Mireczki, co może być powodem zbyt płytkiego smaku? Mam bellusa, 8 zwojów czyli pow grzewcza całkiem spora, robię sam liquidy 70/30 albo 80/20 i od jakiegoś czasu bardzo słabo czuję smak liquidów. Nie wiem czego to wina, czy setup, czy cos z tymi liquidami, czy może vapers tounge... Jakieś pomysły?
#epapierosy #epapieros
@tejotte: wielkie dzieki mireczku za szybka i precyzyjną odpowiedz :) widzę ze ta mieszanka wymaga wielu składników, ale na pewno skorzystam z Twojej rady i sam spróbuje poeksperymentować :)
@michalpop: to jest prosta sprawa (mi też się wydawało, że to jakieś kosmiczne rzeczy są) - zrobisz ze dwa razy i będziesz sam wiedział co i jak oraz jak najwygodniej jest to robić.
Mirabelki i Mirki z #epapierosy i #epapieros wzywam do pomocy.
Posiadam Nautilusa Mini i chce przerzucic sie na cos o wiekszej pojemnosci a rownie dobrze badz nawet i lepiej oddajacego smak. Najlepiej cos z baza do krecenia grzalek.
Dopaszczowiec jestem wiec subohm'om i parownikom o przeciagu pendolino mowimy zdecydowane nie.
Klon kayfuna dobra rzecz z tego co czytam. Przyjrzec sie czemus innemu? Jeśli tak, to czemu się przygladać?
@mmaraxx: KAJ-TEK LITE PLUS KLON T polecam, bardzo łatwy w obsłudze i praktycznie nie cieknie, jedynie co denerwuje to dolewanie liquidu od dołu ( trzeba odkręcić srubkę)

Posiadam tez Eleaf lemo 2. Dużo dymu z regulowanym dopływem powietrza i dolewaniem bez śrubkowym. Jednak nie oddaje tak ładnie smaku jak klon kayfuna oraz czasami zdarza mu się "pocić"

No i jeszcze jedno, Kajtek jest niezniszczalny, obecnie lemo mam rozwalone po kontakcie z
Mirki, ratunku bo mam problem.
Od kilku miesięcy latam z zestawem Cuboid + Mutation v4. Dzisiaj po raz pierwszy pojawił się problem - mod nagle zaczął pokazywać "atomizer short". Wkręciłem więc do niego aspire cleito oraz góre od mildowskiego ijusta - wszystko gra. Następnie wkręciłem mutka do evica mini oraz do baterii od mildowskiego ijusta - w obu przypadkach też wszystko hula. Gdy Mutation wkręcam do Cuboida to załapuje on opór lecz
#epapieros #epapierosy

No dobra, chciałem na szybko przetestować dripper i to chyba nie dla mnie. Zrobiłem setup, jeden wkręciłem z gotowych, które miałem w paczce i jakoś mnie to nie kręci. Także jak to się często na trawniku dzieje, przesyłam dalej.

Sprzedaję:
Dripper Velocity(klon, czarny, wszystko co normalnie w zestawie)
Wata niebieska UD (2 płatki)
Wata czarna UD (4 płatki)
Pęseta ceramiczna UD
Fused Clapton 28ga x2 + 32ga (zrobione w sumie
@hjrhombre: Za dużo zabawy, no i jakoś tak nie podoba mi się to w ogóle. No ale zrobiłem co chciałem, posprawdzałem, to puszczam dalej. Prawdopodobnie już wszystko poszło, także dzięki za szybką wysyłkę i świetny kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hej Mirki
Uważam, że skończyłem swój przepis. Do tej pory odparowałem ponad 200 ml (6 iteracji przepisu w 3 miesiące) i powiem wam: JEST SUPER ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejne 300 ml dochodzi sobie spokojnie. Wśród znajomych opinie zebrał bardzo dobre, ale chętnie przeczytam wasze.

Lava Pleasure
Jest to słodki krem o głębokim smaku. Na wdechu czuć głównie owoce, na wydechu króluje karmel i wanilia, które zostawiają posmak
#epapieros #epapierosy

Zdecydowałem się zakupić swojego pierwszego epapierosa, wybór padł na joyetech eGo aio po przejrzeniu tagu,wydaję się to dobry wybór na start. Potrzebuje waszej pomocy co do liquidów, polećcie ze 2-3 jakieś dobre żebym się nie zraził na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ile starcza takie 50ML? Czegoś jeszcze potrzebuje czy wystarczy ten zestawik + liquid?
Pobierz mamtuniezlyubaw - #epapieros #epapierosy

Zdecydowałem się zakupić swojego pierwsze...
źródło: comment_JhaSVHXbENG93AlYeHn3CDptaR2H9dbC.jpg
Mirki z #epapieros
http://www.bto.pl/B2CProdukt.aspx?id_artykulu=49670
Czy te baterie są legitne i oryginalne? Czytałem gdzieś, że sony już nie produkuje od jakiegoś roku akusów i w zasadzie ciężko trafić na oryginalne a nie chcę żeby mi coś wybuchło w łapie/kieszeni/ładowarce.
Mam w Cuboidzie LG HG2 i do moich potrzeb są spoko (oscyluję w granicach 10-12A), ale w BTO ich nie mają (i z takich polecanych to jest u nich tylko to VTC4) a chciałem
@Smooke_pl: sądzę że kit, każdy ma smartfona z którego może sobie poświecić, a jak jest jakiś weteran potrzebujący czegoś lepszego to kupi specjalistyczna, a nie będzie epapierosem świecić
Cześć mirki! Wiem, że to pytanie ciągle pojawia się pod tym tagiem ale mam pytanie. Czy jest sens palić e-papierosy relaksacyjnie? Chodzi mi o to czy można nie używać do niego tytoniu tak jak może być w przypadku shishy, czy po prostu zainwestować w shishe i to jej używać do takiego rodzaju palenia.
#epapieros #epapierosy
@Madio418: ja bym odpuścił, e papieros to narzędzie do rzucania. Moim zdaniem nie warto, tym bardziej, że nadal ma on substancje szkodliwe dla zdrowia. Dla palaczy to nie problem, bo ma ich mniej niż zwykłe papierosy ale jednak szkoda się truć po nic.
@wowowojtas: To ma być tylko taki "dodatek" pod dripper, więc nie chce mi się aż tak w to bawić. Zależy mi na prostocie i żeby można było po prostu podkręcić dripper i testować grzałki, liquidy itp.
@Drakalen: Tank na fabryczne grzałki może mieć tzw "bazę RBA" - to coś, co wkręca się zamiast fabrycznej grzałki, jest tam miejsce na (zazwyczaj małą) grzałkę z własnego drutu.
Są też tanki bez fabrycznych grzałek, od razu z miejscem na własne druty (zazwyczaj o wiele lepiej przystosowane do tego - lepiej się na nich instaluje, mieszczą większe grzałki, mają lepszy nawiew i lepiej przenoszą liquid na grzałkę). To RTA
A RDA
@ziemniac: może to działa tak, że sprzedają tylko na świat, a tam mają magazyny. Druga opcja jest taka, że mogą tam mieć tylko firmę zarejestrowaną a wysyłać z innego miejsca, albo coś w tym guście. Nie znam się na tym, ale tak mi się wydaje, bo za długo działają, żeby prawo łamać nagminnie.
Od jutra robię eksperyment. Z różowym zamieniliśmy fajki na #epapieros i to na mnie spadła rola specjalisty ds. utrzymania e-palenia. Ogólnie to ja kręcę grzałki, zmieniam watki i oczywiście mieszam liquidy. Eksperyment polega na tym, że przestaję dolewać bazy z nikotyną na rzecz zwykłego glikolu. Różowy nie będzie o tym wiedział. Jestem ciekaw czy pokapuje się, że coś jest nie tak, czy bedzie chodzić #!$%@? itp. Dodam, że u niej uzaleznienie od