@Grzesiek_astronaut: Kub sobie boxa Istick Pico, do tego atomizer Cubisa, który jest banalny w obsłudze. Grzałki też drogie nie są, w porównaniu np. do grzałek Smoka albo Subtanka. Oba cacuszka w bardzo niskich cenach, za niecałe 200 zł będziesz miał naprawdę porządny sprzęt. Gdybym miał taką wiedzę jak teraz to bym rzucił palenie z 3 lata temu a tak mi wciskali na wysepkach jakieś gówienka typu volish i liquidy z wodą,
Zmienię Aromamizer Supreme 4ML RDTA (srebrny) za tank. Najbardziej interesował by mnie Griffin 25 top air flow oczywiście z moją dopłatą.
Parownik prawie że nowy, żadnych śladów używania kurzy się od 2 tygodni w szafce (skręcone 2 setupy). Cały zestaw, wszystko co daje producent.

#epapierosy #epapieros
Byłby ktoś może chętny na używanego dosłownie paręnaście razy (ładowany ~4x) Evica VTwo w kolorze czarnym?
Kupiłem jako backup jednak jest dla mnie ciut za duży. Stan idealny, silikon jest luźny ale taki był od nowości.
Brany z e-dymu i tam też jest gwarancja liczona od 8 lipca 2016.

Foty dla chętnych, cena 175 zł + KT (paczkomat 9,5 zł / kurier DHL 12 zł)

#epapieros #epapierosy
No ja #!$%@? anoni, muszę się #!$%@? wyżalić, efajki zażywam zanim jeszcze ktokolwiek o nich słyszał, niby można dzięki nim nie palić analogów i nie dostać raka, ale największym rakiem są miłośnicy i przeciwnicy epalenia. Zacznę od tych pierwszych.

Nie palę za dużo, zwykle buteleczka 10ml mi starcza na miesiąc. a bateria na tydzień, ale aż mam ochotę w niej zrobić zwarcie i włożyć do dupy osoby która mówi:

HEHE, ANON, JAK
@JestemZSosnowca: @Dorken: Mój stary to fanatyk e-papierosów.. Pół mieszkania #!$%@? grzałkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi drut czy śrubkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
@jabco11: z tych które mam (1/3 m-line + trochę owocowych singli) średnio. po tygodniu kolor słabej herbaty. jeśli chodzi o utrzymanie grzałek w czystości... cała gama m-line jest słodka; słodki lq = częste rewickowanie. jeśli jedziesz na gotowych grzałkach to raczej słabo imo. mimo to - smakowo są zajebiste. podawane na stronie stężenia są dobre, może nawet trochę zawyżone.
@Szpenio: do 100zł albo z lekkim nagięciem nie ma nic sensownego, można kupić Ego AIO, które na pewno jest lepsze niż cienkie patyczaki, ale nadal to będzie bardzo budżetowe wapowanie. To trochę jakbyś chciał kupić kompa za 200zł albo auto za 650. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Porządny sprzęt to ok 200-250 zeta.
Pierwszy smak Dillon's Black Edition wylądował. Co je odróżnia od standardowych Blue Vape?

Po pierwsze, co widać na zdjęciu, dedykowane opakowanie. Elegancka szklana butelka o pojemności 30ml. Przede wszystkim będą to płyny o jeszcze bardziej dopracowanych i skomplikowanych smakach oraz o MAKSYMALNEJ GĘSTOŚCI. Tak, tak, nie zamierzamy dodawać do nich glikolu, więc będzie go tam tylko tyle ile w aromatach :). Już niedługo kolejne smaki.

#epapieros #epapierosy #smookepl
Pobierz Smooke_pl - Pierwszy smak Dillon's Black Edition wylądował. Co je odróżnia od standar...
źródło: comment_Wr8Dr6lesSKNIuX5Hfw698D0SVGh61xT.jpg