Wapujące mirasy. Ankieta. Ile zazwyczaj zużywacie buteleczek (10ml) liquidu tygoniowo?
#epapieros #epapierosy #liquid #liquidy
#epapieros #epapierosy #liquid #liquidy
Tygodniowo zużywam około:
- 1 liquid 8.6% (15)
- 2 liquidy 12.1% (21)
- 3 liquidy 6.3% (11)
- 4 i więcej 27.6% (48)
- Sprawdzam 45.4% (79)































Próbowałem kiedyś jakiegoś MILDa, takiego białego z czarnym zbiorniczkiem, ale smakowało to jak gowno i prawie nie wytwarzało dymu!
Poleci ktoś coś?
Jakaś konkretna markę i jakieś liquidy bez nikotyny?
#papierosy #epapieros #epapierosy #palenie
@Bastsex: podobnie jak przyciski. xD