@Sofa: sorry ale weź załóż drugie multikonto albo puść pastę o serwerowni i wyświadcz nam przysługę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Siema Mirki mam dzisiaj nie lada gratkę. Szukam konesera sztuki który chciałby zakupić instalację artystyczną p.t. "Mokry sen maszynisty" a.k.a. "Comming out" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcia instalacji i części składowych: http://pokazywarka.pl/bkad10/

W
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad kupnem zestawu Eleaf iJust S. Szukam czegoś tak do około 130zł, znajdę coś lepszego? Zależy mi aby był poręczny, móc go spokojnie schować do kieszeni spodni no i żeby robił dobrą chmurkę. Pomożecie Mireczki?

#epapieros #epapierosy #ijust
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki nowy parownik do evica mini? Od prawie roku uzywam zephyrusa i mam wrazenie ze kazdy liquid ma taki sam smak, nawet jak zmienie grzalke...

A wlasnie, grzalki musze kupywac bo nie mam skilla/czasu/nerwów na p---------e sie z drutami.

Ktoś coś? (́◉◞౪◟◉‵)

#epapierosy #epapieros
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smieszny_mirek: ja jestem bardzo zadowolony.
Jest znacznie lepszy od smaku na dużym tfv8. Jak dla mnie na baby smak jest bardzo dobry.

Uwell I jest znany z mega smaku Ale moim zdaniem na evicu nie da rady wykorzystać jego potencjału. Albo nawet jeśli to zeżre energię ;)

Zrobisz oczywiście jak będziesz
  • Odpowiedz
Mireczki, poszukuje przepisów na konkretne smaki do dwóch mieszanek, kupiłem aromaty ale dalej zastanawiam się nad % aromatu w stosunku do bazy;
1# Truskawka (Dillon's) Biszkopt (Dillon's) Vanilla Custard (Capella)
2# Mango (Dillon's) Jagoda (smooke.pl) Key Lime (TPA)
Jakieś pomysły? Dodam tylko że nima czas na próbki, walę z grubej rury po 0,5l :D
#epapierosy #epapieros
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jaka bateryjka i atomizer do Evic Vtwo Mini, żeby ładnie pasował i dawał dobrą chmurkę (najlepiej z uzupełnianiem od góry). Chciałem brać ze standardowym Cubis Pro ale słyszałem wiele niepochlebnych opinii.

Ewentualnie jakiś zestaw w tej cenie też mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapieros
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makku11: lżejszy od cuboida (wydaje mi się, że z ogniwami waży tyle co cuboid bez), nie wiem jak z tc bo nie korzystam ale z tego co zauważyłem niema tam ustawiania watów (?) można tylko preheat ustawić.
Raz miałem problem taki, że nierównomiernie rozładowywał ogniwa i nie mogłem z moda korzystać ale to chyba wina ogniw bo po następnym naładowaniu wszystko git.
Pin solidny, parowniki które na cuboidzie nie wkręcały
  • Odpowiedz
Mirki spod tagu #epapierosy #epapieros #vaporwave

Co eszluga polecacie komuś kto zna tylko coś takiego jak Volish Carbon i ma świadomość że był to bardzo zły wybór.

Kompletne się nie zna na tych większych z jakimiś regulacjami i innymi dziwnymi rzeczami.

Co i skąd zamawiać? Nie musi być jakoś tanio, najważniejsze żeby nie zniechęcało do epalenia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mieliście kiedyś problem z przegrzewaniem się Evica vtc mini? Ojciec kolegi mi dał abym coś z tym zrobił bo podłączył do ładowania (komputera) i po chwili fajek przestał działać. Rozkręciłem go, poczyściłem styki i włączył się. Z tym, że coś jest nie tak ponieważ po minucie strasznie mocno się grzeje, konkretniej dolna część płyty głównej i coś jakby radiator z drugiej strony na środku. Dodatkowo nie wykrywa żadnego parownika ani nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7uras: teraz tak patrze po tym kodzie ochrony i prawdopodobnie ma klona, dlatego nie chce sie wgrac soft. Cóż, nic z tym nie zrobi chociaż spróbuje jeszcze trochę się pomęczyć. Ciekawa zagwozdka
  • Odpowiedz
@p4wl: Ja właśnie zamówiłem z gearbest za 50$ czarnego, bo z kolorowymi wstawkami droższe. Wysyłka od 18 października. Mi jeszcze przeszkadzało w smoku h-priv brak ładowania akumulatorków, w sytuacjach awaryjnych ;)
  • Odpowiedz
@Fikusek: 100W potrzebuje ale r80 bierze pod uwagę więc coś nie gra do końca. Bazując na liczbach to wyjdzie jakieś 6 minut ciągłego działania.
  • Odpowiedz
Załóżmy, że kupię sobie smoka TFV8. Jak to będzie z grzałkami do niego? Słyszałem gdzieś, że sklepy nie będą sprzedawać lepszych tanków i akcesoriów do nich jakoś w 2017. Przesłyszałem się czy jest na to paragraf w ustawie?

#epapierosy #epapieros #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak sądzicie? Jestem nienormalny i wymagam zbyt dużo od innych?

http://www.wykop.pl/wpis/19972377/#comment-71447529

Proszę przeczytać powyższy wątek i skorzystać z ankiety, jak i możliwości pozostawienia indywidualnego komentarza.

Tak

Zgadzasz się ze mną?

  • Tak 10.0% (5)
  • NIe 4.0% (2)
  • Jesteś jebnięty 58.0% (29)
  • Mam to gdzieś 28.0% (14)

Oddanych głosów: 50

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam takiego e-fajka jak w obrazku ale chyba już kończy żywota bo bateria już słabo sie ładuje (ładowałem 2 razy po 8 godzin i dalej zielona lampka zamiast białej), poza tym spadł kilka razy i jest sklejony taśmą xD no i lekko wycieka z niego liquid.

Co polecicie do domowego vapowania? Bo na zewnątrz wolę zwykłe fajki.

#epapierosy #epapieros #pytanie
Robciqqq - Mirki, mam takiego e-fajka jak w obrazku ale chyba już kończy żywota bo ba...

źródło: comment_ESTPu7c2rs8HYkJr8IW0BUPH4GHMuo5g.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach