
beer_man
Możliwe że uwaliłem isticka (50w) zbyt niską opornością grzałek? (coś koło 0,2) niby reaguje, ale ciągle "power low" pod kablem ikonka ładowania jest, ale nic "nie wchodzi" Opcja z przytrzymaniem power up i down jednocześnie nie działa. Ogólnie to miał prawo umrzeć bo już z rok ma, ale dziwne że działał ok, a później po wkręceniu griffina z tak niską opornością chwilę podziałał po czym odmówił posłuszeństwa. #epapieros #epapierosy
- Cronox
























