Wszystko
Wszystkie
Archiwum
#epapierosy #epapieros przyszły grzałki z #fasttech Cena za 50szt. to 8 zł z przesyłką, czyli 1/2 ceny jednej gotowej grzałki :)
- 1
@StretchyFrog: 50 takich samych grzałek? Mi by się znudziło. Ale jak za 8zł to w sumie nie ma co się nad tym rozwodzić.. ;p
- 0
@D4kai: są
Mireczki, już nie chcę Was denerwować, ale muszę - mam FiberFreaks Original no.1 i grzałki 2.5mm w criusie. Na jaką szerokość mam ciąć celulozę? (słyszałem o 7mm) i do jakiego poziomu mam ją dać w kanały w Criusie? (do końca, minimalnie od góry? - prosiłbym o ilustrację).
Dziękuję Wam!
#epapieros #epapierosy
Dziękuję Wam!
#epapieros #epapierosy
jak to odkrecic?probowalem wszystkiego ale na moje gwint sie popsul.Do polowy zuzylem i tak zakrecilem ze teraz chodzi luzno i nie mogw tego podniesc.mozna krecic i nic.Nawet kombinerki probowalem i lipa.moze odciac tego.gumowego czopa na gorze?na butelce.mi nie zalezy,chce tylko liwuid #epapierosy #epapieros
- 1
#epapieros #epapierosy #edym
Ale żem się wbulwił... Czekam na przesyłkę od wtorku bo ładowarkę efest v4 do cuboida dwa aku vtc5 zamówiełem plus bazę hangsen 500ml Dragon fruita 30ml i 10 buteleczek 20 ml . odbieram z poczty i rozpakowywuje w aucie... I luj... Nie ma bazy nikotynowej a ja już nie mam co palić... Teraz weekend napisałem maila i kicha czekać do poniedziałku aż odpisza :(
Ale żem się wbulwił... Czekam na przesyłkę od wtorku bo ładowarkę efest v4 do cuboida dwa aku vtc5 zamówiełem plus bazę hangsen 500ml Dragon fruita 30ml i 10 buteleczek 20 ml . odbieram z poczty i rozpakowywuje w aucie... I luj... Nie ma bazy nikotynowej a ja już nie mam co palić... Teraz weekend napisałem maila i kicha czekać do poniedziałku aż odpisza :(
@Drill: nic ci nie dodadzą, po prostu dosla to czego brakuje :) przynajmniej nie marudza przy tym. mi 2 razy dosylali jakieś pierdoły typu wata
ja zamawiam na reddog i nigdy nie miałam kłopotu z przesyłką.
Myślę, że powinni Ci to jakoś zrekompensować, albo chociaż uprzedzić, że wysyłają niekompletną paczkę.
Myślę, że powinni Ci to jakoś zrekompensować, albo chociaż uprzedzić, że wysyłają niekompletną paczkę.
- 1
Ma ktoś może Cthulhu Hastur RDTA i opanował mistyczną sztukę nalewania tego dziadostwa tak aby nie wylał LQ? Jeśli tak prośba o info (wick jest ok bo po wyczyszczeniu pierścienia airflow itp gdy tank jest pełny to już nie cieknie - problem jest tylko od razu po nalaniu top fillem).
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
@hjrhombre: oddałbym go i kupił coś z lq control ale mój zestaw jest niekompletny po tym jak spuściłem przypadkiem drip tip do hastura pierwszego dnia w kiblu (╥﹏╥)
@tejotte: inaczej nalać się nie da, mi sie udało zrobić taki setup że po nalaniu pod korek liquid jedynie w wiekszych ilościach zbiera się w bazie, około 3-4 buchy żeby to wypalić i później już jest ok, nic innego nie zrobisz wlew od liquidu działa na zasadzie pompki, zamykając wtłaczasz trochę liquidu do bazy (nie mam tak że połowa baniaka wylewa mi się na spodnie) jak dla mnie da się z
http://www.e-papierosy-forum.pl/post1641394.html#p1641394 Miałby ktoś chwilkę na pomoc? Z góry dzięki!
#epapierosy #mojliquid #epapieros
#epapierosy #mojliquid #epapieros
- 1
- 1
- 1
Mirki, do 120zł to tylko JOYETECH EGO AIO i IJUST 2, czy coś jeszcze? Wiem, że non stop tu się pojawiają różne pytania (czasem nawet sam odpowiadam), ale w ciągu 20minut kumpel będzie zamawiał efajka i nie mam czasu żeby przejrzeć tag (bo jestem w pracy) ;<
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 3
oni wiedzą więcej niż mi się wydaje, czy to test na dorosłość którego ja nie potrafię rozwiązać, czy może zwykły #humorinformatykow i inne #heheszki
#epapieros
#epapieros
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze. Ja jako właściciel Griffina bym go nie polecił. Kontrola przepustowości liquidu to porażka, chain vaping i brak wycieków w kieszeni na tym samym wicku to chyba marzenie. A wy jak uważacie?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
Czy Griffin jest przehypowany?
- Tak. 29.8% (17)
- Nie. 22.8% (13)
- Sprawdzam. 47.4% (27)
- 0
@Tylko_Japonki: ja osobiście nie miałem z nim najmniejszych problemów (czy z transportem na 70% VG, czy liquid flow control). Pomimo tego, że kupiłem chwilę przed tym, jak pojawił się taki ogromny hype, to sam niejednokrotnie go polecałem. W tamtym czasie Griffin i Aromamizer były w ścisłej czołówce, przy czym ja nie zdecydowałem się na Aromamizera ze względu na durny band do kontroli airflow. Teraz kupiłem Griffina 25 i niedługo poważnie zastanowię
@beaverr: no ja criusa wymieniłem na Griffina nie mam żadnych problemów a crius mnie strasznie irytowal
Mireczki,
po robieniu swoich samogonów, może nadszedł czas na jakieś swoje grzałki.
Do nauki cos takiego sie nada:
aliexpress.com/item/5pcs-lot-Original-Eleaf-Melo-2-ECR-RBA-Coil-Head-Reuseable-Rebuildable-Coils-for-MELO-2/32612923087.html
dzięki 20% zwrotowi wychodzi dobra cena, nawet jakbym miał to rzucić w kont
#epapieros
po robieniu swoich samogonów, może nadszedł czas na jakieś swoje grzałki.
Do nauki cos takiego sie nada:
aliexpress.com/item/5pcs-lot-Original-Eleaf-Melo-2-ECR-RBA-Coil-Head-Reuseable-Rebuildable-Coils-for-MELO-2/32612923087.html
dzięki 20% zwrotowi wychodzi dobra cena, nawet jakbym miał to rzucić w kont
#epapieros
- 1
- 1
@krasnyyyy: rba (czy raczej rta) to tanki z baza do wlasnych grzalek. baza zazwyczaj jest mala (szczegolnie w tankach w ktorych opcjonalnie mozesz kupic gotowe grzalki) i wymaga troche skillsow (a.k.a. budowanie statkow w butelce). troche wieksza baze ma np zephyrus. opcjonalnie mozesz kupic cos z duza baza rba - griffin, ijoy tornado, czy cos innego w podobie.
rda to drippery - nie ma zbiornika na plyn, zakrapiasz lq bezposrednio na
rda to drippery - nie ma zbiornika na plyn, zakrapiasz lq bezposrednio na
- 1
griffin 25mm dostepny w enzo. jest tez sporo tanszy ijoy tornado (24mm). i aromamizer supreme (dostepny tez e-dymie od paru dni).
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
@jakubskate: co wziales?
@hjrhombre: idk - zastanawialem sie nad zakupem chwile, ale daja deck z 4 postholami tylko, wiec mocno wtorna opcja. czekam na avocado duze.
@reborn: imo w 'klasie 22mm' gryf bije aro pod katem bycia user friendly (latwiej wyciagnac smak, latwiejsze napelnianie, latwiejszy wicking); ale mam supreme z fused 2x0.3/0.16 i szczerze watpie, ze bottom/top airflow w gryfie 25mm przebije bardzo dobrze dopracowany side airflow od sc.
@hjrhombre: idk - zastanawialem sie nad zakupem chwile, ale daja deck z 4 postholami tylko, wiec mocno wtorna opcja. czekam na avocado duze.
@reborn: imo w 'klasie 22mm' gryf bije aro pod katem bycia user friendly (latwiej wyciagnac smak, latwiejsze napelnianie, latwiejszy wicking); ale mam supreme z fused 2x0.3/0.16 i szczerze watpie, ze bottom/top airflow w gryfie 25mm przebije bardzo dobrze dopracowany side airflow od sc.
- 1
Mam problem. Od ponad dwóch tygodni mam Evica mini i cubisa, do wczoraj jechałem na grzałce 0,5 ohm, na ustawieniach ss316, 25W, na początku ustawiałem temperaturę 225 i było spoko, po jakimś czasie chmura robiła się coraz słabsza i szybko odcinało mi zasilanie (temp) więc stopniowo podnosiłem temperaturę aż doszedłem do 260 gdzie i tak w końcu zaczęło mi odcinać niemal po 2 sekundach, chmury nie ma i dupa. Zmieniłem na grzałkę
- 1
@Jorgu: a drut na pewno stalowy? Być może grzałka zwykła kanthalowa a ty to w ss316 próbujesz odpalić
- 0
@jakubskate: Tak
11
raz dwa trzy - nie pal

Nie pal papierosów, bo będziesz kaszlał i będzie ci źle ...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Zamawialiście to do griffina? http://abc-rc.pl/Sruba-stozek-M2-5x3 Rozmiarowo ok, ale co, łeb ma wystawać czy jak? @jjarik Sam mi to linkowałeś to daj znać czy coś zamówiłeś i jak to się sprawdza. #epapieros #epapierosy
- 1
#!$%@? mać.
Tak chyba tylko mogę podsumować używanie Griffina. #epapierosy #epapieros
Wyhajpowany, to i się podpaliłem, wziąłem, przy pierwszym tygodniu użytkowania myślałem że wszystkim działa idealnie, a ja jestem kompletną ciotą i nie potrafie go skręcić poprawnie.
Próbowałem miliona wicków i za każdym razem #!$%@? przeciek. Ale nie w momencie uzupełniania... nie #!$%@? wodospad z airholi, bo to bym zrozumiał że robię coś źle... Gdyby nie to, że nosze go w gumowym
Tak chyba tylko mogę podsumować używanie Griffina. #epapierosy #epapieros
Wyhajpowany, to i się podpaliłem, wziąłem, przy pierwszym tygodniu użytkowania myślałem że wszystkim działa idealnie, a ja jestem kompletną ciotą i nie potrafie go skręcić poprawnie.
Próbowałem miliona wicków i za każdym razem #!$%@? przeciek. Ale nie w momencie uzupełniania... nie #!$%@? wodospad z airholi, bo to bym zrozumiał że robię coś źle... Gdyby nie to, że nosze go w gumowym
@wzr1one: Miałem ten sam problem. Sprawdzałeś ten metalowy oring, czy się nie odkręca przypadkiem? Wystarczy, że chociaż trochę się rusza to lq się leje jak z kranu.
- 1
Mireczki, słyszałem o języku wapera, niestety u mnie jest to całkowicie do dupy... mam criusa w TC na DNA200. SS316l, 2.5mm średnica i po 10 zwoi (dualcoil). Wyszło 0.27 ohma. Kolega czuje smak porzeczki, a ja dopiero po zalaniu sobie języka dwoma kroplami prosto z butelki. Inne liquidy z tego co pamiętam podobnie (ale to jeszcze jutro sprawdzę). Najśmieszniejsze jest to, że do porzeczki wróciłem z tydzień temu i popaliłem z 2-3
@karoleeek: Ja mam VT200 i profil od http://www.djlsbvapes.com/ + jego profile na druty, soft najnowszy (chyba jeszcze beta). Preheat na 55.5W (podczas wapowania spada na 22-25W), temp 245C, 0.29ohm, 26GA SS316L 9wrap na stronę 2.5mm. Parownik Billow v2, smak jest ok, nie tak wyrazisty jak w Aromamizerze lub Gemini na Muji, ale wręcz idealny na wieczór.
- 1


























ETYL MALTOL (ethyl maltol) jest pochodną maltolu (ten powstaje między innymi podczas palenia słodu) o charakterystycznym zapachu (nie smaku) cukru lub waty cukrowej. Etyl maltol nie jest słodzikiem, nie ma on słodkiego smaku, a wręcz przeciwnie, w dużych stężeniach ma nieprzyjemny gorzki chemiczny smak,