic ladowarke, ale jeśli to nie jest normalne, to po prostu wymienię sprzęt. Wiem, ze nie powinno sie ładować
@Oszczer: Ok, dzieki! Swoją droga lazilem sobie wczoraj po sklepach i zaszedłem do Media Expert, bo pomyślałem sobie, że moze akurat maja takie ładowarki, to od razu kupie. Podszedłem do gościa zapytać o ladowarke, zapytał mnie o przeznaczenie, wiec powiedziałem o ogniwach, że do epapierosa i w ogole. A on taki zrezygnowany powiedział: "Aaa, to takie wkrecane ladowarki? To my nie mamy, trzeba u nich pytać". Jak pokazałem mu Wieśka i
#epapieros #mojliquid Mam problem ze składnikami do tiger's blooda, któryś z nich śmierdzi jakimś #!$%@? słodzikiem niesamowicie, jak pierwszy raz poczułem ten zapach rozglądałem się czy nie stoi za mną jakiś żul. Użyłem vpg powersmoke inawery, gliceryna i glikol z techlandlabu, aromaty z tpa z e-dymu wszystkie w 10ml butelkach. Zapach liquidu w kontakcie z materiałem np. spodnie poprostu śmierdzi i trzeba prać (mam griffina który zawsze się poci), staje się to
@lamiesobie: deserowe wlasnie Capella ma najlepsze. Wapuje właśnie Boston Cream Pie v2 i jest kozak, podczas wapowania czuje normalnie slodkosc w japie. Choć na dłuższą metę meczacy, jak każdy taki słodki aromat
@DzisiajJestPoniedzialek: bo masz miejsce na 2grzałki, teoretycznie dasz radę ukręcić tam jedną i jakoś zablokować miejsce na 2gą grzałkę tylko po co kombinować, skoro są odpowiednie parowniki zrobione specjalnie pod to, co chcesz osiągnąć. większość parowników ma średnicę 22mm, więc jak chcesz co pasuje do isticka 20W to będzie ciężko. a z trwałością to różnie, niektórzy robią co kilka dni, niektórzy co 2-4tygodnie. w tym jak nauczysz się sam kręcić, to
@karoleeek: tak, heating jak w parallel. ja wzialbym tego o wyzszym oporze, ewentualnie szuukal czegos, cow dualu wyjdzie nie nizej niz 0.4 ohma (musisz brac pod uwage jeszcze heating). ten 2x0.25/0.2 wyglada okay, mozesz ewentualnie poszukac 2x0.3/0.2 - mam cos takiego w swoim velo i na klonie t nemka dziala przyyzwoicie. pytanie czego chcesz - claptony sa grzalkami raczej pod smak, niz pod chmure; jak chcesz chmure, to jakis gruby drut