Możliwe że uwaliłem isticka (50w) zbyt niską opornością grzałek? (coś koło 0,2) niby reaguje, ale ciągle "power low" pod kablem ikonka ładowania jest, ale nic "nie wchodzi" Opcja z przytrzymaniem power up i down jednocześnie nie działa. Ogólnie to miał prawo umrzeć bo już z rok ma, ale dziwne że działał ok, a później po wkręceniu griffina z tak niską opornością chwilę podziałał po czym odmówił posłuszeństwa. #epapieros #epapierosy
@Kaaziiu: no to nawet możesz taniej kupić druty już skręcone niż grzałka do cubisa, do tego wycięta wata fiberfreaks, którą po prostu przeciągasz i wtykasz w kanaliki i zrobione. jak miałbyś kupować coś na gotowe to lepiej aspire cleito.
Witam. w zamierzchłych czasach gdy miałem jeszcze Spinera II i Genitanka często kupowałem liquidy z P1. Najlepszy był Tiramisu, który niestety po jakimś czasie zniknął z menu sklepu w okolicy. :( Po pewnym czasie zapomniałem o tym, ale dziś przeglądając E-dym natknąłem się na aromat Tiramisu z FlavourArta. Może ktoś z was ma jakiś sprawdzony aromat Tiramisu który w jak największym stopniu oddaje smak tego cudownego smakołyku? :D Polecacie coś z E-dymu?
Nie rozumiem czegoś: ostatnio na reddicie czy na wykopie widzę jakiś hejt na e-papierosy. Nie chodzi mi o palenie w miejscach publicznych.
Ciągle teksty "we get it You vape" itp. O co chodzi? Zwykłem do browara wypalać po kilka/naście fajek, na 2 dzień czułem się jak szmata. Kupiłem e-papcia i znikły te obajawy, nie ma zakłóceń węchu czy smaku. Póki co, oficjalnie e-papcie są 99% mniej szkodliwe niż analogi (interpretacją 99% proszę
#epapieros #epapierosy chcę znów wrócić do wapowania ale nie wiem co teraz jest dobre, dlatego zapytam wypokowych ekspertów. przeglądałem aledrogo i widze fajne atmoki z grzałkami do robienia, przepływy powietrza i inne cuda. mody mechaniczne też się rozwinęły. mi to właściwie zależy na: wciśnij zaciągnij się, nie zmeiniaj grzałki co któryś dzień. po prostu nalej wapuj min 8h. oczywiście chmura to przynajmniej cumulonimbus. ma być proste, użyteczne jak mój wpis.
@linuxmint: ja bym polecał evic vtc mini i Cubis na początek powrotu. Do tego ogniwo LG hg2 albo samsung 30q albo sony vtc5 (w takiej kolejności).
Co do liquidów - robię samogony z glikolu i gliceryny (litr glikolu, kilo gliceryny i kurie z firmy biomus.pl to ok 40zł - daje to do 1800ml własnej bazy 0mg. Cubis przyjmie spokojnie do 60-70% gliceryny w roztworze, sugeruję 60% gliceryny na start, gliceryny z
Taką promocję szykujemy dla Was na przyszły tydzień:

Aromaty Smooke.pl i TPA - 30% taniej.
Aromaty Dillon's - 20% taniej.
Liquidy Smooke.pl - 30% taniej.
Liquidy Dillon's Blue Vape - 20% taniej.
WSZYSTKIE mody, parowniki i akcesoria - 20% taniej!

Promocja dostępna na WWW i we wszystkich sklepach stacjonarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#epapieros #epapierosy
Pobierz Smooke_pl - Taką promocję szykujemy dla Was na przyszły tydzień: 

Aromaty Smooke.p...
źródło: comment_QXZ7c4bdvlRqi7bECQokZ9u1qHcYy64A.jpg
@Hyakinthos: Dobry wybór. W cuboidzie wcisnął mi się pin, naprawiłem go, ale i tak nie używam. Do rx200 jestem teraz już stu procentowo przekonany. Po miesiącu, już nic w nim mi nie przeszkadza. Na początku trochę dziwiłem się zużyciem baterii w porównaniu do IPV3 Li, ale nie ma co narzekać.
Jaki atomizer sobie teraz sprawić po Griffinie? Wkurza mnie, że po nalaniu liquidu lubi dość obficie pocieknąć :/ Jeszcze jak robię to w domu to okej, ale ze względu na jego pojemność często robię to w plenerze i później łażę z całymi #!$%@? łapami lub spodniami. Mam cuboida. Myślałem nad Gemini, ale słyszałem, że gwint jest taki, że uszkadza cuboidy, nie naprawili tego może? Jak sprawa wygląda z nowym Griffinem/Aromamizerem?

#epapieros
@Reality: Ijust - mniejsza oporność = więcej dymu , większa pojemność bateri , jak dla mnie lepszy smak , wieksza pojemność atomizera. Wadliwość . Przycisk pada (po od 1miesiąca do 3 miesięcy).Niby jest gwarancja na 6miesiecy więc mozna odsylać i np mi wymienili na nową .
Aio - slabszy technicznie , wytrzymalszy .
@mmaraxx: teraz ten istick 20w to słaba opcja. 167 zł, nie wsadzisz nic poniżej 1 ohma, a za pico z akumulatorem zapłacisz 140 zł i wejdzie wszystko od chyba 0.2 do 2 ohmów. :) W zestawie np. z melo 3 mini wyjdzie 30 zł drożej niż ten iStick z nautkiem, a sprzęt bardziej uniwersalny i na pewno na dłużej.
Witam mirki,
Zgubiłem paragon potwierdzający mój zakup w sklepie esmokingworld, niestety zakupiony tam e-papieros (ok. miesiąc temu) się popsuł. Płaciłem niestety gotówką, jednakowoż wykonywałem dosyć charakterystyczną rozmowę przez telefon przed zakupem, więc jestem podać dokładną datę i godzinę z dokładnością do 5minut. Dodatkowo zakupy robiłem z moim #rozowypasek (wiec mam swiadka)

Pudełko po #epapieros został, nie wiem na jakiej zasadzie działa czytnik kodu kreskowego - czy w takim przypadku da się coś
@elgahir: idź z czekoladą i spokojnie przedstaw jak sprawa wygląda - jeżeli towar nadaje się na reklamacje i trafisz na ogarniętą osobę to odkopią twój paragon (ale tylko na tym stoisku, na którym kupowałeś), musisz wiedzieć jakiego dnia, jaka godzina mniej więcej. jeżeli będziesz miły to da się to zrobić, jak wejdziesz z rozszczeniowym tonem to nic nie zdziałasz, bo i ja bym Ciebie pogonił. :)