Wpis z mikrobloga

Hejka Mireczki! Nie wybiera się ktoś, albo nie jest w #bonarka lub pobliżu i mógłby mi sprawdzić w #empik, czy mają jedną książkę? Mam cały #krakow do przejechania, a po zadzwonieniu na infolinię dowiedziałem się, że punkty nie prowadzą komunikacji telefonicznej i pani z informacji wie tyle co ja, że jest jeden egzemplarz, więc w sumie może być jak i może nie być. Ech... (,)
  • 11
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: @prozac:

pani z informacji wie tyle co ja, że jest jeden egzemplarz


@Erimar: dzięki za odpowiedź, ale tak jak napisałem wiem jak sprawdzić. Jest jeden egzemplarz, więc może być jak i nie być. Miałem już taką sytuację w przeszłości niestety i nie było i zmarnowałem czas i pieniądze. Spróbowałem rezerwować, ale po kliknięciu nie ma opcji (przy jednej sztuce jest to niemożliwe).
Erimar - @WypadlemZKajaka: @prozac:

 pani z informacji wie tyle co ja, że jest jed...

źródło: comment_1639921547TB2s3CLAd81aVFG6C8Tyef.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@Aerwin: @ismenka: Zaprawdę powiatem złoty Mireczek. Chociaż napisałeś mi dwa razy, że w górnej kasie to myślałem, że to chodzi o piętro i pobłądziłem, ale mam! Pani zapisała "Marek" zamiast "Mirek", ale ją poprawiłem. Przynajmniej wiadomo, że wypoku nie zna hehe. Fotka na potwierdzenie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Są tu dobrzy ludzie. Kocham was ()
Erimar - @Aerwin: @ismenka: Zaprawdę powiatem złoty Mireczek. Chociaż napisałeś mi dw...

źródło: comment_1639956908E3e4xJMTnIhW6sJMaRVE2q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Erimar: złoty a skromny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się że mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°) bałem się że mi wyskoczysz z jakimiś finezyjnymi figlami albo udrażnianiem rur :D

Miłego czytania!
  • Odpowiedz
@Aerwin: Z chęcią bym poczytał, ale to na prezent dla pewnej historyczki. Powinienem mieć jednak okazję w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję! :)
  • Odpowiedz