Dzień dobry Mireczki.

Od dłuższego czasu męczy mnie jeden problem. Mianowicie wata jak i same grzałki dość szybko robią się brązowe/czarne. Z początku myślałem, że to przez dość ciężki i słodki liquid karmelowy maxVG, ale dziś do pracy wziąłem 70PG 3,6mg bez aromatów. Efekt ten sam. Wypalone 3 małe baniaki aromamizera, build SS316L dual 0,15ohma @ 45W 230 C.(pic rel z dziś), wata brązowo czarna, do tego doszedł metaliczny posmak, którego wcześniej
Pobierz ONGHi - Dzień dobry Mireczki.

Od dłuższego czasu męczy mnie jeden problem. Mianowi...
źródło: comment_qhnwVjmslYcY1pYQehdrdfFG2KRSlz4B.jpg
Z informacji, które znalazłem w internetach udało mi się skomponować recepturę kwasu cytrynowego (jako dodatek zakwaszający) do e-papierosów. Kwas cytrynowy jest alternatywą dla kwasu jabłkowego ale można też je ze sobą mieszać, chociaż nie wiem czy ma to jakiś sens. Oba te kwasy występują naturalnie w cytrynach.

Kwas cytrynowy 50%

1 cz. kwasku cytrynowego
1 cz. wody oczyszczonej

np. 10 g kw. cytrynowego spożywczego i 10 g wody oczyszczonej

Kwasek cytrynowy zmieliłem
Pobierz d.....r - Z informacji, które znalazłem w internetach udało mi się skomponować recept...
źródło: comment_yZNtY4LhySxXZU1kOluriMnYxGhD7KqO.jpg
Piękny gryf od Mirka z ultra pięknym setupem prosto od @vgf_

Już zawickowany, świetnie się z tego pali. Czuję że velo pójdzie w odstawke, albo przynajmniej zostanie tylko do palenia okazjonalnego. Chleje jak uturbiona benzyna, bo przez nieco ponad godzinę wypił pół zbiornika, ale działa tak jak bym chciał. Doskonały airflow robi robotę.

#epapieros #epapierosy #coilporn
Pobierz Cummykaze - Piękny gryf od Mirka z ultra pięknym setupem prosto od @vgf_ 

Już zawick...
źródło: comment_JBKBhi6w1SxA1UTD4w1iOBv3nH8f7DTX.jpg
@Cummykaze: sprawdz czy kluczyk pasuje, bo sam juz nie jetem pewien. teoretycznie powinien, ale wczoraj sprawdzalem 2 pozostale i z jedym mam drobny problem... jak cos, to podesle drugi z dodatkowym setupem :-)
Właśnie wapuję Dillon's Blue Vape przyczajony tygrys od @Smooke_pl i powiem wam mirki, że jest to najlepsza seria w naszym kraju. Smak jest wyrazisty, czuć świeżość, coś co można normalnie wapować. Ten dostałem za darmo, ale z ciekawości kupie chyba wszystkie z serii na spróbowanie. Miałem sporo towaru z zample i mam dwie szuflady samogonów, więc mam porównanie. Dobra robota @Smooke_pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
#epapieros #epapierosy
@reborn: Możliwe, że tydzień-dwa, testy były dawno, teraz robiliśmy na FB konkurs na nazwę, parę dni temu został rozstrzygnięty i chyba zostało tylko nadruki zrobić, bo przypuszczam, że lq już są gotowe od jakiegoś czasu. Ciężko mi stwierdzić.
@karoleeek: w sumie pomyślałem chwilę i w teorii układ szeregowy 3 ogniw z najsłabszym w środku (pomiędzy mocniejszymi) powinien mieć prąd większy niż najsłabszego ogniwa, ale w praktyce przeszczep skóry z dupy na poparzoną dłoń może nie być refundowany z NFZ więc nie jestem pewien czy jest sens ryzykować.
@hjrhombre: Poprawi się przy następnej wersji :).
@razvizion: Wiem, że nie ma, odpisałem Ci w innym temacie, że będę jutro cisnął, dopóki się nie dowiem. Spokojnie. Co do FA, to jedyne co mogę zrobić, to przekazać sugestię wyżej :).