@robvan: Bo to jest info kiedy wyślą z magazynu chyba. To jest jeszcze nic, ja kiedyś nie popatrzyłem i zamówiłem książkę która miała czas ralizacji jakoś 25+ dni O_o Jak przychodzi to dostajesz "Twoje zamówienie *** zostało zrealizowane. Zapraszamy po jego odbiór do salonu empik." Przynajmniej mi takie coś wysyłali :)
@robvan: zawsze jest wysyłane info z automatu jeśli paczka zostanie przyjęta na stan sklepu (są rzadkie przypadki, że doradca klienta walnie się w przyjmowaniu i odłoży na półkę paczkę, która nie została przyjęta). Jeśli chcesz być pewny statusu Twojego zamówienia zadzwoń do Empiku, lub odezwij się do kogoś, kto tam pracuje - każde zamówienie można wyśledzić gdzie konkretnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo wiadomo, nie ważne co jeszcze w życiu Nergal i Czubaszek dokonają czy dokonali – ona zawsze będzie tą która zrobiła aborcje, on satanistą. Szkoda, że niektórzy są na tyle ograniczeni, umieją oceniać tylko przez ten pryzmat, bo oboje są naprawdę wielkimi osobowościami.
Próbował ktokolwiek z Was kiedyś dodzwonić się pod numer kontaktowy do Empiku? W żadnym #!$%@? sklepie w kujawsko-pomorskim nie odbierają. Poważnie, z ciekawości zadzwoniłem do wszystkich. ZERO REAKCJI.

Pamiętam, że pół roku temu jechałem też na jakiś koncert do Gdańska i musiałem jeszcze kupić bilet w Empiku. Dzwoniłem przez godzinę po lokalnych salonach. Zero odpowiedzi.

Na #!$%@? oni dają te numery?

#empik #empikcwel #gowno #gorzkiezale
A byłeś w salonie kiedyś? Raczej niewielu pracowników na ilość klientów, więc trudno im się rozdwoić :) Polecam napisać do nich na fanpage'u, ja zawsze w ten sposób pytam o dostępność itp. Zawsze odpisują. :)
#empik #gorzkiezale

Poszedłem wczoraj do Empiku oblukać i może kupić nową książkę(Masa o pieniądzach polskiej mafii)-wchodzę,kieruję się ku książkom,a tam klocki lego-łażę po tym sklepie jak dziecko we mgle i znaleźć nie mogę-okazało się że poprzestawiali wszystkie działy-muzyka tam gdzie gry,gry tam gdzie filmy,czasopisma tam gdzie papiernicze itd...Pic related

Aha,książka oczywiście wykupiona

TL:DR Popsuli mi Empik
źródło: comment_ocdZ1fI83elHNINJEC2GM2LI5j0aL6kQ.gif
W wielu sklepach robią przemeblowania, ale też nie codziennie, żeby zawsze się gubić :p Rozumiem, że nie masz się z czego cieszyć, że wykupli Twoją książkę, ale generalnie w empiku jest spoko, mają sporo ciekawych książek i płyt, mi byłoby żal nie mieć empiku pod ręką.
*ja lvl 16

*wchodze do salonu empik

*chce zamowic podreczniki za laczna wartosc 55 polskich zlotych

*przed zlozeniem zamowienia kupuje w empiku czekoladę milka daim za 3,99 polskich zlotych

*dostaje za to kupon 10 polskich zlotych na zakupy powyzej 50 polskich złotych

*wykorzystuje go w zamowieniu

*zamiast 55 polskich zlotych place 45 polskich złotych

*oszczedzam 6 polskich zlotych i zajadam sie "darmowa," czekolada

*profit

#empik #cebuladeals #januszebiznesu #milka #daim
Kurde mirki #gorzkiezale #gry . Jestem strasznie rozczarowny #empik.

Zamówiłem przedpremierowo specjalnie fizyczną kopię gry #alienisolation, bo był obiecany mini art-book gratis dla każdego pre-ordera. Dzisiaj obieram przesyłkę i oczywiście artbooka nie ma.

W chwili gdy zamawiałem grę, na stronie była informacja, że do każdego zamówienia jest dołączany artbook. Dzisiaj kobieta z obsługi weszła na stronę i jest info od 5 października, że nakład na artbooki został wyczerpany.

Rozczarowanie, bo