Wpis z mikrobloga

@dej_5zl: kurde, brzmi skomplikowanie, bo nie rozumiem niczego z tego co piszesz xD chyba w takim wypadku nie będzie mi się opłacać, bo mam dużego atomizera (supreme rdta) i spsuje moda w takim wypadku, dobrze zrozumiałem?
sluchaj: jak masz gwint w atomizerze dlugi - taki jak np. w smokach tfv8 (lub podobnie dlugi) to wkrecisz z pare razy (nieraz wystarczy raz) takiego do rxa i pin+ w gniezdzie sie zapada w wuj, bo ten plusowy w 510 caly sie 'trzyma' na plastikowej przekladce ze sprezynka. teraz zrozumial? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@postrachNocnegoSzczura: kolega wyżej wytłumaczył dobrze. możesz przeciwdziałać 'wbijaniu' pinu przez stosowanie podkładek pod atomizer (plastikowy krążek o grubości 0.5mm~0.7mm spokojnie wystarczy), ale to dodatkowa zabawa. ogólnie mody wykonane okay (poza tym nieszczęsnym gniazdem 510), ale są lepsze (niestety nie ta półka cenowa już).
@vgf_: to zależy jak trafisz (i czy dajesz przekładke pod atomka), ja miałem i w każym padło po czasie, a w rx200s po 1 wkręceniu :D porażka, 510 w sigelaku 100 czy w ipv to cud inżynierii przy tym krapie.
@dej_5zl: sig100 i ipv3li są w ogóle zajebiście zrobione w porównaniu do obecnie popularnych. tylko wiesz - te boxy kosztowały 300~400pln, a nie 199. ;-)
@vgf_: i je dlatego wlasnie posiadam bo sa niedozaje :) ale czy to ciezko wismekowi/joye zrobic na wzor sprawdzonych rozwiązań? no chyba nie. nawet ich te pseudooświadczenie w sprawie 510 to kompletna kompromitacja. i przez 3 różne serie dalej nieporawione :D
@dej_5zl: co wolałbyś sprzedać - 1szt boxa za 400pln (z dobrym chipem, z przyzwoitego stopu, na przyzwoitych podzespołach, więc i z mniejszą marżą), czy 3szt boxów za 200pln (z takim sobie chipem, z marnego stopu alu i z 'mniej niż średnio przyzwoitymi podzespołami', więc na zajebistej marży)? hajsy się liczą, a że w internetach piszą, że gówniane gniazda, albo chip przekłamuje napięcie, albo (wstaw co chcesz)? przecież wiadomo, że nikt na
@vgf_: w tym jest drugie dno, wiadomo że kasa... i tak to prawda: ma gówniane 510, 'balancer' ładowaczki to żart i jakość rx2/3 to też już dno ;) poza tym reszta to dobry sprzęt - ale tak jak mowie - wykonanie wujowe ;)
@postrachNocnegoSzczura: tak, jeżeli gwint+wystajacy pin+ będzie mniej wiecej jak w gryfie/rta2 to jest W MIARE bezpiecznie (zalecam dodatkowo podkladke pod atomizer), ale to mowie jeszcze raz - loteria i nigdy nie wiadomo kiedy to padnie albo bedzie dzialac wiecznie ;)