Od dłuższego czasu męczy mnie jeden problem. Mianowicie wata jak i same grzałki dość szybko robią się brązowe/czarne. Z początku myślałem, że to przez dość ciężki i słodki liquid karmelowy maxVG, ale dziś do pracy wziąłem 70PG 3,6mg bez aromatów. Efekt ten sam. Wypalone 3 małe baniaki aromamizera, build SS316L dual 0,15ohma @ 45W 230 C.(pic rel z dziś), wata brązowo czarna, do tego doszedł metaliczny posmak, którego wcześniej
@Waspin: @razvizion: @FlameVinci: Ukręciłem w poprzek na decku velo single SS z 0.5 (innego nie mam ATM) wyszło 0.6 zobaczymy jak się sprawdzi. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
#epapieros #epapierosy Siemanko - ma ktoś coś ciekawego na sprzedaż jeśli chodzi o zasilanie ? Szukam mechanika lub elektronika z ogniwami, minimum 75w.
@Czarizard: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I EPAPIEROSY BĘDZIE MOŻNA PALIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD PYTAJĄ NA MIRKO O ZASILANIE 75 W
Witam. Mam pytanko, a mianowicie czy po wymianie waty i wypaleniu grzałki jest możliwe by kantal zmieniał smak liquidu lub pozostawiał dziwny posmak? Z góry dzięki i pozdrawiam. #epapieros #epapierosy
Witam mam na sprzedaż: bateria ijust2 cena 45zł Atomizer lemo2 cena 70zł 4x baterie 18350 - do uzgodnienia evic vt mini + gumiak - cena 130zł samsung 25r- 20zł nautilius mini - 20zł goblin mini klon + zapasowe szkla uszczelki itp - 35zł wszystkie ceny do negocjacji. Pozdrawiam samsung 25r- 20zł W razie pytań pw
Z informacji, które znalazłem w internetach udało mi się skomponować recepturę kwasu cytrynowego (jako dodatek zakwaszający) do e-papierosów. Kwas cytrynowy jest alternatywą dla kwasu jabłkowego ale można też je ze sobą mieszać, chociaż nie wiem czy ma to jakiś sens. Oba te kwasy występują naturalnie w cytrynach.
Kwas cytrynowy 50%
1 cz. kwasku cytrynowego 1 cz. wody oczyszczonej
np. 10 g kw. cytrynowego spożywczego i 10 g wody oczyszczonej
Piękny gryf od Mirka z ultra pięknym setupem prosto od @vgf_
Już zawickowany, świetnie się z tego pali. Czuję że velo pójdzie w odstawke, albo przynajmniej zostanie tylko do palenia okazjonalnego. Chleje jak uturbiona benzyna, bo przez nieco ponad godzinę wypił pół zbiornika, ale działa tak jak bym chciał. Doskonały airflow robi robotę.
@Cummykaze: sprawdz czy kluczyk pasuje, bo sam juz nie jetem pewien. teoretycznie powinien, ale wczoraj sprawdzalem 2 pozostale i z jedym mam drobny problem... jak cos, to podesle drugi z dodatkowym setupem :-)
@Leel00: Te e-papierosy to najlepsze co się przydarzyło ludzkości. Nie dość, że już palacze nie śmierdzą tylko pachną gumą balonową, to jeszcze i tak wszyscy poumierają od chemikaliów.
#epapieros #epapierosy #mojliquid Jakiej firmy liquidy z Anglii mireczki polecają? Bo słyszałem, że dobre, "prawie jak" amerykańskie. Ktoś ma jakieś doswiadczenia, poleci jakąś konkretną firmę?
@BeDoEl: z Anglii czy dostępne w Anglii? Z czysto angielskich ja mogę spokojnie polecić Vampire Vape, szczególnie serię "american desire". Ich cheesecake (Liberty) jest jak heroina.
Właśnie wapuję Dillon's Blue Vape przyczajony tygrys od @Smooke_pl i powiem wam mirki, że jest to najlepsza seria w naszym kraju. Smak jest wyrazisty, czuć świeżość, coś co można normalnie wapować. Ten dostałem za darmo, ale z ciekawości kupie chyba wszystkie z serii na spróbowanie. Miałem sporo towaru z zample i mam dwie szuflady samogonów, więc mam porównanie. Dobra robota @Smooke_pl ( ͡º͜ʖ͡º) #epapieros #epapierosy
@reborn: Możliwe, że tydzień-dwa, testy były dawno, teraz robiliśmy na FB konkurs na nazwę, parę dni temu został rozstrzygnięty i chyba zostało tylko nadruki zrobić, bo przypuszczam, że lq już są gotowe od jakiegoś czasu. Ciężko mi stwierdzić.
#epapieros #epapierosy Jak mamy połączenie szeregowe (rx200, cuboid) to maksymalne obciążenie akumulatora (A) się sumuje czy zostaje przy najsłabszym z akumulatorów? Mam LG HG2.
@karoleeek: w sumie pomyślałem chwilę i w teorii układ szeregowy 3 ogniw z najsłabszym w środku (pomiędzy mocniejszymi) powinien mieć prąd większy niż najsłabszego ogniwa, ale w praktyce przeszczep skóry z dupy na poparzoną dłoń może nie być refundowany z NFZ więc nie jestem pewien czy jest sens ryzykować.
Cuboid na dual parallelce wykrył mi 0.2 ohma. Teraz po całej regulacji, dokręceniu śrub na maksa itp. wykrywa 0.12 ohma. Mogę na tym bezpiecznie wapować?
Do stówki dalej tylko iJust 2? Bo nie śledzę tych nowości. I jeszcze jakby ktoś mógł podać baze RBA do iJustowego tanka (to był bodajże triton czy atlantis) na fasttechu/gearbestcie, bo nie wiem która to dokładnie jest xD
Gdzie kupię zamiennik tubki pyrexowej do Gryffina? Dzisiaj mi jedną szlag trafił i już nie mam zapasu :/ Tylko żeby była taka sama jak w oryginale #epapieros
@hjrhombre: Poprawi się przy następnej wersji :). @razvizion: Wiem, że nie ma, odpisałem Ci w innym temacie, że będę jutro cisnął, dopóki się nie dowiem. Spokojnie. Co do FA, to jedyne co mogę zrobić, to przekazać sugestię wyżej :).
Od dłuższego czasu męczy mnie jeden problem. Mianowicie wata jak i same grzałki dość szybko robią się brązowe/czarne. Z początku myślałem, że to przez dość ciężki i słodki liquid karmelowy maxVG, ale dziś do pracy wziąłem 70PG 3,6mg bez aromatów. Efekt ten sam. Wypalone 3 małe baniaki aromamizera, build SS316L dual 0,15ohma @ 45W 230 C.(pic rel z dziś), wata brązowo czarna, do tego doszedł metaliczny posmak, którego wcześniej